Tanie podróżowanie

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
motorowka
Raczkujący
Raczkujący

Tanie podróżowanie

Post autor: motorowka » 5 marca 2018, 17:18

Dość często podróżuję po Europie. Jak radzicie sobie z transportem podczas waszych wakacyjnych wojaży? Ostatnio znalazłam firmę flotea.pl, która zrzesza przewoźników i wyszukuje najbardziej korzystne formy dojazdu w wyznaczone miejsce. Myślę, że to świetne rozwiązanie.

finka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Tanie podróżowanie

Post autor: finka » 12 listopada 2018, 15:06

My co prawda nie podróżujemy po świecie, ani po Europie, ale po Polsce. Jest tyle pięknych, magicznych, historycznych miejsc które warto odwiedzić, a o których co drugi Polak nie ma zielonego pojęcia. Jak tylko mamy z mężem wolny lub długi weekend to zawsze pakujemy torby i ruszamy w podróż małą, bądź dużą (w zależności od tego ile mamy czasu). Póki możemy, to korzystamy z autobusów oraz pociągów. Większość połączeń można sprawdzić na dworzeconline.pl oraz zamówić bilety -niejednokrotnie dużo tańsze niż w kasie biletowej na dworcu. Nie wyobrażam sobie lepszej formy spędzania wolnego czasu... i to tylko we dwoje!

Fagie51
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Re: Tanie podróżowanie

Post autor: Fagie51 » 12 listopada 2018, 15:19

Nie wiedziałem że takie coś istnieje.

ODPOWIEDZ