Jak modnie sie ubierać?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
leoonarrd21
Raczkujący
Raczkujący

Jak modnie sie ubierać?

Post autor: leoonarrd21 » 31 lipca 2017, 15:38

Chciała byc ubierać sie modnie i niepowtarzalnie ale brakuje Ci inspiracji? Nie przejmuj się, przecież istnieją Blogi modowe. Dzięki nim na pewno odnajdziesz swój własny styl!

Awatar użytkownika
celeste
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jak modnie sie ubierać?

Post autor: celeste » 24 sierpnia 2017, 18:21

Często przeglądam tego typu blogi, ale na co dzień nie za bardzo szaleje z moim ubiorem.
Mam tego typu pracę, że ubieram wygodne spodnie damskie levis i koszulkę i jest to mój ulubiony strój.

Lara1978
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Lara1978 » 26 sierpnia 2017, 12:07

Oczywiście teraz najłatwiej znaleźć modne i oryginalne ubrania w internecie. Tam wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego kupując w ten sposób mamy pewność, że wychodząc na ulicę nie spotkamy 5 osób ubranych tak samo, jak to czesto bywa gdy zaopatrujemy się w ciuchy w sieciówkach.

Berenika88
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Berenika88 » 27 sierpnia 2017, 19:26

Powiem Wam szczerze, że sama wskazówek w zakresie tego, jak ubrać się modnie, szukam głównie na blogach. Tak było w przypadku gdy szukałam pomysłu na to, jaki strój kąpielowy kupić. Zawsze mam z tym problem.

asanka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: asanka » 18 października 2017, 14:28

ja podglądam trendy na stronach gdzie sa własnie takie inspiracje, bo nie stac mnie na wizyte u stylistki :P powiem wam że taki strony są świetne bo możesz sobie podpatrzeć co z czym pasuje i taki set od razu zamówić w konkretnym sklepie o ile trafisz z rozmiarem :D ja ogólnie jestem fanką zalando i new looka bo zawsze coś dla siebie tam znajdę w dobrej cenie :)

noczel
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: noczel » 18 października 2017, 20:36

według mnie najlepszym wyjściem jest czerpanie z trendów z internetu

Lara1978
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Lara1978 » 23 października 2017, 20:49

Jeśli komus faktycznie zależy na tym, żeby wyglądać cały czas super modnie to takie blogi mogą naprawdę pomóc, szczególnie w odpowiednim komponowaniu całej stylizacji i doborze dodatków. U mnie raczej ubiór nie goni za modą. Często razem ze swoim facetem wychodzimy na dwór po prostu w dresach, na luzie i nie przejmujemy sie tym, czy nasz strój jest modny. Najważniejsza dla mnie jest wygoda.

axel29
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: axel29 » 25 października 2017, 06:55

A moje drogie powiedzcie mi czy odwiedzacie lumpeksy? W sklepach z odzieżą używaną są "oryginalne" ciuchy! Jak jakiś kupicie i ktokolwiek zapyta skąd macie możecie odpowiedzieć, że na pewno już na taki ciuszek nie trafi :D

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 21 lutego 2018, 13:05

Osobiscie staram sie modnie ubierać, chociaż nie wiem czy zawsze mi sie to udaje. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze stylizacji, od razu widać co jest modne i łatwiej jest nam dobrac dodatki, które są modne ale jednocześnie odpowiednie dla nas samych.

planet
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: planet » 26 lutego 2018, 19:01

leoonarrd21 pisze:
31 lipca 2017, 15:38
Chciała byc ubierać sie modnie i niepowtarzalnie ale brakuje Ci inspiracji? Nie przejmuj się, przecież istnieją Blogi modowe. Dzięki nim na pewno odnajdziesz swój własny styl!
Dokładnie. To wygodny sposób na szukanie inspiracji i nowinek, co obecnie słychać w modowych trendach.

Pamela020
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Pamela020 » 28 lutego 2018, 22:26

Teraz moda bywa bardzo dziwna i nie zawsze mi się podoba to co jest na topie. A czasami trudno jest kupić coś innego w sklepie. Jak weszły spodnie z dziurami, to na półkach w sklepie tylko takie były, a do pracy w nich iść nie mogę. Dlatego przerzuciłam się na internet. Tam szukam ubrań zarówno dla siebie jak i swojego faceta. Teraz akurat szukamy sobie dla niego fajnej kurtki i nawet już coś upatrzyliśmy. W internecie wybór jest znacznie większy i można z łatwością znaleźć coś naprawdę ładnego.

Wero22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wero22 » 12 marca 2018, 19:50

Wystarczy po prostu śledzić to co się powtarza w wielu sklepach. Zazwyczaj nowe kolekcje ubrań gonią za modą i widać czego w sklepach jest najwięcej. Z tego co teraz obserwuję wnioskuję, że akurat do łask wracają kostiumy kąpielowe jednoczęściowe. Widzę, że od czasu mojego dzieciństwa te kostiumy znacznie się zmieniły i teraz prezentują sie naprawdę świetnie. Podkreślają sylwetkę i sprawiają, że można poczuć się wygodnie i komfortowo. Chyba wrócę do takiego kroju kostiumu, bo w bikini wiecznie coś poprawiam i sprawdzam czy nic mi się nie zsuwa :D

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 22 marca 2018, 19:12

Żeby modnie się ubierać to trzeba się orientować, co aktualnie jest w modzie :) Ja zawsze czytam o damskich kolekcjach wiosennych. Jak mi coś wpadnie w oko to wchodzę sobie na ebutik i kupuję, bo ceny mają naprawdę atrakcyjne a z jakości ubrań też jestem zadowolona. Na internecie jest o wiele większy wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Ertylikii22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ertylikii22 » 23 marca 2018, 00:30

Ja wolę tradycyjny ubiór.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 25 kwietnia 2018, 06:23

Najlepszym rozwiązaniem według mnie są eleganckie stroje. To jest moda ponadczasowa. Natomiast jeżeli chodzi o codzienny ubiór to nie ma co gonić za trendami, lepiej jest chodzić w tym co się lubi.

ODPOWIEDZ