Porada notariusza

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
michal2012
Raczkujący
Raczkujący

Porada notariusza

Post autor: michal2012 » 1 marca 2018, 14:46

Cześć, ostatnio nie układało mi się z żoną i postanowiliśmy się rozstać w zgodzie. Szukam porady prawnej u zaufanego prawnika dotyczącej podziału majątku wspólnego. Polecacie kogoś takiego?
Ostatnio zmieniony 7 marca 2018, 18:34 przez michal2012, łącznie zmieniany 1 raz.

malinqqa
Raczkujący
Raczkujący

Re: Porada notariusza

Post autor: malinqqa » 1 marca 2018, 22:42

to chyba lepszy będzie radca prawny :)

smelte
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: smelte » 5 marca 2018, 10:04

hmm w takich sprawach faktycznie przyda się notariusz

pulek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pulek » 7 marca 2018, 11:45

notariusz może nam wiele pomóc, warto jest korzystać z takich porad

Awatar użytkownika
Gabusiiaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Gabusiiaa » 12 marca 2018, 12:45

ak w temacie - Czy Wy też macie takie trudności z wyborem notariusza? W Sieci jest tyle ofert, że naprawdę bardzo ciężko jest dokonać rzetelnego i sprawdzonego wyboru... Mieszkam w Katowicach, więc zdecydowanie najlepiej by było, gdyby notariusz również pochodził z tego miasta. Choć jeśli będzie z miejscowości okolicznych, to nie powinno to stanowić jakiegoś specjalnego problemu. Zatem – czy mieliście może styczność z jakimś sprawdzonym notariuszem i jesteście w stanie doradzić mi w wyborze?

Ja się właśnie zastanawiam czy na przykład taka oferta byłaby sensownym rozwiązaniem iwonapniok.pl. Popytałem trochę znajomych i niektórzy rzeczywiście mieli styczność z tym notariuszem. Co o tym sądzicie? Całkiem ciekawie wygląda możliwość dokonywania czynności notarialnych o dowolnej porze (choć tylko w niektórych przypadkach). Zatem pytanie do Was – czy ktoś z Was miał może styczność z tym notariuszem i czy jest w stanie coś o nim powiedzieć? Z góy wielkie dzięki za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym.
Wielki poeta, prawdziwie wielki poeta, jest najmniej poetyczną istotą na świecie.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 15 sierpnia 2018, 07:11

Moja siostra która niedawno urodziła chce pozwać ojca dziecka o alimenta bo po narodzeniu dał nogę i poszedł do innej. Ja jej poradziłam żeby może na początek ugodowo spisami umowę alimentacyjną u notariusza bo ostatnio o tym czytałam o tym myślę że wtedy oboje unikną stresów i nerwów w sądzie.

JoStefa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran
Kontakt:

Post autor: JoStefa » 23 sierpnia 2018, 11:24

Nie wiem czy temat dalej aktualny ale polecam adwokat.jgora.pl. Co prawda to okolice Jeleniej Góry i Wrocławia, ale może akurat się przyda :)

kabix179
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kabix179 » 23 sierpnia 2018, 22:30

Kancelaria BEM & Wspólnicy trudni się określonymi obszarami prawa, aby zagwarantować usługi najwyższej rangi. Spółka wybrała za swój cel prawo pracy, medyczne oraz obrotu nieruchomości.

mogaz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mogaz » 24 sierpnia 2018, 11:00

podobno porady od notariusza są bardzo drogie, czy to prawada?

aleksandra45
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: aleksandra45 » 27 września 2018, 12:56

mogaz pisze:
24 sierpnia 2018, 11:00
podobno porady od notariusza są bardzo drogie, czy to prawada?
Raz korzystałam z notariusz z Rzeszowa i usługi moim zdaniem nie są drogie. Wiadomo jednak że to zależy też od usługi..

alanala12
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: alanala12 » 27 września 2018, 13:33

radca prawny bedzie w tej sytuacji lepszy

akipa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: akipa » 30 grudnia 2018, 11:55

dokładnie notariusz na pewno Ci w tej kwestii pomoże, mi tak samo bardzo pomogła Notariusz Karolina Gajek i powiem wam, wcale nie tak drogo, za dobrą konsultację i oddanie sprawy w dobre ręce, zawsze trzeba zapłacić.

Awatar użytkownika
alice5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alice5 » 11 lutego 2019, 13:55

Witam wszystkich forumowiczów!
Czy znacie może na terenie Katowic jakiegoś porządnego notariusza? Ja się właśnie poważnie zastanawiam nad wyborem kogoś, a ofert jest tak wiele, że niezwykle trudno jest się na coś zdecydować... Z tego co udało mi się popytać znajomych, to całkiem dobre opinie zbiera http://kancelariafortis.pl/ Co o tym sądzicie? Będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym ;) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
Człowiek naprawdę nie umarł, dopóki powtarzane jest jego imię.

ODPOWIEDZ