Prezent dla chłopaka

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
bichon
Milczek
Milczek

Prezent dla chłopaka

Post autor: bichon » 24 maja 2017, 14:04

Witam, mam problem. Mój chłopak ma za miesiąc urodziny, a ja nie wiem co mu kupić. To znaczy mam pewien pomysł ale nie wiem czy jest dobry, może Wy mi doradzicie. Mianowicie mój chłopak trenuje piłkę nożną, pomyślałam więc, że fajnie byłoby kupić mu coś z czego mógłby korzystać na treningu no i znalazłam takie oto skarpety na łydki, myślicie, że to dobry pomysł?

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: Prezent dla chłopaka

Post autor: histeryczka66 » 22 października 2017, 10:16

Jesli lubi biżuterię to może jakieś fajne zegarki dla niego poogladasz, to taki sentymentalny prezent mi się wydaje, pamiątka zarazem :)

Lara1978
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Lara1978 » 22 października 2017, 22:23

Dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka z pewnością będzie na przykład coś z odzieży. Faceci z reguły nie lubią sami chodzić po sklepach i szukać tego jednego sweterka czy koszuli przez kilka godzin. Dlatego zawsze doceniają gdy w prezencie dostaną właśnie coś, co ich wybawi od kilku godzin chodzenia od jednego sklepu do drugiego i mierzenia miliona bluzek.

kijekodkaszanki
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: kijekodkaszanki » 22 października 2017, 23:39

Poszukaj sobie stron z nazwami w stylu super prezenty czy prezenty marzeń. Dla chłopaka fajne opcje to jazda autem terenowym, skok ze spadochronem, jakiś tunel aerodynamiczny albo kolacja dla dwojga. Mój kuzyn dostał kiedyś bon na wizytę na strzelnicy i był bardzo zadowolony.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 25 października 2017, 14:50

Niedługo Andrzejki, czas o tym pomyśleć. Ja uważam, że dużo ważniejsze niż prezenty są życzenia i pamięć. Jeżeli nie macie pomysłu na życzenia to możecie zawsze skorzystać z internetowych inspiracji.

Awatar użytkownika
koralik12
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: koralik12 » 25 października 2017, 15:43

na portalu dla kobiet IKONA MODY znajdziesz świetne pomysły na prezent dla mężczyzny

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Ajlar » 25 października 2017, 19:25

hmm a moze cos bardziej meskiego? Co kazdego faceta cieszy? oprocz pelnego brzucha - piekne auto! Moze kup mu jakies odjazdowe felgi? A jesli i tego nie ogarniesz samej - to polecam kontakt ze sprzedawcami - na pewno pomoga.

MaybeBabe
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MaybeBabe » 25 października 2017, 20:23

skoro tak ci się wydaje, to pomysł pewnie jest trafiony

Dzennika5
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: Dzennika5 » 26 października 2017, 07:58

Ja uwazam ze wspolny obiad czy tez kolacja na pewno uciesza kazego. Jeszcze jak sama ja przygotujesz to wgl. Oczywiscie finalnym punktem musi byc pyszny i piekny deser.

Awatar użytkownika
jjb
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjb » 14 maja 2018, 18:14

A może jakieś nowe felgi do auta?
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 15 maja 2018, 11:40

Jeśli to ma być prezent dla ukochanego to najlepiej będzie podarować coś eleganckiego czyli zegarek. Pięknie wykończony i stylowy a cena jak najbardziej adekwatna do marki. Oczywiście masz inne opcje, na pewno coś znajdziesz.

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 15 maja 2018, 12:25

Ja myślę o tym żeby zamówić dla chłopaka samochodzik. Zbiera stare modele aut a mercedesy uwielbia. Myślę, ze bedzie bardzo zadowolony z takiego prezentu. Najlepsze prezenty to te związane z zainteresowaniami - zawsze są trafione.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 15 maja 2018, 13:38

Hm a jakie rzeczy lubi twój chłopak, czym się konkretnie interesuje? Może to Nam pomoże w wyborze prezentu?

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 24 maja 2018, 22:36

Mój wie i godzi sie z tym i chyba nawet juz mu to zaczelo odpowiadac co mnie cieszy ;p ze prezent ode mnie to zawsze bedzie cos pod look - u niego kiepsko raczej z dobrym gustem, ale tez za to go kocham ;p W kazdym razie moje ostatnie odkrycie to te skarpetki meskie. Prezent niby banalny ale w tej chwili faceci szaleja za takimi oryginalnymi wzorami - nawet do biura, do garnituru dobiera sie wlasnie takie dla skontrastowania elegancji

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 25 maja 2018, 08:58

W sumie zakup czegoś, co zgodne jest z czyimiś zainteresowaniami jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, ale jak dla mnie czasami lepiej jest kupić coś eleganckiego, praktycznego. Fajnie wyglądają niektóre modele portfeli Money Kepper, albo innych tego typu dodatków. Warto zaznaczyć, że związane z galanterią przedmioty jak najbardziej przydać się mogą danej osobie każdego dnia. ;)
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

ODPOWIEDZ