powiększenie piersi

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
mimmi
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Re: powiększenie piersi

Post autor: mimmi » 10 czerwca 2019, 09:52

Ktoś kto ma ładne piersi nigdy nie zrozumie kobiety, która marzy o ładnych piersiach - w ogóle o piersiach.

ElizaC
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ElizaC » 13 czerwca 2019, 21:29

Godni polecenia są lekarze ze Szpitala św.Elżbiety na Mokotowie. Tam bardzo dobrzy specjaliści są na chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej.Moja znajoma tam robiła operacje korekcyjna piersi i bardzo zadowolona z efektu.

mentoska
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: mentoska » 20 czerwca 2019, 11:31

mimmi pisze:
10 czerwca 2019, 09:52
Ktoś kto ma ładne piersi nigdy nie zrozumie kobiety, która marzy o ładnych piersiach - w ogóle o piersiach.
świete slowa ! ja zawsze mialam ładne piersi ale niestety po wykarmieniu 3 dzieci wygladaly strasznie.. male obwisle i rozciagniete.. plakac mi sie chcialo jak sie rozbieralam chociazby do kąpieli.. zdecydowalam ze tak tego nie zostawie, jestem w kwiecie wieku i nalezy mi sie super wyglad. Wybralam klinikę Dermed w Katowicach gdzie poddalam sie zabiegowi powiekszenia piersi tkanka tluszczową pobrana z pośladków, dzieki temu mam mniejszy tylek i wieksze piersi :D rozwiazanie idealne

trylinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: trylinka » 12 sierpnia 2019, 21:51

sama mialam mega kompleks jesli chodzi o piersi... marzyly mi sie takie ladne, ksztaltne, pelne, stwierdzilam ze kurde! raz sie zyje, czemu sobie nie pomoc? no i zglosilam sie do kliniki Dermed w Krakowie, zdeydowalam sie na powiekszenie piersi, teraz jestem w pelni zadowolona ze swojego wygladu :) polecam wam moje kochane :)

ODPOWIEDZ