Wymiana części w samochodzie.

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Hućkowski
Milczek
Milczek

Wymiana części w samochodzie.

Post autor: Hućkowski » 30 października 2017, 12:42

Od czasu do czasu jest potrzeba by wymienić części w każdym samochodzie. Jednak gdzie takich cześci szukać w dobrych cenach? Ja zazwyczaj robie to na internecie. Dzięki temu też trafił mi się Moto Szef i na stronie wiele części w dobrych cenach.

Skoczek
Raczkujący
Raczkujący

Re: Wymiana części w samochodzie.

Post autor: Skoczek » 8 listopada 2017, 11:19

A czy kojarzysz może firmę reparts.pl jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie, nie zawsze trzeba kupować nowe części lecz można je zregenerować ;) dużo mniejszy koszt niż nowe, a często po prostu to wystarczy. Można rzucić okiem, bo w sumie sam nie byłem do końca świadomy o takiej możliwości naprawy uszkodzonego samochodu

Matyka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Matyka » 8 listopada 2017, 19:17

No tak zregenerowane części też mogą się przydać ;)

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 25 listopada 2017, 22:40

Jesli chodzi o szyby - to naprawde duzy wybor, do praktycznie kazdego modelu i marki auta, jest w sklepie szyby24.pl.
Szyby sa bardzo dobrze skatalogowane - wystarczy znac model swojego auta i spokojnie dobierze sie do niego pasujaca szybe, nawet boczna. Jesli chodzi o wysylke - to jest kurierem, ubezpieczona, z opcja sprawdzenia przy odbiorze.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 2 stycznia 2018, 10:02

Weźcie pod uwagę, że niektóre z zepsutych, czy zużytych części, które wymieniacie w samochodach mogą spokojnie zostać sprzedane za niezłe pieniądze. Jest tak przede wszystkim w przypadku katalizatora, którego cena w przypadku skupu może przynajmniej kilkuset złotych. Mój mąż zajmuje się demontowaniem pojazdów i zarabia w taki sposób fajne pieniądze. ;)
Ostatnio zmieniony 25 maja 2018, 09:22 przez Marla Singer, łącznie zmieniany 1 raz.
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 16 kwietnia 2018, 20:15

Warto zamówić takie części w internecie. Często takie zakupy w sieci wychodzą w efekcie taniej, niż zakupy stacjonarne. Większe przesyłki np opon, czy karoserii możecie wysłać za pomocą przesylki paletowej. takie przesyłki cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Ceny również są adekwatne na każdą kieszeń.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 18 maja 2018, 22:28

Zdecydowanie też jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, a ze swojej strony mogę Wam z czystym sumieniem polecić stronę ogloszenia.nowysaczweb.pl, swoje części do samochodu kupuję praktycznie tylko za pośrednictwem tego serwisu z ogłoszeniami i zawsze jestem zadowolony. Zerknijcie sobie, bo na pewno znajdziecie coś również do swoich samochodów ;)

Hieronim
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Hieronim » 19 maja 2018, 11:09

Rzeczywiście ten portal wygląda bardzo fajnie, na pewno sobie będę zaglądał jeśli mi się coś zepsuje ;) DZIĘKUJĘ !

kabix179
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kabix179 » 24 czerwca 2018, 19:55

Jeśli wyszukujesz autoszyby dobranej do twojego auta to polecam Szyby24[. Ta marka to renomowany punkt ze wszelkim rodzajami szyb do aut. Skoro postawisz na szyby24 - nie otrzymasz w późniejszym czasie żadnego kłopotu. Dobierz poprawnie i uciesz się z pierwszorzędnej obsługi.

Mlody
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Mlody » 4 lipca 2018, 08:07

Ja wolę kupować części w sprawdzonych sklepach. Na przykład ostatnio kupiłem taki zestaw. Dzięki temu zyskuję pewność, że dana część będzie wysokiej jakości, co bezpośrednio przekłada się na jej żywotność.

Anetka.Slawiak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Anetka.Slawiak » 4 lipca 2018, 17:26

takie rzeczy robię u mechanika

okonek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: okonek » 5 lipca 2018, 10:24

Ja kupuję w najbliższej hurtowni, by porównać części jakością

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Ajlar » 21 września 2018, 08:47

a co konkretnie będziesz wymieniać? Jesli np potrzebujesz jakiś czesci związanych z elektronika w samochodzie albo chcesz kupić nowe bezpieczniki to polecam zerknąć na stronę sklepu mselektronik. Tu znajdziesz bardzo dobre elementy elektroniczne świetnych producentów. Sklep oferuje duży wybór asortymentu w bardzo korzystnych cenach.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 25 września 2018, 11:14

Na pewno przyda Ci sie bardzo dobry serwis który naprawi Ci każdą usterkę w samochodzie. Jednym z takich serwisów jest atgarage. Znajdziesz tutaj bardzo dobrych mechaników którzy nie chcą Cię naciągnąc a jedynie naprawić twój samochód. Dzięki takim ludziom odzyskasz wiarę w serwisy samochodowe. Warto sie zapoznać z ich usługami ponieważ są bardzo okazyjne.

MaestroKonrado
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MaestroKonrado » 25 września 2018, 18:45

Czasami warto samemu sobie wymienić poszczególne części, szczególnie jeśli się na tym znamy. Ja z wykształcenia jest mechanikiem samochodowym, więc dla mnie to żadne problem wymienić jakąś część w samochodzie. Tak było też tym razem gdy montowałem nowo zamówioną miedziano mosiężną chłodnicę. Takie umiejętności dzisiaj są na wagę złota :)

ODPOWIEDZ