Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
bichon
Milczek
Milczek

Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: bichon » 9 maja 2018, 13:50

Dziewczyny powoli zabrałam się za kompletowanie wyprawki dla dziecka które przyjdzie na świat listopadzie . Zastanawiam się jaki wózek spacerowy kupić , ale wybór jest trudny bo modeli jest dużo wypatrzyłam wózek w smykolandzie.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Post autor: aleksandrak » 29 maja 2018, 15:22

Wybór wózka to ważna kwestia. Mam ten sam problem z wyborem, z tym że ja szukam wozka dla moich bliznaików. Przecież wózki dla bliźniakow tez mogą byc bardzo stylowe i modne. Ale najwazniejsze, aby byly ekonomiczne i wygodne dla maluszków. Stacjonarnie jakoś nic mnie nie zachwyciło, a na stronie babyshop naprawde są ładne modele.

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 5 czerwca 2018, 22:39

My chcemy nowy wózek. Używane jakoś do nas nie przemawiają, zależy nam bardzo na bezpieczeństwie dziecka i wygodny prowadzeniu wózka.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 19 czerwca 2018, 13:13

Dla mnie wybór był oczywisty i prosty, wybrałam x-landera x-cite, jest zgrabny, leciutki, zwrotny, łatwy do spakowania do samochodu i jednocześnie bardzo solidny, można go też kupić w modnych ostatnio ciemnych kolorach a to też spory atut

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 17 lipca 2018, 23:39

wybór tych wózków jest faktycznie bardzo duży. Ja pamiętam, że spacerówki idealnej szukałam prawie pół roku ;/ ostatecznie zdecydowaliśmy się na Optimo z Easy Go i nie żałuję. Jest niedrogi, leciutko i przyjemnie się prowadzi. Z podbijaniem nie mam najmniejszych problemów a w okolicy wysokich krawężników nie brakuje ::) wygodne i szerokie siedzisko dla dziecka, regulacja asów i duży kosz na zakupy. Jak dla mnie bomba ( pod kątem cenowym też ;p ).

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 25 lipca 2018, 11:28

Przy wyborze wózka kierowałam się tym, aby był on przede wszystkim lekki i zgrabny- tak żebym sobie mogła sama z nim poradzić, czyli znieść z 2 piętra i nie prosić przy tym nikogo o pomoc. Chciałam też aby mój wózek był łatwy w obsłudze, zgrabny, poręczny i zwrotny a przede wszystkim wygodny i bezpieczny dla maluszka. To wszystko znalazłam w wózku anex z serii discovery i na taki właśnie się zdecydowałam;)

buffy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: buffy » 30 lipca 2018, 15:55

Jak szukasz spacerówki idealnej na wakacyjne wyjazdy obejrzyj x-fly, zajrzyj najlepiej na instagrama x landera, też mam zamiar kupić sobie tą spacerówkę, jest leciutka

Megi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Megi » 9 sierpnia 2018, 11:15

Ja przy kupowaniu wózka dla mojego malucha kierowałam się wygodą i funkcjonalnością. Zależy jaki potrzebujesz, ale osobiście to mogę polecić Ci polskiego producenta: paradisebaby.pl - ma duży wybór nowoczesnych wózków dziecięcych. Ja kupowałam u niego z gondolą i fotelikiem, ale w ofercie są różne rodzaje wózków. Jak dla najlepszy z najlepszych. ;)

Olkka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Olkka » 21 sierpnia 2018, 12:24

Ja mam anexa i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest wygodny, praktyczny i poręczny, fajnie się prowadzi i dobrze wygląda!

electron
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: electron » 17 listopada 2018, 10:03

My też mamy x-landera, jest solidny i niezawodny, po prostu wózek nie do zdarcia, już teraz widzę że jeszcze można go będzie odsprzedać jak maluch z niego wyrośnie za całkiem niezłą kasę bo wygląda jak nowy!

tufka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tufka » 21 listopada 2018, 16:15

To prawda wybór wózków jest ogromny i podjecie decyzji nie jest łatwe. My posiadamy spacerówkę EuroCart model Volt i jesteśmy z niego zadowoleni. Bo jest nie tylko niezwykle lekka ( waży 7 kg) to zwrotna, zwinna , stabilna i dobrze się ją prowadzi. Wózek posiada wszystkie niezbędne regulację oparcia, podnóżka i pasów oraz łożyskowane koła.

EwelinkaBo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: EwelinkaBo » 22 listopada 2018, 21:26

U mnie również jest anex- z polecenia koleżanek i to był bardzo udany zakup. Wózek świetnie sobie radzi w każdych okolicznościach. Ogromnym plusem jest głęboka gondola, która świetnie chroni maluszka przed chłodem i wiatrem!

Monisia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Monisia » 23 listopada 2018, 15:44

Ja również postawiłam na firmę anex, wybraliśmy wózek cross. Nie mam żadnych zastrzeżeń do niego. Super zwinny, lekki, łatwy w obsłudze. Gondola bardzo pojemna, daszek dobrze osłania maluszka. A wygląda po prostu cudownie, bardzo elegancko.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 22 stycznia 2019, 23:23

A teraz każdy szanujący się producent ma własny sklep, ja też kupiłam x-landera online właśnie z takiego sklepu a to jet mega wygodne bo bez wychodzenia z domu można zamawiać co się chce

roksani
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: roksani » 23 stycznia 2019, 10:33

Zamawiacie internetowo czy w sklepie stacjonarnym kupujecie?

ODPOWIEDZ