Pomysł na czas z dzieckiem

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Hućkowski
Milczek
Milczek

Pomysł na czas z dzieckiem

Post autor: Hućkowski » 20 marca 2018, 12:52

Czasami rodzic musi być bardzo kreatywny by znaleźć ciekawe zajęcie dla dziecka i by szybko się ono nie znudziło. Dla nas dobrym rozwiązaniem jest wizyta w elemelekulki.pl. Dziecko nawet poprzez taką zabawę się rozwija i jest to dla niego swietna atrakcja.

Biznesowa_Women2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Re: Pomysł na czas z dzieckiem

Post autor: Biznesowa_Women2 » 23 marca 2018, 14:21

Sale zabaw to świetna zabawa dla dziecka i odpoczynek dla rodzica.

majaz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: majaz » 30 marca 2018, 13:10

Bardzo fajne pomysły na spędzanie czasu z dzieckiem można znaleźć też na tej stronie: pozytywka.com. Ja bardzo często korzystam z tego portalu - już nie raz znalazłam tam świetne atrakcje i miejsca dla dzieci :)

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 10 kwietnia 2018, 11:03

Może wycieczka do Wrocławia? Z doświadczenia wiem, że to bardzo ciekawe miasto z wieloma atrakcjami, które na pewno zainteresują dzieci w każdym wieku. Na przykład na stronie absyntapartments.pl przeczytasz o słynnych kamieniacach "Jaś i Małgosia". Mam nadzieję, że Cię zainteresują.

aliceQ
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: aliceQ » 10 kwietnia 2018, 13:06

Hmm, może pójdźcie razem do kina ?

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 31 października 2018, 19:04

ja mojego syna całe wakacje uczyłam jazdy na rowerze, dzięki wpisowi na tym portalu i szło mu całkiem dobrze, a jak już załapał razem z mężem kupiliśmy mu jego pierwszy rower bez bocznych kółek :)

zofialipska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: zofialipska » 7 listopada 2018, 11:46

Moja córka jak skończyła 4 lata i dostała nowy rower, bardzo szybko nauczyła się jeździć na dwóch kółkach. A że mieszkamy blisko lasu, to wycieczki rowerowe należą do jednych z najbardziej ulubionych sposobów na spędzanie wspólnie czasu.

ElizabethB
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 0

Post autor: ElizabethB » 9 listopada 2018, 10:11

Nasz synek ma już 8 lat i uwielbia weekendowe wycieczki. Czasami jedziemy gdzieś na cały weekend, czasami tylko na jeden dzień, ale dla dziecka to zawsze dużo radości. A i dla nas, jest to miłe oderwanie się od szarej codzienności. Jeździmy w różne miejsca, czasami jest to wypad np. do jakiegoś miasta, żeby pozwiedzać, a czasami zwykły pinki w lesie, czy nawet parku, połączony z długim spacerem. Teraz doszła jeszcze dodatkowa atrakcja - przejazd autobusem. Wcześniej zawsze jeździliśmy autem, ale jak pewnego dnia się popsuło, to zdecydowaliśmy się kupić bilety online i pojechac autobusem kursowym. Okazało się to bardzo wygodne, a dla dziecka to dodatkowa radość:)

TediBir
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: TediBir » 9 listopada 2018, 12:37

My zawsze jeździmy z dziećmi na plac zabaw :D

grandeKorzen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: grandeKorzen » 9 listopada 2018, 18:12

Może po prostu idź z nim na jakiś fajny spacer, co ?

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 21 listopada 2018, 14:20

U nas wietnie sprawdzają sie wspólne wycieczki rowerowe. Syn i córka są zachwyceni ze mozemy spędzać wspólnie tyle czasu, a ja przy okazji zgubiłam kilka zbędnych kilogramow także jestem naprawde mega szczęsliwa. Moim sportem ulubionym jest rower, a zaraził mnie tym jeszcze mój dziadek. Planuje kupić ubrania, które idelnie nadadzą sie na rower, ale to później, teraz najważniejszym zakupem dla mnie i dzieciaków bedzie kask rowerowy.

Pamela020
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Pamela020 » 9 grudnia 2018, 18:19

Jeśli chcecie spędzić ze sobą więcej czasu niż na co dzień to na pewno dobrym pomysłem będą rodzinne ferie zimowe nad morzem. Można tam wybrać się całą rodziną, bo dzieciaki będą miały do dyspozycji park wodny z różnymi zjeżdżalniami oraz różnego rodzaju gry i zabawy oraz animacje. A rodzice będą mogli się zrelaksować w saunie czy jacuzzi, albo nawet w czasie organizowanych ćwiczeń :) Mi bardzo taki pomysł się spodobał, bo zwykle w tygodniu spędzam z dzieciakami dosłownie chwilę po pracy, kiedy pomagam im w lekcjach i jemy kolację, więc brakuje nam wspólnej rozrywki.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 30 stycznia 2019, 22:04

U nas koncepcji na chwile rodzinne raczej nie brakuje. Staramy sie dzieciakom tak organizowac czas, zebysmy i my sie nie meczyli :) udalo sie zreszta zlapac wspolne pasje. W tym roku pierwszy raz bylismy w rancho colorado na wyjeździe wakacyjnym. Wspolne rowery, kajaki, nawet zajecia na strzelnicy spodobaly sie synowi. W marcu planujemy podjechac na weekend tez do nich zeby poprobowac jazdy konnej

aaana
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: aaana » 15 lutego 2019, 23:47

Rysujemy, układamy puzzle, lepimy z plasteliny czy układamy modele maszyn rolniczych z zestawów Mały Konstruktor. Mój synek jest bardzo skręcony, więc takie zabawy uczą go skupienia na jednej czynności, no i miło spędzamy razem czas.

ODPOWIEDZ