wyprawka dla malucha

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Hućkowski
Milczek
Milczek

Re: wyprawka dla malucha

Post autor: Hućkowski » 11 stycznia 2018, 12:09

kocyk jest potrzebny ,nie wszyscy chcą używać różków .Moja znajoma wybrała kocyk , jest miękki i delikatny. A jak dla ciebie na początku proponuje kupić jeden , dwa kocyki nie będą Tobie potrzebne .

sarux
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: sarux » 11 stycznia 2018, 22:32

jaka wyprawka nada się dla małej dziewczynki? pomożecie mi wybrać?

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 18 stycznia 2018, 15:29

A macie już fotelik? To też jest bardzo ważny element wyprawki, trzeba przecież jakoś maluszka przewozić.

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 26 stycznia 2018, 17:54

W sumie niewiele osób doradziło w sprawie ciuszków a przecież o to głównie pytałaś :) ja mam dwójkę dzieci i od lat ubieram je w sklepie 5.10.15. To sprawdona marka, istnieje na polskim rynku już bardzo długi okres czasu. Możesz mieć pewnośc wysokiej jakości i dobrych cen. Ja mogę tylko doradzić ze swojej strony by polować na wyprzedaże, wtedy takie bluzki czy spodnie kupisz nawet 50% taniej niż zwykle :)

klaudunia2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: klaudunia2 » 26 stycznia 2018, 21:49

ja kupuję na targu, I tak wszystko z chin przychodzi więc co za różnica gdzie kupione ;)

izakosa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: izakosa » 31 stycznia 2018, 10:43

Warto też do wyprawki dokupić sól fizjologiczną. My mamy ją zawsze w apteczce, ponieważ sprawdza się u nas bardzo często. Przemywam nią oczka, wkraplam do noska albo nawet przy niewielkich ranach przecieram skaleczone miejsce. :) Cena nie jest wysoka, bo za 50 ampułek zapłaciłam mniej niż 10 zł, a naprawdę sól fizjologiczna przydaje się podczas codziennej higieny. :)

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 24 lutego 2018, 08:22

iga22 pisze:
18 stycznia 2018, 15:29
A macie już fotelik? To też jest bardzo ważny element wyprawki...
Oczywiście to prawda fotelik jest bardzo ważnym elementem, a jego wybór musi być dobrze przemyślany. Najlepiej jest więc przejrzeć sobie rankingi, żeby mieć porównanie na różne modele. Jeżeli chodzi o mnie to ja się właśnie nim sugerowałam i znalazłam odpowiedni fotelik dla swojego maluszka.

asanka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: asanka » 5 marca 2018, 19:38

Skompletowanie takiej wyprawki dla malucha to jest spory wydatek, a do tego, młodzi rodzice nie zawsze do konca wiedzą, jak to bedzie wyglądało - ile potrzeba ubranek na poczatek dla maluszka, ile kupić butelek czy jakie konkretnie wybrać smoczki? Na szczęście w sieci jest sporo artykułów na ten temat, które ułatwią odrobinę to wyzwanie. My z siostrą właśnie rozglądamy się za torbą do wózka, żeby lepiej, szybciej i wygodniej organizowała się na spacery ze swoim synkiem. Wpadłam na w oko torba lassig, która jest przede wszystkim bardzo elegancka, a takiej siostra szuka. Ma kilka funkcji, można ja nosić czy wozić w różny sposób, a tak ilość przegródek jest imponująca! Czy któraś z Was testowała może już tę torbę?

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 5 kwietnia 2018, 12:57

Skorzystaj z listy wyprawkowej, znajdziesz na niej wszystkie potrzebne rzeczy. Ja ostatnio trafiłam na bardzo fajne body dla niemowlaka i myślę o zamówieniu większej ilości na wiosnę i lato.
Cey są akurat a jakość bardzo dobra. Poza tym bardzo podobają mi się wzorki na tych bodziakach.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 10 kwietnia 2018, 13:45

Dla mnie najważniejszą rzeczą w wyprawce są body - bez nich jak bez ręki. Są najwygodniejsze i niezastąpione jeżeli chodzi o przewijanie, karmienie, szybkie przebieranie. Nie wiem jak inne mamy mogą chcieć kłopotać się ze spodenkami i bluzeczkami - moim zdaniem to nie ma sensu. No a do tego można znaleźć je w świetnych wersjach jeśli chodzi o wzory i kolory. W sklepie Kochany Urwis widziałam ich sporo. Rzućcie okiem. Mają dobrej jakości body w niezłej cenie, można także trafić na ciekawe promocje.

bamisa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bamisa » 17 kwietnia 2018, 19:37

iga22 pisze:
18 stycznia 2018, 15:29
A macie już fotelik?
Co do fotelika to ja właśnie znalazłam bardzo interesujący ranking różnych modeli. Wydaje mi się, że może to być bardzo pomocna wiedza jeśli zamierzacie robić takie zakupy!

kwitlo
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kwitlo » 18 kwietnia 2018, 13:17

co według was powinno się składać na porządną wyprawkę dla malucha

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 23 kwietnia 2018, 09:28

Jeżeli mieszkacie w piętrowym domu lub mieszkaniu to na pewno potrzebna Wam będzie barierka zabezpieczająca na schody. Dzieci bardzo szybko uczą się raczkować a potem chodzić. Dzięki takiej barierce na pewno nie upadną na schody lub co gorsza - nie spadną z piętra w dół.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 24 czerwca 2018, 21:37

Jak mi urodziła się córeczka, to najbardziej ceniłam sobie prezenty w postaci mleka, bo nie karmiłam piersią. Także jak zastanawiacie się co jest najbardziej potrzebne przy maluchu, to zdecydowanie mleko :) My teraz dajemy synkowi mleko Enfamil Premium 3 - mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 1 roku życia, bo najlepiej je toleruje. Myślę, że w najbliższym czasie nie będziemy go zmieniać, bo dobrze się spisuje :)

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 21 lipca 2018, 09:04

Warto też pomyśleć o odpowiednich produktach żywieniowych. Moim zdaniem dobrym wyborem będą kaszki. Na stronie sklepu Biobaby znajdziecie bardzo duży wybór najróżniejszych kaszek. Warto przyjrzeć się im bliżej, poczytać trochę więcej o tego typu produktach. Wiele z nich jest też sprowadzana zza granicy.

ODPOWIEDZ