Prawnik poszukiwany

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
KimKardash
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Re: Prawnik poszukiwany

Post autor: KimKardash » 16 grudnia 2019, 13:36

Majkaaa pisze:
15 grudnia 2019, 18:46
Również mogę polecić Pana Tomaszczyk. Oprócz tego, że specjalizuje się w prawie pracy to wiem też, że zajmuje się prawem rodzinnym.
to prawda, wiedze ma ogromną, taki prawnik jest nie do zagięcia

kalinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalinka » 22 grudnia 2019, 14:00

Majkaaa pisze:
15 grudnia 2019, 18:46
Również mogę polecić Pana Tomaszczyk. Oprócz tego, że specjalizuje się w prawie pracy to wiem też, że zajmuje się prawem rodzinnym.
zajmuje się również ZUS-em, polecam

amin
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: amin » 26 stycznia 2020, 20:09

Jeśli szukasz prawnika z zakresu spraw finansowych to polecam krakowską kancelarię prosperitas, która specjalizuje się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. Ale najważniejsze jest to że pomaga frankowiczom w odfrankowianiu kredytów a nawet ich anulowaniu jeśli zostanie uznany za abuzywny.

Wiki22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wiki22 » 12 lutego 2020, 20:08

Również mogę się podpisać pod Panem Tomaszczyk. Konkretny, zaangażowany i rzetelny. Nam akurat doradza w sprawach firmowych i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

ina
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ina » 13 lutego 2020, 00:39

Na bank sprawdzi się wam ta kancelaria adwokacka z Gdańska http://adwokatmorawska.pl/ Korzystałam z ich usług kilka razy i zawsze się sprawdzali. Solidni i profesjonalni, stawki w porządku. Poleciłam ich też znajomej do obsługi prawnej firmy i także jest zadowolona.

Jarka 99
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Jarka 99 » 31 marca 2020, 21:25

Jeśli komuś potrzebny prawnik od spraw firmowych , podatkowych to świetni specjaliści są w Kancelarii Ożóg Tomczykowski. Współpracuję już z nimi dłuższy okres czasu i jestem bardzo zadowolona.

Wiki22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wiki22 » 20 kwietnia 2020, 17:45

Jak prawo pracy to zdecydowanie polecam Pana Tomaszczyk z JST. Zna się na rzeczy, widać że wie co robi, ma widzę i doświadczenie a przy tym jest otwarty na udzielanie porad online co jest mega wygodnym rozwiązaniem.

ankade
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ankade » 20 kwietnia 2020, 20:52

Jeśli o Szczecin chodzi to sprawdźcie sobie Kancelarię Radców Prawnych Adversus http://www.kancelaria-adversus.pl/ Gwarantuję, że będziecie zadowoleni bo firma świadczy kompleksową pomoc prawną, ma dobre stawki i fajne podejście do klienta.

dedalus
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dedalus » 21 kwietnia 2020, 02:11

Ja jak najlepiej oceniam usługi kancelarii adwokackiej Pawła Świetlickiego https://www.adwokatswietlicki.pl/ z Suwałk. Bardzo dobry, solidny i skuteczny prawnik. Po prostu pełen profesjonalizm i rozsądna stawka.

KaLipka2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: KaLipka2 » 13 maja 2020, 16:00

Wiki22 pisze:
20 kwietnia 2020, 17:45
Jak prawo pracy to zdecydowanie polecam Pana Tomaszczyk z JST. Zna się na rzeczy, widać że wie co robi, ma widzę i doświadczenie a przy tym jest otwarty na udzielanie porad online co jest mega wygodnym rozwiązaniem.
Również mogę polecić Pana Tomaszczyk! Ja ze współpracy z nim byłam bardzo zadowolona. A słyszałam, że zajmuje się też prawem rodzinnym i karnym więc może służyć pomocą też w innych sprawach.

kalinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kalinka » 30 maja 2020, 19:47

polecam tą kancelarię https://jstkancelaria.pl/tomasz-tomaszczyk/
bardzo dobry prawnicy

ElizabethB
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 0

Post autor: ElizabethB » 13 czerwca 2020, 20:56

Bardzo dobrym adwokatem, którego mogę wam polecić jest mecenas Paweł Odolecki, który ma kancelarię w Ełku - http://adwokatodolecki.elk.pl/. Przyjmuje on sprawy niezależnie od ich lokalizacji, a także stopnia skomplikowania. Zajmuje się zarówno sprawami dania codziennego, jak i skomplikowanymi, trudnymi procesami. Specjalizuje się w on w prawie cywilnym, prawie rodzinnym i prawie karnym. Ma doświadczenie i wiedzę, potrzebną do kompleksowej pomocy klientowi. Jego kancelaria współpracuje z notariuszem, doradcą podatkowym, komornikami sądowymi a nawet biurem detektywistycznym.

MartaMM
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MartaMM » 2 lipca 2020, 14:47

Faktycznie jeśli chodzi o prawo pracy to Pan Tomaszczyk według mnie jest niezastąpiony. My jako firma już kilka razy korzystaliśmy z jego pomocy i zawsze byłam zadowolona. Konkretny, rzetelny i doświadczony. Warto mieć kogoś takiego po swojej stronie.

ODPOWIEDZ