Zabawki dla dzieci

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Re: Zabawki dla dzieci

Post autor: Prostolinijna » 8 grudnia 2017, 20:41

najbardziej kreują wyobraźnie według mnie klocki, wymagają od dziecka planowania, widzenia przestrzennego i ogromnej wyobraźni i skupienia. Ponad to bardzo zajmują, skupiają uwagę i ćwiczą koncentracje. Dla mnie to prezent idealny dla każdego wieku, nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka.

Awatar użytkownika
Katarzyna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Katarzyna » 11 grudnia 2017, 13:39

Mi się wydaje, że warto poszperać w Internecie w poszukiwaniu porad w tym obszarze tematycznym ;) To się może naprawdę bardzo dobrze sprawdzić ;)
Naiwne, niewinne myśli, których nic nie zakłóci, unoszą się wokół niej jak nasionka wiosny

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 21 lutego 2018, 11:13

Ja mam kuzyna, który fascynuje się motoryzacją i jest wielkim fanem autek Hot Wheels. Jeśli chcecie zakupić solidne wykonane, pieknie pomalowane samochodziki do zabawy, to konieczne z tej serii. Prawdziwe marzenie każdego chłopca, który chce zostać kierowcą rajdowym :)

plok
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: plok » 27 lutego 2018, 19:42

Zwracam się przede wszystkim do rodziców małych dzieci - jakie zabawki według was są najlepsze? Bo dla mnie liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, czyż nie? W przyszłym tygodniu idę do sklepu i kupię mojemu dziecku dużo nowych rzeczy.

kiseiowy2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kiseiowy2 » 27 lutego 2018, 21:50

a gdzie kupujecie zabawki?:)

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 11 marca 2018, 09:01

Zabawki zazwyczaj kupuje online, jest większy wybór. Zabawki sa bardzo waznym elementem w życiu dziecka, niezwykle rozwijają i dodają uroku w tych pięknych latach. Sama pamiętam swoje czasy spędzone na zabawie. Bardzo lubie praktyczne zabawki, wolę trochę dołożyc, ale zeby dziecko miało fun. Moja córka uwielbia lego friends i chce jej własnie zamówic kolejny zestaw. Bardzo duzy wybór i przystępne ceny. Wasze dzieciaki bawią sie lego?

Giuczi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Giuczi » 11 marca 2018, 14:09

To wszystko zależy od tego w jakim wieku sa dzieci

hanka_K
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: hanka_K » 11 marca 2018, 23:03

Chyba zabawki też mają, a ubranka kupuję w entliczek. :) Ostatnio nawet kupiłam tam prześliczny płaszczyk i już nie mogę się doczekać jakiejś bardziej wiosennej pogody, żeby ubrać go małej :)

ZuzannaKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ZuzannaKa » 12 marca 2018, 13:23

A dla takich maluszków, które nie skończyły jeszcze roku co kupujecie? Ja ostatnio trafiłam na takie pluszaka-termofor MR B i tak się zastanawiam czy to byłoby dobry pomysł dla mojej małej chrześniaczki. Jadę do niej niedługo w odwiedziny, a wiem, że rodzice bardzo się martwią tym, że nie przesypia nocy przez kolkę, więc może właśnie taki pluszak mógłby pomóc, co sądzicie?

muse
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: muse » 12 marca 2018, 20:28

jakie zabawki są najbardziej odpowiednie dla mąłych dzieci?

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 12 marca 2018, 21:53

Jak macie jakieś wątpliwości co do tego, jaka zabawka jest odpowiednia, to zawsze przecież można się poradzić ekspedientki w sklepie :) Ja rzeczy dla maluchów zawsze kupuję w Zabrzu i gdy mam jakieś wątpliwości, to sprzedawczyni zawsze mi doradza. A wybór mają naprawdę spory, więc jest czym wybierać :D I ubranka i zabawki, no a także akcesoria takie jak foteliki czy wózki :)

johnyjohny
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: johnyjohny » 13 marca 2018, 23:38

Świetną ofertę zabawek posiada sklep internetowy viki.net.pl i myślę że spokojnie można mu przyznać pierwsze miejsce jeśli chodzi o oferowany asortyment, gdyż oprócz zabawek znajdziemy też dział z wózkami, ubrankami czy mebelkami. Wszystko w jednym miejscu, czyli szybko i wygodnie.

pedam
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pedam » 19 marca 2018, 20:40

Cześć, szukam ostatnio bardzo żarliwie jakiś porad na temat zabawek dla dzieci. Chcę kupić kilka przedmiotów do ogrodu które umilą mojemu małemu spędzany w nim czas.

mentoska
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: mentoska » 24 marca 2018, 11:58

Jesli chodzi o zabawy w domu to najlepiej jest gdy wybiera sie cos kreatywnego np piankolina, masa solna czy farby i balowanie dłońmi i stopami. Mozna tez tworzyc ludziki z tego co jest w domu lub kupic balony serwetki wstazki papierowe talerzyki. Dzieki temu mozna spedzac czas z dziecmi w pelni kreatywnie :)

SunnYBoY
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: SunnYBoY » 12 kwietnia 2018, 13:03

Moim zdaniem kupić odpowiednią zabawkę dla dziecka, szczególnie nie swojego to ogromna sztuka. Ja mam z tym zawsze problemu. Na szczęście znajoma ostatnio podesłała mi ciekawą stronę markowe-zabawki.net, gdzie można znaleźć wiele różnych ciekawych porad dotyczących jak wybrać odpowiednią zabawkę, o różnych firmach produkujących zabawki i wiele, wiele innych. Moim zdaniem ta strona jest bardzo pomocna! :)

ODPOWIEDZ