sala weselna

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
tadek932
Raczkujący
Raczkujący

sala weselna

Post autor: tadek932 » 11 stycznia 2018, 16:06

Witam,
wraz z narzeczoną planujemy ślub. Chcemy zorganizować odjazdowe wesele na sto osób. Szukamy odpowiedniego miejsca na tą uroczystość. W internecie znalazłem marzanna.pl. Chciałbym poradzić się ludzi, którzy już tam organizowali swoje imprezy. Czy warto tam spędzić ten najważniejszy dzień w życiu? Opinii w sieci jest naprawdę mało, więc proszę napiszcie mi co o tym myślicie.

Darusia71
Raczkujący
Raczkujący

Re: sala weselna

Post autor: Darusia71 » 11 stycznia 2018, 18:25

My wolimy skromne sale :)

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 19 stycznia 2018, 15:05

Właśnie też powoli przygotowujemy się do tego ważnego dnia i przeglądamy różne oferty. Moja znajoma poleciła, ponoć jest tam naprawdę pięknie. Sala jest elegancka i nowoczesna. Sam zaś hotel umieszczony jest nad jeziorem. Bardzo mi się podoba ten fakt i myślę, że namówię mojego narzeczonego właśnie na takie rozwiązanie.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 29 stycznia 2018, 13:28

A może lepiej zorganizować takie wesele w dobrej restauracji? Polecam zapoznać się z ofertą restauracji Biała Róża, która znajduje się w centrum Krakowa. Ich główną specjalnością są dania kuchni regionalnej. Myślę, że goście będą usatysfakcjonowani.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 31 stycznia 2018, 10:16

Sala to jedno, a co z całą resztą? Pamiętajcie o tym, że każda kobieta chce się czuć na własnym weselu jak księżniczka. Dlatego suknia, buty i dodatki to podstawa.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 31 stycznia 2018, 15:00

Organizowanie wesela w restauracji niesie ze sobą wiele zalet, szczególnie jeśli naprawdę dobrze ktoś trafi. Ja w zeszłym roku byłam na weselu u kuzynki z Olsztyna. Organizowali z partnerem przyjęcie weselne w restauracji Kolorowa (to jeden z bardziej znanych lokali w mieście) i było naprawdę przyjemnie. Na sporą pochwałę zasługuje sam lokal, który jest naprawdę klimatyczny.
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

Zuzka84
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Zuzka84 » 31 stycznia 2018, 15:23

Zdecydowanie super opcje tutaj oferujecie

aszel
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: aszel » 31 stycznia 2018, 21:26

co myślicie o sali weselnej w hotelu? fajnie czy lepiej to olać?

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 9 maja 2018, 10:43

Ja zawsze myślałam o tym by mieć w Hotelu bo miałabym od razu miejsca noclegowe dla gości. Przy wyborze sali weselnej, zawsze jest to problem by zorganizować miejsca noclegowe czy chociażby transport tych gości.
Pamiętaj, że sala weselna musi być ta wasza wymarzona, ta wyśniona, nie podejmujcie zbyt pochopnej decyzji :)

akipa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: akipa » 3 stycznia 2019, 12:35

Jak sala weselna to tylko w Hotelu Niagara w Prudniku, duża sala 160 m kwadratowych. Sala klimatyzowana, czysta, wg mnie to jedno z lepszych miejsc weselnych w jakich miałam okazję uczestniczyć ( a byłam na wielu weselach). Obsługa przemiła i profesjonalna, jedzenie zostawało zabierane w idealnych momentach, tak, że można było na spokojnie zjeść i potańczyć, no i sala świetnie postrojona.

Kewin_Korzystny
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kewin_Korzystny » 3 stycznia 2019, 17:57

Ja kompletnie nie znam się na takich salach weselnych.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 9 stycznia 2019, 18:27

Według mnie najlepiej wybierać domy weselne, ponieważ tam jest nie tylko klimat, ale też profesjonalna obsługa co jest na weselu bardzo ważne. Dlatego też mogę polecić ci dom weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą - organizując tam wesele można mieć pewnośc że się uda ;)

pozytywka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pozytywka » 16 stycznia 2019, 19:54

ja byłam na weselu u kolezanki, sala weselna Tango niedaleko Warszawy, bardzo ładne miejsce, mnie totalnie urzekl ogród... no po prostu bajka. zreszta, to trzeba zobaczyc samemu :)

mentoska
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: mentoska » 4 lutego 2019, 12:55

My byliśmy dwa tygodnie temu na weselu znajomych w Białym Fortepianie w miejscowości Koło (woj. Wielkopolskie) i powiem wam ze dawno nie widzialam tak pieknej eleganckiej sali z tak dobrą organizacja. Naprawde warto zorganizować tam imprezę czy to wesele, czy komunia czy nawet chrzciny :)

poważna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: poważna » 4 lutego 2019, 21:52

Ostatnie wesele na jakim byłam to w Sali Imprez Okolicznościowych w Zamościu. Ślubowała moja przyjaciółka ze studiów. Dawno się tak nie wybawiłam, ale jeszcze na poprawiny bo też tam były znalazłam siłę. Obsługa bardzo sympatyczna, cały czas czuwali, żeby wszystko było ok. Dużo dobrych dań, miejsca to tańczenia też było dużo. Ogólnie SUPER.

ODPOWIEDZ