ubranka dla malucha

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
bichon
Raczkujący
Raczkujący

ubranka dla malucha

Post autor: bichon » 28 lipca 2017, 14:45

Gdzie kupujecie ubranka dla swoich dzieciaków? Wiadomo, że dzieci szybko niszczą ciuszki i stale trzeba uzupełniać garderobę. Szukam ubranek dobrej jakości, które posłużą przez jakiś czas a nie po pierwszym praniu pójdą do kosza, bo nie będą się już nadawały do niczego. Macie jakieś swoje sprawdzone marki, gdzie ubranka są wytrzymałe i nie kosztują majątku?Koleżanka niedawno kupiła bardzo fajne półśpiochy dla niemowląt i jest mega zadowolona z jakości i ceny. Co Wy polecacie ?

pawlisia
Raczkujący
Raczkujący

Re: ubranka dla malucha

Post autor: pawlisia » 27 marca 2018, 16:59

Podpinam się zdecydowanie pod ten post. Znajoma podesłał mi ostatnio link do sklepu malani.pl, który swoją siedzibę ma w Toruniu 87-100 przy ul. Nowotarska 7 Ubranka bardzo mi się podobają, ale nie mam pojęcia jak wygląda ich jakość. Zamawialiście może coś stamtąd? Będę niesamowicie wdzięczna za każdą opinię.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 5 lipca 2018, 08:55

Ja zdecydowanie wolę kupować takie rzeczy w internecie. Ostatnio interesują mnie ciuszki dla niemowląt. Siostra niedługo rodzi i chciałabym kupić parę rzeczy dla jej córeczki. Dobrze, że w internecie można znaleźć naprawdę wiele ciekawych propozycji - jest z czego wybierać.

trefnoknus
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: trefnoknus » 7 lipca 2018, 23:51

A ja jestem ciekawa czy kupujecie dla swoich dzieci buty w sklepach stacjonarnych czy też przez internet? Ja do tej pory kupowałam tylko w stacjonarnych. Bo można przymierzyć, oglądnąć, pomacać z czego są zrobione. Ale ostatnio znalazłam sklep z butami, kupowałyśmy sandałki przed wyjazdem nad morze i kupowałyśmy trampki i trochę miałam obawy czy buty będą dobre i czy na pewno podpasują córce, ale nie było żadnego problemu, rozmiar super dobrany.

dorootka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dorootka » 9 lipca 2018, 22:49

Ja ostatnio kupowałam ubranka poprzez sklep, gdyż siostra jest już blisko rozwiązania a ja jako przyszła chrzestna nie mogę się powstrzymać gdy widzę takie piękne śpioszki czy bluzeczki.

Pamela020
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Pamela020 » 14 lipca 2018, 15:26

A gdzie kupujecie buciki dla swoich dzieciaków? Ja znalazłam ten sklepik gdzie można znaleźć obuwie w zależności od wieku dziecka. Znajdziecie tam buciki dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym czy nawet butki do nauki chodzenia. Każde z nich są specjalnie wyprofilowane i tak skonstruowane, żeby dziecko od małego miało odpowiednią postawę i w odpowiedni sposób stawiało pierwsze kroczki.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 17 lipca 2018, 13:57

Ostatnio świetne ubrania i akcesoria dla dziecka widziałam na stronie bobomio. Jest to firma, która specjalizuje się w produkcji stylowych akcesoriów dla maluchów i ich mam. Jestem pewna, że każdej z Was przypadną do gustu ich eleganckie propozycje.

Ozyr
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ozyr » 18 lipca 2018, 13:49

Sąsiadka fajne sweterki i czapki robione na zamówienie kupuje, mnie się bardzo podobają, z tym że nie planuję dzieci jak na razie:)

Balni41
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Balni41 » 18 lipca 2018, 22:23

Ja lubie kupowac w lumpeksach.

Kazimiera88
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kazimiera88 » 18 lipca 2018, 22:59

ja mam ubranka po starszych dzieciakach

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 12 sierpnia 2018, 17:52

Czasem po prostu nie da się doprać. Wtedy jedynym rozwiązaniem jest zakup nowych ubranek. Widziałam ostatnio w sieci bardzo ładne spodnie niemowlęce, cena nie była wysoka.

Trejsi42
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Trejsi42 » 13 sierpnia 2018, 15:56

Dużą część dostałam od znajomych, a sama osobiście poluję głównie na promocje.

ODPOWIEDZ