Aranżacja wnętrz/ wyposażenie

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
kalway
Raczkujący
Raczkujący

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie

Post autor: kalway » 18 kwietnia 2018, 13:47

Od niedawna pracuję z domu gdzie stworzyłam swoje biuro. Pokój, w którym się on znajduje jest zachowany w formie stonowanej, bez żadnej awangardy. Postanowiłam to zmienić i wprowadzić tam troszkę nowoczesnego charakteru. Na początek planuję kupić designerskie meble oraz dodatki, które nadadzą mu charakteru. Co warto brać jeszcze pod uwagę urządzając swoje miejsce pracy w domu?
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2018, 13:36 przez kalway, łącznie zmieniany 1 raz.

ZuzannaKa
Raczkujący
Raczkujący

Re: Aranżacja wnętrz/ wyposażenie

Post autor: ZuzannaKa » 23 kwietnia 2018, 09:07

U mnie mega ważne w urządzaniu swojego biura było to, aby dobrać odpowiednie oświetlenie. Koniecznie musi to być lampa sufitowa plus najlepiej jedna stojąca lub taka ścienna, abyśmy mieli jedno światło na cały pokój, a drugie typowo skierowane na nasze miejsce pracy. Akurat do biura bardzo fajnie sprawdzają się wiszace designerskie, wiszące lampy, bo też nadają trochę charakteru poważnym pomieszczeniom.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 7 maja 2018, 09:44

Dla mnie najważniejszym elementem wyposażenia w biurze jest bezsprzecznie wygodne, dopasowane do mnie krzesło obrotowe. Wiele osób bagatelizuje temat i wyposaża biuro w te najtańsze, a to ogromny błąd. Jeżeli przesiadujemy codziennie w biurze długie godziny, a nasz kręgosłup nie ma odpowiedniego podparcia, w przyszłości możemy tego bardzo żałować.

KasztaneKK
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: KasztaneKK » 7 maja 2018, 12:13

ja lubię proste wnęrza

kinga5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kinga5 » 7 maja 2018, 17:36

Najważniejsze, to dobrać tak meble i dodatki, aby Tobie się podobało i żebyś Ty czuła się dobrze, bo w końcu to będzie Twoje miejsce pracy i będziesz tam spędzać dużo czasu. Ja ostatnio zamawiałam nowoczesne meble online i moje biuro wygląda teraz bardzo ładnie i elegancko.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 8 maja 2018, 09:55

Z meblami jest jak ze wszystkim innym - każdy będzie dobierał je do swojego gustu. Ja lubię meble z drewna i skórzane. Dlatego ofertę sklepów często przeglądam. Ale wiem, że są osoby, które lubię meble z sieciówek. I jeśli to im pasuje to czemu nie.

darkos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: darkos » 9 maja 2018, 11:37

To prawda i ja preferuję meble jasne. Szukalem fajnych ofert i udalo sie zamowic bardzo ladne meble do salonu. Szczerze powiedziawszy troche sie obawialem ze beda sie one szybko brudzic bo mam w domu tez 2 pieski ale nie jest tak zle jak sobie wyobrazalem ;)

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 10 maja 2018, 09:47

A co powiecie o dekoracjach ściennych? Właśnie zastanawiam się nad zawieszeniem na ścianach w biurze obrazów. Nie wiem, na co najlepiej się zdecydować, i nie wiem tez, jakie ramy wybrać. Doradzicie mi w tej kwestii?

Awatar użytkownika
anula1205
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: anula1205 » 18 maja 2018, 13:45

Jeśli pracujesz w domu to musisz mieć odpowiednie oświetlenie. Wydaje mi się, że warto zamontować halogeny sufitowe LED.

kejrejak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kejrejak » 4 czerwca 2018, 11:36

Bardzo fajnie jak w pomieszczeniu są rośliny bo oczyszczają powietrze i sprawiają, że wnętrze jest bardziej domowe, takie przytulne. Do tego można to fajnie wykorzystać, żeby zrobić aranżację w sumie w dowolnym stylu bo kwiaty można wstawić w fajne kwietniki. Ja teraz chce kupić sobie do jasnej kuchni w szwedzkim stylu. Jak myślisz, który będzie mi pasował?

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 8 czerwca 2018, 09:42

Dużo ciekawych pomysłów na aranzacje wnętrz znajdziesz na tym blogu nianio.com.pl. Jest to jeden z moich ulubionych blogów tematycznych. Wyróżnia go niepowtarzalność tematyki, i brak monotonii w linijkach napisanych. Bardzo fajnie się czyta wpisy, które są przepełnione ciekawymi pomysłami :)

Anite39
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Anite39 » 8 czerwca 2018, 14:05

W każdym mieszkaniu powinno znaleźć się miejsce dla lekkiej awangardy. Prostota przechodzi już do historii.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 14 czerwca 2018, 22:26

Absolutnie się z tym nie zgodze... Zobacz chociazby na te kolekcje wega z salonu agaty. Przeciez to koncepcja polaczenia klasyki z nowoczesnym designem. Meble idealnie stonowane pod katem samych modeli - wszystko sie ze soba swietnie zgrywa rowniez kolorystycznie.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 21 czerwca 2018, 12:01

Pamiętajcie, by jeszcze taką strefę komfortu stworzyć w swoim mieszkaniu, dlaczego ? Bo to ważne byśmy mieli gdzie wypocząć po ciężkiej pracy i nie mówię tutaj o typowej kanapie przed TV.

marzenadzieciol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: marzenadzieciol » 21 czerwca 2018, 13:57

Nowoczesnie.

ODPOWIEDZ