powiększenie piersi

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: powiększenie piersi

Post autor: histeryczka66 » 1 marca 2018, 19:42

sama się zastanawiam nad zabiegiem, nawet mam już lekarkę wybraną w Łodzi - doktor Żukowską ( bo ma najlepszą opinię ) ale muszę się umówić na konsultacje :)

prima
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: prima » 7 kwietnia 2018, 00:46

Hej :) Moja przyjacióła robiła sobie piersi, powiększała je swoim własnym tłuszczem. Jets zadowolona z efektu:) A na blizny, stosowała specjalistczny olejek Bio-Oil. Sam lekarz jej zaproponował, że jest skuteczny i powoduje zmniejszenie widoczności blizn. I tak przyjaciółka po po 1mscu smarowania zauważyła pierwsze widczne efekty. Jest teraz podwójnie zadowolona :)

mentoska
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: mentoska » 12 kwietnia 2018, 11:18

Gdy ja powiekszalam piersi czytalam bardzo duzo w tym temcie. Ostatecznie zrezygnowalam z implantów na rzecz lipotransferu. Wydaje mi sie ze to bezpieczniejsze miec przeszczepiony wlasny tłuszcz niż coś sztucznego :D Zabieg mialam w Melitusie w Wawie u chirurga dr Marka Kwiatkowskiego który oczywiście spisał się bezbłędnie a ja jestem dumną posiadaczką pięknego rozmiaru D :)

Tamburynek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Tamburynek » 12 kwietnia 2018, 13:51

ja bym się bała powiększania...

brula
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: brula » 13 kwietnia 2018, 19:14

powiększenie piersi to zabieg który powinien być zabroniony!

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 20 maja 2018, 17:30

A dlaczego zabroniony? O ile powiększa się biust w granicach rozsądku to nie widze w tym nic złego. Sama rozważam powiększanie piersi implantami. Taki zabieg jest bardzo bezpieczny i daje efekty natychmiast. Byłam juz nawet na konsultacji u doktor Jędrys, która jest specjalistką od plastyki piersi. Ogólnie miałam piersi w dobrym rozmiarze ale po ciąży i karmieniu wszystko się zmieniło. Piersi zmalały a ja nie czuję się komfortowo. Chcę powiększyć piersi maksymalnie o dwa rozmiary bo znów chce poczuć się kobieco.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 22 lipca 2018, 16:45

Ja bym się chyba bała tych blizn, chociaż plotki głoszą, że są praktycznie niewidoczne, a czasami nawet do usunięcia. Kiedyś chciałam sobie powiększyć piersi i zastanawiałam się czy cała operacja boli, czy potem długo dochodzi się do siebie. Na te chwile wiem, że na razie się wstrzymam.

reye_st
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: reye_st » 22 lipca 2018, 20:36

natura jest jednak lepsza

airjordan
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: airjordan » 25 lipca 2018, 21:43

Ja staram się lekko unieść mój biust bez użycia skalpela.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 14 sierpnia 2018, 07:32

Moja przyjaciółka powiększała sobie piesi jakieś 2 lata temu, oczywiście z efektów zabiegu jest mega zachwycona. Jeśli chodzi o blizny to wiem, że robiła sobie zabieg karboksyterapii w salonie COCO-TIME we Wrocławiu. Seria takich spotkań sprawiła,że widoczność blizn została zredukowana do minimum i jak dla mnie są praktycznie niewidoczne :)

finka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finka » 11 września 2018, 10:13

Za żadne skarby nie zdecydowałabym się na powiększenie piersi. Tym bardziej że moja mama miała w zeszłym roku usuwany guzek z piersi w klinice. Zastanów się dobrze przed podjęciem decyzji, żebyś potem nie żałowała. A faceci mimo wszystko wolą naturalne biusty

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 19 września 2018, 10:23

Zawsze się obawiałam takich inwazyjnych zabiegów dlatego wolę stosować inne metody. Bardzo skutecznie działa krem Bustural. Wspaniale ujędrnia i modeluje biust. Zanim zdecydujecie się na operacyjne powiększanie, to może lepiej spróbujcie tego kosmetyku.

gosiaczek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: gosiaczek » 23 września 2018, 12:22

Nie trzeba robić od razu operacji i wstawiać implantów. Teraz są takie przeszczepy tkanki tłuszczowej - wydaje mi się ze to lepszy sposób na powiększenie piersi. Naturalniej i nie tak inwazyjnie

karolina147
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: karolina147 » 2 stycznia 2019, 13:43

ja powiększałam piersi implantami i jestem bardzo zadowolona.Zdecydowałam się na zabieg na Słowacji - konkurencyjne ceny i świetni lekarze :)

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 4 czerwca 2019, 08:30

w Polsce jest tak dużo świetnych lekrzy i klinik, że nie widzę sensu wyjeżdzania za granicę :) ceny raczej też bardzo podobne, poza tym akurat jeśli chodzi o piersi i implanty to tu najwazniejsza jest jakość. Ja noszę mentory od jakiegoś czasu i uważam, że są najlepsze. Operacje ich wykorzystaniem są bezpoieczne bo te implanty praktycznie w ogole nie dają powikłań.

ODPOWIEDZ