Prywatna Szkoła Podstawowa

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
mizar
Raczkujący
Raczkujący

Re: Prywatna Szkoła Podstawowa

Post autor: mizar » 30 kwietnia 2018, 07:14

coś w tym jest, podobnie było w przedszkolu :) ale taki czas adaptacji potrzebny jest każdemu dziecku. Bez obaw dobrze się nim tam zajmą :)

homniaczka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: homniaczka » 1 maja 2018, 21:05

U nas w mieście w prywatnej szkole zainwestowali w pomoce naukowe i tym podobne ;) Podejrzewam że realnie podnosi to zainteresowanie dzieciaków tematem lekcji i dlatego też wysłałam do tej szkoły swoje dzieci ;)

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Krystek » 4 czerwca 2018, 21:45

wiecie co i my w końcu zdecydowaliśmy się na Te Vizję :) Żona była już nawet na spotkaniu z dyrektorką. Wychodzi na to, że nasze dzieci będą się uczyć w tej samej szkole :)

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 6 czerwca 2018, 11:34

O Krystek super, że się zdecydowaliście :) Moja sąsiadka zdecydowała się wysłać swpjego malucha do ich przedszkola, bo przecież poza szkołami prowadzą też przedszkola :)

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 6 czerwca 2018, 11:46

no wiem wiem, moje dziecko też chodziło do ich przedszkola. W prawdzie tylko 2 lata ale jednak. Też wspominam je super.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 7 czerwca 2018, 06:02

oo mizar to nie wiedziałam, że mieliście już styczność z te vizją wcześniej :)

uajka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion
Kontakt:

Post autor: uajka » 8 czerwca 2018, 09:48

Warto się zainteresować szkołami Montessori. Całkiem inne podejście do nauczania, a zarazem bardzo skutecznie przygotowujące dzieci do samodzielności i rozwijania swoich zainteresowań.

bleop
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bleop » 2 sierpnia 2018, 10:25

Wysyłam dziecko do prywatnej szkoły podstawowej. Uznałem, że jest to dobre rozwiazanie, bo trochę się o niego boje. W każdym razie potrzebuję pomocy z wyborem tornistra.

DariaTomaszek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: DariaTomaszek » 2 sierpnia 2018, 22:53

moim zdaniem lepsza publiczna

Arine41
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Arine41 » 3 sierpnia 2018, 11:09

Jak dla mnie to wymysł jedynie rodziców.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 28 sierpnia 2018, 11:37

Koniecznie sprawdź czy takie szkoły organizują jakieś wycieczki. Takie wycieczki szkolne z zewnętrznej firmy wymagają małej organizacji, ty jedynie musisz wybrać miejsce, ilość dzieci i zebrać kasę. także prosta sprawa. Jak macie na coś takiego ochotę to sprawdźcie jak to wygląda od zewnątrz.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 20 września 2018, 12:27

Jeżeli chodzi o szkołę to polecam Ci zapoznać sie z bardzo fajną stroną poświęconą pedagogice, dla rodziców oraz pedagogów epedagogika. znajdziesz tutaj wiele ciekawych artykulów na temat rozwoju naszych dzieci, warto będzie sie zapoznać z tymi wpisami ponieważ jest to bardzo ciekawy serwis który może pomóc zarówno pedagogom jak i rodzicom w wyprawieniu dzieci do szkół.

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Post autor: EmiliaSz » 31 października 2018, 14:46

Ja zdecydowałem się posłać synka i córkę do przedszkola i jak najbardziej polecam z perspektywy czasu, ponieważ mają przede wszystkim świetnie przygotowane sale do zabaw, nauki, do tego odpowiedni plan różnych zajęć w tym nauki języków. Jak dla mnie nie ma się do czego przyczepić, tym bardziej że nasze dzieciaki uwielbiają do Nich chodzić i nie trzeba ich tam ciągnąć na siłę jak to było w publicznym przedszkolu

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 5 grudnia 2018, 23:32

Ja chyba wybiorę szkołę prywatną dla syna bo to co sie teraz dzieje w szkołach publicznych mnie troche przeraża, nauczyciele także mają często pod górkę. Siostra mi często podrzuca takie nowinki jeżeli chodzi o ustawy bo jest nauczycielką i jest z tym na bieżąco.

tufka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tufka » 14 lutego 2019, 21:18

prywatna szkoła podstawowa to świetny wybór :) W stolicy jak widać ich nie brakuje ale ja ze swojej strony szczerze polecam polsko-angielską szkołę Edison. Znajdziecie ją na Wilanowie, na ulicy Królewicza Jakuba 69. Oferują wysoki poziom nauczania na podstawie polskiej i brytyjskiej podstawy programowej. Nauczyciele są mili i bardzo zaangażowani w swoją prace. Starają się wyłapywać mocne strony każdego ucznia i pomagać mu je rozwijać.

ODPOWIEDZ