Księgowość online

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
gola66
Raczkujący
Raczkujący

Re: Księgowość online

Post autor: gola66 » 13 czerwca 2019, 22:55

Ja mam medyczny dla całej rodziny nawet :) Poza tym jeszcze usługi kurierskie ze zniżką. Wiem też, że na start dostajesz od nich na 3 miesiące pakiet prawny i IT, to możesz sobie zobaczyć jak to działa.

Nora
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Nora » 29 czerwca 2019, 21:23

Super, że można wykupić pakiet medyczny dla całej rodziny! I rozumiem, że jest taka opcja niezależnie od tego, jaki abonament księgowy wykupię w Tax Care?

Werox111
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Werox111 » 23 lipca 2019, 13:52

Ja współpracuję z firmą http://askielce.pl/ i jestem mega zadowolona bo wykonują swoją pracę mega profesjonalnie a klienta traktują bardzo dobrze. Jak mam tylko jakiś problem natury finansowej wiem, że zawsze mogę się do nich odezwać a oni pomogą.

Just
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Just » 23 lipca 2019, 14:06

Ja zdecydowanie polecam samodzielną księgowość. Korzystam z programu wfirma.pl, który jest intuicyjny i łatwy w obsłudze i nie mam żadnych problemu z księgowaniem dokumentów, wyliczaniem podatków i składek zus. Dodatkowo można skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. ;)

tamaraa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tamaraa » 20 października 2019, 20:15

Korzystam od dawna z narzędzi wfirma. Teraz postanowiłam wykorzystać https://wfirma.pl/kadry-i-place - przydatna funkcja, pierwsza gdzie w jednym miejscu można prowadzić kadry, wyliczać płace i rozliczać podatki i ubezpieczenia pracowników.

Marmoladka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marmoladka » 3 listopada 2019, 13:35

ja na pewno bym sama się za księgowość nie brała (skąd brać a to czas?!). Ale też nie ma mowy żeby co miesiąc jeździć do biura rachunkowego. Na szczęście w teneo (biuro z Gdańska, z którego korzystam) zaproponowali, że mogę podsyłać dokumenty kurierem (wysłanym przez nich!). Super wygodna sprawa.

ODPOWIEDZ