wyprawka dla malucha

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
alara
Raczkujący
Raczkujący

Re: wyprawka dla malucha

Post autor: alara » 29 listopada 2018, 20:13

Ciuszki, pieluchy i oczywiście kosmetyki.

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 8 grudnia 2018, 19:53

Takie rzeczy najlepiej zamawiać przez internet. Zobacz sobie wyprawka dla noworodka. Myślę, ze sprawdzi się idealnie jako prezent dla nowego członka rodziny.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 3 stycznia 2019, 11:16

Przy zbieraniu wszystkich rzeczy d wyprawki dla malucha o wielu rzeczach można zapomnieć, dlatego porady innych mam są bardzo wazne. Bo wiedzą co jeszcze może Ci się przydać. Według mnie, warto pomyśleć o nosidełku dla malucha. W wielu sytuacjach takie nosidełko może się przydać.

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 31 stycznia 2019, 12:35

Nosidełko, wózek czy gondolka muszą mieć odpowiednie atesty. To samo z fotelikiem samochodowym.

Awatar użytkownika
niekiepsko
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: niekiepsko » 2 lutego 2019, 21:03

Nie zapomnijcie o dobrej koszuli do karmienia.
czyli wygląda na to, że tylko ja mam tu wartość bojową komara widliszka?

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 28 lutego 2019, 09:41

Pamiętajmy też o odpowiednich butelkach. Ostatnio taką z Canpol kupiłam koleżance w prezencie, bo akurat robiłam zakupy na doz.pl :) Przesłodka jest! <3

Obrazek

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 27 marca 2019, 15:20

Mnie chyba najwięcej czasu zajęło wybranie odpowiedniego wózka. Finalnie zdecydowałam się na anex sport i jestem z niego bardzo zadowolona. Jak dla mnie idealne połączenie nowoczesności, wygodny i bezpieczeństwa a do tego świetny design.

EwelinkaBo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: EwelinkaBo » 11 kwietnia 2019, 18:51

Mi akurat z wózkiem poszło sprawnie, od samego początku wiedziałam, że chcę anex cross a po przetestowaniu wiedziałam, że to będzie dobry wybór;)

MartaMM
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MartaMM » 12 maja 2019, 20:34

Tez jeździmy anexem. Wózek super sobie radzi na każdym terenie i mimo, że na prawdę sporo go używamy to nie widać tego po nim;)

Awatar użytkownika
danio6122
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: danio6122 » 14 maja 2019, 04:05

Nigdy nie używałem takich ofert. Może w końcu będzie ten pierwszy raz.
Niektórych rzeczy nie da się ukryć ani zapomnieć. Same o sobie przypominają, wychodząc na wierzch, wynaturzone i ohydne.

Monisia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Monisia » 14 maja 2019, 11:58

Przy pierwszej ciąży dałam się namówić na wiele zbędnych rzeczy. Wzięłam najdroższe pieluszki, bo miały być super- okazało się, że uczulenie. Wiele kosmetyków również wyrzuciłam, bo nie zdawały egzaminu. Przy drugiej ciąży byłam już mądrzejsza w tej kwestii. Najwięcej czasu zajęło nam wybranie odpowiedniego wózka, który będzie wygodny i bezpieczny. I w końcu trafiliśmy na Anex cross, dwoje dzieciaków wychowanych w nim a on nadal wygląda jak nowy :) Ze spacerówki jeszcze korzystamy :)

Awatar użytkownika
niekiepsko
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: niekiepsko » 22 sierpnia 2019, 10:32

Jeśli szukacie dobrych, wygodnych i przede wszystkim tanich pajacyków dziecięcych to polecam zajrzeć tu newyorkstyle.pl. Wiadomo jak delikatna jest skóra dziecka, dlatego materiał jest najlepszej jakości. Sam się zdziwiłem kiedy towar do mnie doszedł. Nie ma nic lepszego w tym zakresie.
czyli wygląda na to, że tylko ja mam tu wartość bojową komara widliszka?

trefnoknus
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: trefnoknus » 26 sierpnia 2019, 19:34

Ja też tak miałam. Przy pierwszej ciąży wiele zbędnych rzeczy. Na szczęście teraz mam już doświadczenie, więc nie dam sobie wcisnąć niepotrzebnych gadżetów :)

cebulsia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: cebulsia » 28 sierpnia 2019, 19:12

Widzialam, że w aptekach DOZ można znaleźć mleko modyfikowane bebilon w niezłej cenie, mają chyba teraz na nie jakąś promocję, a wśród tych mlek są mleka specjalistyczne, dla dzieci które mają kolkę albo ulewają.

akipa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: akipa » 29 października 2019, 23:04

Pamiętajcie o nosidełku, nawet nie wiecie jakie to jest udogodnienie dla współczesnych mam. Ja takie zakładam właśnie czy jak wychodzę na spacer z psem czy jak muszę wyjść na jakieś drobne zakupy. Posiadam nosidełko kinder hop, a model dokładniej basic, takie najbardziej idealne dla malucha który już siedzi.

ODPOWIEDZ