Zabawki dla dzieci

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
karlinka90
Raczkujący
Raczkujący

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: karlinka90 » 23 lipca 2018, 18:02

mnie to dla moich dzieci zawsze podobają się stroje inspirowane postaciami z bajek, zawsze kupuję dla mojej Ani taki ładny strój. Małej zawsze się podoba taki prezent, bo lubi się przebierać i co najważniejsze sprawia jej to radość :)

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 26 lipca 2018, 14:00

Moim zdaniem najlepiej zdecydować się na jakiś artykuł dla dziecka. Ja ostatnio kupiłem dla swojego ubranka i zabawki.

finka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finka » 26 lipca 2018, 20:56

Ja tam wolę jak moje dzieci spędzają czas z rówieśnikami lub wyjdą na zewnątrz. Kupowanie nowych zabawek jest okej-ale z umiarem, przecież i tak zaraz coś się zniszczy. Dlatego uważam że lepiej jest zapisać dziecko na przykład na półkolonię, żeby miło i aktywnie spędziło czas oraz nauczyło się czegoś nowego.

Megi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Megi » 6 sierpnia 2018, 09:42

Staram się dbać o rozwój moich dzieci, dlatego często kupuję im zabawki, które nie tylko bawią, ale też uczą, czy pobudzają wyobraźnię. Drodzy rodzice dbajcie o to, spędzajcie czas ze swoimi dziećmi, one to uwielbiają. ;) Dużo kupuję przez internet, łącznie z zabawkami. Ostatnio zamówiliśmy Bunchems Kolorowe Rzepy - fajny zestawik, poręczny, można go spakować dziecku do walizki i wziąć ze sobą. Polecam zwłaszcza tym pociechom, które bardzo się nudzą podczas długich podróży. :)

Adaceg
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Adaceg » 8 sierpnia 2018, 19:55

Nie wiem, jakie jest Wasze zdanie na ten temat, ale wg mnie zabawki powinny być rozwijające wyobraźnie i myślenie u dzieci. Takie które skłaniają do pobudzenia różnych zmysłów, myślenia i budowania sprawności psychoruchowej. Jest wiele tego rodzaju zabawek edukacyjnych. Często daje je dzieciom w prezencie i bardzo przypadają im do gustu i nie nudzą się szybko.

Niedy42
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Niedy42 » 9 sierpnia 2018, 11:40

Moja córa uwielbia bawić się w gotowanie.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 27 sierpnia 2018, 22:58

Wybor zabawek dla dzieci jest teraz bardzo wiele dlatego tak trudno jest nam coś kupić dla malucha. Zazwyczaj przed zakupem jakiegoś prezentu dla malucha staram się czytać artykuły by zorientować się co najlepiej kupić dla dziecka.
Ostatnio zmieniony 13 września 2018, 15:44 przez Hućkowski, łącznie zmieniany 1 raz.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 29 sierpnia 2018, 11:31

Ja natomiast jak szukam jakieś prezentu dla mojego dziecka lub z rodziny to staram się wybierać w takich miejscach jak np. minimen. Tutaj można wybrać z pośród około 2000 różnych markowych produktów świetne prezent dla maluchów, większych dzieci. Możecie zakupić różnego typu zabawki, pojazdy, klocki, pluszaki- co tylko chcecie.

karlinka90
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: karlinka90 » 23 września 2018, 19:29

może warto pomyśleć o kolorowankach ? To taki fajny wstęp do pisanie dla dzieci i to tego jaki przyjemny. Ja mojej córci podrukowałam kolorowanki, teraz jakby córki nie było cały czas koloruje.

Bofhi45
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Bofhi45 » 24 września 2018, 17:25

Stawiam na kreatywne i drewniane zabawki.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 17 października 2018, 11:29

Dziewczynki na pewno ucieszą się z wózka dla lalek. Pamiętam jak sama o takim marzyłam :) A teraz to nie kosztuje dużo, parę groszy w internecie. Uważam, że to super pomysł na prezent.

rodzia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rodzia » 19 października 2018, 14:30

Wiecie może, gdzie dostanę jakieś kreatywne zabawki na prezent dla dziecka? Szukam ostatnio w internecie i wszędzie jest jakoś drogo albo zabawki nie są interesujące. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w tym temacie. Mój synek ma za niedługo urodziny dlatego dość bardzo mi się spieszy z tym prezentem dla niego.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 19 listopada 2018, 17:13

A ktos może kupował tutaj zabawki wczesnorozwojowe dla dzieci tu-mamo? Trafiłam na ten sklep jak szukałam zabawek edukacyjnych dla córeczki. Widze że tutaj mają klocki, układanki i kontrastowe i zastanawiam się co będzie najlepszym wyborem dla rocznego dziecka. Jest na tyle jeszcze mała że nie wszystkie zabawki sa jeszcze dla niej.

Krystyna01
Milczek
Milczek

Post autor: Krystyna01 » 19 listopada 2018, 21:35

Kreatywne zabawki to jest to :)Warto wlasnie zakupic takie praktyczne rzeczy dla dziecka ktore uczy sie wszystkiego. Dla przykladu : do nauki chodzenia swietny moze okazac sie gokart - jednoczesnie jest to polaczenie nauki z przyjemną jazdą, niczym kierowca rajdowy :)

manda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: manda » 29 listopada 2018, 19:34

Łatwiej byłoby odpowiedzieć, gdybyście napisali coś o wieku dziecka. Od tego wiele zależy :) Przy małych dzieciach świetnie sprawdzą się zabawki edukacyjne, takie które uczą kreatywności. Taka zabawka nie musi być droga aby była dobra. Maty wodne do rysowania – dlaczego warto je kupić? Co myślicie? Moim zdaniem to świetny pomysł na prezent.

ODPOWIEDZ