Co na PMS !?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
trylinka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Co na PMS !?

Post autor: trylinka » 12 sierpnia 2019, 21:55

ja mialam bardzo bolesne miesiaczki, i obfite... juz nie moglam wytrzymac, udalam sie do ginekologa do szpitala Medicover i sie okazalo, ze to endometrioza :( na szczescie da sie z tym wygrac, bardzo mi zalezy zeby zajsc w ciaze wiec musze to wyleczyc, na szczeescie trafilam do bardzo dobrego ginekologa ktory mi w tym pomoze :)

Jarka 99
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Jarka 99 » 12 września 2019, 17:33

Najlepsze pigułki antykoncepcyjne. Mnie lekarz przepisał belarę i mam spokój.Bez nerwów ,bólu i długich okrutnych miesiączek. Mam zabezpieczenie i jeszcze dodatkowo o wiele łatwiejsze życie ;-)

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 13 września 2019, 18:35

Racja, ja też dostałam tabletki antykoncepcyjne i zapomniałam już co to pms, ulga jest ogromna, nie muszę chyba tego mówić a poczytać można o tym na tej http://antykoncepcjanamiare.pl/bolesne-miesiaczki-zapytaj-lekarza-o-tabletki-antykoncepcyjne/ stronie

bilardka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bilardka » 15 września 2019, 14:55

electron pisze:
6 czerwca 2019, 08:41
Słyszałem od mojej dziewczyny że tabletki antykoncepcyjne pomagają na PMS. Faktycznie kiedyś miała z tym problem a teraz kiedy bierze vines już jakoś nie narzeka na bóle głowy, złe samopoczucie czy ból brzucha
cos w tym jest :) ja tez biore vines bo maja malo hormonow wiec nie mam skutków ubocznych a jestem w pełni zabezpieczona :) PMS tez juz nie mam od dawna

ODPOWIEDZ