Wesele - Warszawa i okolice

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
pozytywka
Raczkujący
Raczkujący

Re: Wesele - Warszawa i okolice

Post autor: pozytywka » 17 października 2018, 19:19

co prawda w okolicach Warszawy nie bardzo sie orientuje natomiast jesli ktos by szukal w okolicach Wroclawia...

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 25 października 2018, 11:17

Jak szukasz sali weselnej pod warszawą to polecam Ci ten hotel lamberton, jest tutaj bardzo ładna sala która spełni twoje oczekiwania, dzieki pokojom w hotelu twoi goście nie będą musieli wracać do domów po imprezie tylko położą się spać. Warto sie zapoznać z tą ofertą bo jest bardzo uczciwa.

akipa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: akipa » 2 listopada 2018, 09:00

ja zaraz po zabukowaniu sali szukałam ozdób na salę, balony girlandy na stół, świece , girlandy wiszące, serpentyny też się pięknie komponują.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 18 stycznia 2019, 16:09

Koniecznie zobacz dom weselny Astoria w Kaniach (to jest pod Warszawą). to najlepsze miejsce na organizację wesela w okolicy stolicy ;) Bardzo klimatyczne, obsługa na najwyższym poziomie. A dzięki temu wesele będzie z pewnością udane :)

bizneswomen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bizneswomen » 4 lutego 2019, 18:40

Samej ścisłej Warszawy, że tak powiem raczej unikałabym. Dużo lepszym pomysłem jest wesele pod Warszawą, tak troszkę na uboczu, żeby każdy miał blisko, ale nie było to jednak centrum i jak dla mnie niezbyt ładna Warszawa. Miejsc pod samą Warszawą na wesele jest całkiem sporo. Nam do gustu przypadła sala u Jakuba w Kosów Lacki, od razu załatwicie sobie tam noclegi dla rodziny z daleko. Wesele w takim miejscu to bardzo wygodna opcja

aaana
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: aaana » 11 lutego 2019, 20:38

Moja przyjaciółka kilka miesięcy temu wyprawiła swoje wesele w Radomiu, a konkretnie w hotelu Leśny Dwór. Świetna lokalizacja, nie mieliśmy najmniejszych problemów z dotarciem, do tego smaczne jedzenie i wygodne pokoje, żeby się zdrzemnąć przed poprawinami. Wystrój sali gustowny, nie kiczowaty.

atenka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: atenka » 20 lutego 2019, 21:04

wlasnie ostatnio pomagałam siostrze szukac sali na wesele, wybrałysmy Parisel Palace, czytałysmy opinie i pytałysmy znajomych, sporo osob zachwala, byłysmy obejrzec sale no i rzeczywiscie, prezentuje sie swietnie, naszym numerem jeden jest sala Szmaragdowa, tam wlasnie odbedzie sie impreza weselna siostry, nie mozemy sie doczekac , menu weselne na bogato, taki wybór :) jestem pewna ze bedzie super!

ODPOWIEDZ