Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: gajaa » 31 stycznia 2019, 10:35

ja z reguły najpierw oglądam dany model w sklepie stacjonarnym a potem zamawiam w sieci :) a jeśli chodzi o konkretną firmę to osobiscie lubię wózki RIKO. Mają kilka ciekawych modeli jeśli chodzi o wózki wielofunkcyjne. Bardzo lubię XD i SIGMĘ. Nowoczesny wygląd, lekki stelaż, porządne koła i świetna amortyzacja.

buffy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: buffy » 19 lutego 2019, 12:32

Tak to doskonały sposób ale możesz też zrobić tak jak to oferuje x-lander czyli zamówić online do domu i w domu się do niego przymierzyć, obejrzeć itp a potem możesz odesłać, to nic nie kosztuje, ale gwarantuje ci że się w tym wózku zakochasz od razu tak jak ja :)

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 27 marca 2019, 15:18

Z doświadczenia mogę polecić anex sport. Wózek bardzo dobrze sobie radzi na każdym podłożu, jest zwrotny, zgrabny i poręczny a przy tym fajnie wygląda;)

MartaMM
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MartaMM » 12 maja 2019, 20:36

Majkaaa pisze:
27 marca 2019, 15:18
Z doświadczenia mogę polecić anex sport. Wózek bardzo dobrze sobie radzi na każdym podłożu, jest zwrotny, zgrabny i poręczny a przy tym fajnie wygląda;)
Podpisuję się pod sportem. Wygodny i solidny, lekko się prowadzi i jest łatwy w utrzymaniu;)

Monisia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Monisia » 14 maja 2019, 11:53

Ja te jestem zadowolona z tego, że łatwo Anexa doczyścić. Szczerze mówiąc, to mimo tego, że drugie dziecko w tym wózku to nie widać wielkich śladów na nim. Dalej spacer z crossem to czysta przyjemność :)

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Krystek » 15 maja 2019, 13:31

Jeżeli poszukujecie spacerówki , to ja powiem że EasyGO Quantum Air. Siedzisko wózka jest szerokie dzięki czemu dziecko ma zapewnioną wygodę . Kolejna jego zaleta to duże pompowane koła, które radzą sobie zarówno w mieście jak i na wiejskich drogach.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 25 maja 2019, 00:42

Też dość niedawno byliśmy na etapie wyboru ładnej spacerówki i tutaj na pewno warto, abyś zwróciła uwagę na Julie od Lionelo, ponieważ to bardzo ładny wózek stworzony z myślą o dziecku bo zastosowano tutaj przedłużoną budkę. Do tego nie ma problemów z prowadzeniem czy funkcjonalnym rozmieszczeniem kieszeni, uchwytem na kubek i eleganckimi wykończeniami eco skórą.

ODPOWIEDZ