Drukarka laserowa czy atramentowa?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
gwiazdka0
Raczkujący
Raczkujący

Drukarka laserowa czy atramentowa?

Post autor: gwiazdka0 » 27 kwietnia 2018, 15:01

Jeśli zastanawiacie się, jaką drukarkę wybrać - laserową czy atramentową, to polecam artykuł: drukarkia3.pl/drukarka-laserowa-czy-atramentowa-w-5-minut-poznaj-roznice-miedzy-nimi

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Drukarka laserowa czy atramentowa?

Post autor: Niska9 » 28 maja 2018, 08:59

Dzięki, przyda się, bo właśnie zastanawiam się nad zakupem nowej drukarki do mojego biura. Widziałam bardzo tanie drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, na przykład z firmy HP.

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 8 czerwca 2018, 09:39

Sama ostatnio zastanawiałam się, jaka drukarka byłaby lepsza. Nie ukrywam, że dla mnie równie ważną rolę ogrywa cena takiej drukarki. Niestety każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak drogie są takie sprzęty, a nawet jak są tanie, to później ich eksploatacja potrafi dobić portfel. Koniec końców, zamiast kupować, wynajmuję. Otrzymuję drukarkę, wszystkie sprzęty eksploatacyjne i ewentualny serwis za free. A to wszystko za 27zł miesięcznie.

bichon
Milczek
Milczek

Post autor: bichon » 28 sierpnia 2018, 16:00

W drox.pl bardzo dobra jakość i rozsądne ceny. To tonery zamienniki, ale jakość i wydajność mam wrażenie jest często dużo lepsza od produktów oryginalnych. Używam głównie tych do drukarek HP oraz Brother.

adelka78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: adelka78 » 9 września 2018, 22:44

Sprawdzają nam się bardzo dobrze atramentowa z Epsona. Bardzo dobra firma i widać, że starają się spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Brawa za niewysychające tusze i nowa promocje . Zaoszczędziliśmy 500 zł.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 28 listopada 2018, 12:54

jesli nie trzeba kolorowego wydruku to laser, tańszy w utrzymaniu i tusz nie zaschnie, w firmie mamy laserowego brothera, drukujemy tylko na zamiennikach i nic złtego się nie dzieje, zamienniki dobre marki actis

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 25 stycznia 2019, 17:11

Ja akurat używam atramentowej i nie narzekam bo jakość druku jest naprawdę wysoka. Jeżeli też będziesz potrzebowała jakiś dodatkowych akcesoriów biurowych, czy własnie zamienników i tuszy do swojej drukarki to w tym zakresie polecam odwiedzić sklep dobretonery, w którym ja zawsze robię większe zakupu bo ilość druków w miesiącu czasami jest wręcz ogromna, a domawiać co chwilę też się nie opłaca.

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: cebulsia » 21 maja 2019, 18:11

Actisy są ok jak ktoś nie potrzebuje super wydruku, ten sam producent robi activejety, dla mnie świetne zamienniki, nigdy mnie nie zawiodły

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 29 maja 2019, 11:52

Obie są dobre, jeśli wyprodukuje je odpowiednia firma.
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: cebulsia » 30 maja 2019, 20:49

Też racja, trzeba się na pewno kierować producentem i jak już kupować zamienniki to markowe a nie o jakichś zupełnie anonimowych producentów.

ewi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ewi » 7 sierpnia 2019, 21:54

też jestem tego zdania, przekonałam ię do zamienników, activejet jak do tej pory się rewelacyjnie spisują, są wydajne i nie robią żadnych niespozianek

ODPOWIEDZ