Zimowa pielęgnacja skóry

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
zimowa
Raczkujący
Raczkujący

Zimowa pielęgnacja skóry

Post autor: zimowa » 26 lutego 2018, 11:58

Jak u Was wygląda zimowa pielęgnacja skóry? Zmieniacie kosmetyki zimą czy nie?

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Zimowa pielęgnacja skóry

Post autor: histeryczka66 » 1 marca 2018, 18:20

Ja cały rok korzystam z tego samego kremu do twarzy. Jest bardzo fajny, ma fajną konsystencję no i filtry które są tak samo ważne zimą jak i latem :)

malinqqa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: malinqqa » 1 marca 2018, 22:41

trzeba nakładać kremy z olejkiem!

memyselff
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: memyselff » 2 marca 2018, 17:14

zimą dobrze jest też łykać witaminy na skórę :)

otylka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: otylka » 8 kwietnia 2018, 10:43

Łykać witaminy na skórę? czyli jakie? ostatnio zauważyłam, że bierzemy różne preparaty witaminowe ot tak nie do końca wiedząc na co one działają. Moje koleżanki w pracy łykają mnóstwo cudów ot tak dla zasady bo to im ktoś polecił, bo to podobno dobre. Na skórę przyda nam się witamina E, dobrze też dostarczać dużo C bo spowalnia procesy starzenia. I dużo wody pić, to pomoże najbardziej. Ja stawiam tylko na wodę i biovital tonik, dobrze działa na całe ciało, wzmacnia, poprawia krążenie i dotlenia komórki. Ale dokładnie zapoznałam się z jego składem zanim sobie kupiłam i każdemu radzę to robić.

kondzia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kondzia » 8 kwietnia 2018, 16:03

W zimie o skórę trzeba dbać dwa razy bardziej ! Przede wszystkim w takiej mroźnej

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 23 kwietnia 2019, 15:50

nie wiem jak u Was ale mam wrażenie, że moja skóra po tej zimie jest taka zmęczona i mocno przesuszona... Od kilku dni z tym walcze stosując to ujędrniająco-odżywcze mleczko do ciała z Eveline, z popularnej serii Slim Extreme4D. Efekty da się zauważyć niemal od razu, skóra jest wygładzona i napięta. No i koszt nie jest duży bo za 350 ml zapłaciłam w rozssmanie niecałe 18 zł.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2019, 08:22 przez gajaa, łącznie zmieniany 1 raz.

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 26 kwietnia 2019, 23:37

U mnie to samo... przesuszona, nieodżywiona i sztywna totalnie pozbawiona elastyczności. Zastanawiam się nad jakimiś laserami dla pobudzenia. Tutaj w Naturamed działają z wykorzystaniem fal radiowych, czestotliwosc fal jest oczywiscie regulowana indywidualnie, ale efekt jest jeden - przywrocenie gęstości, elastyczności i napięcia. Chodzi o stymulacje ciała falami co powoduje produkcje kolagenu i elastyny

ODPOWIEDZ