Własny sklep internetowy

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
zappacosta
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Własny sklep internetowy

Post autor: zappacosta » 30 marca 2018, 15:57

Witam, czy prowadzi któraś z was własny sklep internetowy? Z jakich form reklamy korzystałyście? Ja zastanawiam się nad płatną reklamą google Adwords. Czy powie mi ktoś na jakie efekty mogę liczyć?
Ostatnio zmieniony 5 kwietnia 2018, 13:51 przez zappacosta, łącznie zmieniany 1 raz.

Alexxis
Raczkujący
Raczkujący

Re: Własny sklep internetowy

Post autor: Alexxis » 31 marca 2018, 16:36

Nie wiem czy to dobra opcja.

Oliwia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Oliwia » 9 kwietnia 2018, 10:53

A ja myślę, ze jak najbardziej, poza tym reklama na Fb też jest spoko opcją, bo możesz trafiać do konkretnych grup w zależności od tego co będziesz sprzedawać. Może być to nawet lepsza opcja. Co prawda teraz ceny nieco wzrosły przez zmianę polityki Fabcebooka, ale i tak warto. I mogę dodać, że na Fb można też całkiem łatwo śledzić poczynania konkurencji.

Awatar użytkownika
johnnyShu
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: johnnyShu » 9 kwietnia 2018, 12:25

Odpowiedni specjalista może Ci z tym pomóc. Warto się z takim skontaktować.
Kiedy tak siedzę i gapię się na swoją pęczniejącą walizkę, przypominam sobie jeszcze raz o celu, do którego warto, abyśmy wszyscy dążyli: wiedz czego ci potrzeba, i niczego innego nie zabieraj ze sobą w podróż po dniu ani w nieznane.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 24 kwietnia 2018, 06:45

Koniecznie rozszerz swój biznes o wysyłkę. Teraz tanie przesyłki zagraniczne są możliwe dzięki takim firmom flypak.pl. Stale rozbudowywana oferta, pełne wsparcie, mnogość usług oraz profesjonalne podejście, którym cechuje się firma flypak. Możesz im zaufać, korzystają z najlepszych usług kurierskich w tym kraju.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 28 kwietnia 2018, 13:30

Skoro chcesz mieć sklep internetowy to musisz też uruchomić u siebie system płatności. Chyba, że nie zależy Ci na szybkich przelewach i sprawnej realizacji zamówień? Takie rozwiązania jakie oferuje w tym kierunku spółka CashBill na pewno Ci się spodobają.

Ficek87
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ficek87 » 10 maja 2018, 18:28

Mimo, że sklep internetowy to warto zabezpieczyć firmę i stworzyć spółkę cywilną. Daje Ci do bezpieczeństwo i komfort na rynku dość zmiennym, dodatkowo każdy będzie mógł zaglądając w Rejestr Polskich Spółek Cywilnych i znaleźć Twoją firmę. To umożliwi budowanie wiarygodności i pozycji firmy na rynku :)

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 21 maja 2018, 22:18

Pomysł ciekawy, tylko trzeba zainwestować w dobry hosting, który poradzi sobie nawet z wieloma klientami :) Polecam serwery od Hekko - warto zastanowić się nad jakimś dedykowanym, który będzie bardziej wydajny ;)

Awatar użytkownika
Skyler White
Milczek
Milczek
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 22 maja 2018, 12:54

Warto jest zainwestować w reklamę takiego sklepu. Możliwości w tym zakresie jest na chwilę obecną bardzo wiele.
https://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

Awatar użytkownika
faun77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: faun77 » 23 maja 2018, 12:09

Ja się kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
Mówią, że czas leczy rany, ale to nie oznacza, że znika przyczyna smutku. A u mnie rana jest codziennie świeższa.

lafop
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: lafop » 23 maja 2018, 18:13

szukam skryptu na sklep internetowy, ktoś mi coś doradzi?

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 25 maja 2018, 09:04

Według mnie całkiem dobre pieniądze można zarobić sprzedając różnego rodzaju odżywki, czy suplementy. Dzisiaj ludzi coraz częściej interesuje zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna i chętniej kupują oni różnego rodzaju produkty dla sportowców.
Ostatnio zmieniony 16 października 2018, 14:50 przez Marla Singer, łącznie zmieniany 1 raz.
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

Ircia77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ircia77 » 13 października 2018, 15:09

A czy ktoś z was kojarzy może hurtownię Merlitz, bo właśnie szukam miejsce w który będę mogła kupować torebki do mojego nowo powstałego sklepu. Od znajomej otrzymałam właśnie namiary na tą firmę i zastanawiam się czy warto skorzystać z ich oferty. Czy możecie mi coś więcej napisać odnośnie ich?

dana78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dana78 » 13 października 2018, 17:44

Własny sklep to fajna sprawa, jednak powinien on być dobrze dopracowany,aby się sprawdzał w sprzedawaniu produktów i obsłudze go. Nie raz wystarczą małe zmiany, aby był praktyczny dla klienta.

ODPOWIEDZ