Prezent dla chłopaka

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: quiqui » 7 lutego 2019, 15:11

Myślę że całkiem fajnym pomysłem na prezent jest alkomat. Lepiej na takim urzadzeniu nie oszczędzać bo to w końcu urządzenie które musi być wiarygodne, nie może być mowy o jakimś przekłamaniu wyniku

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 11 lutego 2019, 11:01

A co myślicie o biżuterii patriotycznej ? Myślę że świetny prezent zarówno dla ojca jak i dla syna. Sam chyba tez kupię dla narzeczonego . Znalazłam biżuterię patriotyczną sklep ENIGMA i chyba zamówię. Fajnie że nadal są ludzie którzy są dumni z tego że są Polakami i przekazują wartości patriotyczne dalszym pokoleniom.

olina8
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: olina8 » 25 lutego 2019, 15:17

Jestem ciekawa czy w ofercie sklepu kaufland będą jakieś fajne prezenty na dzień mężczyzny, bo w końcu już niedługo to święto... Plusem jest to, że nawet jeśli nie będzie przygotowanej okazjonalnej oferty to i tak będzie można w jednym miejscu kupić mnóstwo upominków dla naszych panów - partnerów, braci, taty, przyjaciela itd :) Ja sama niestety nie bardzo mam jeszcze pomysł, ale liczę, że inspiracja przyjdzie na bieżąco.

Awatar użytkownika
hollywood
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: hollywood » 15 maja 2019, 13:07

Moim zdaniem instrument może być naprawdę strzałem w dziesiątkę :) Na przykład takie ukelele https://e-strada-ex.pl/ukulele-c-52.html :)
Człowiek musi przejść przez różne etapy, zanim wypełni swe przeznaczenie.

ODPOWIEDZ