Pawilony i hale magazynowe

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Pawilony i hale magazynowe

Post autor: Ajlar » 29 kwietnia 2017, 19:05

Szukacie firmy, ktora stawia pawilony na terenie calego kraju? Taka firma to Marco - podchodzi indywidualnie do kazdego zlecenia, dziala na terenie Polski od dlugich lat, a takze na terenie Europy. Dzieki konstrukcjom wykonanym z wysokiej jakosci materialow, mamy pewnosc, ze hala, magazyn czy pawilon - przetrwaja wszystkie warunki atmosferyczne i spelnia swoje zadania.

Awatar użytkownika
celeste
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pawilony i hale magazynowe

Post autor: celeste » 26 maja 2017, 12:02

Tego typu inwestycje realizuje także firma Adamietz, to firma, która zajmuje się także produkcja różnego typu konstrukcji stalowych.
adamietz.pl
Firma zajmuje się także modernizacją już istniejących hal, magazynów i innych obiektów przemysłowych.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: julkak » 29 czerwca 2017, 21:30

Jeśli już macie swój magazyn lub jesteście w trakcie budowy to zachęcam was do skorzystania z oferty firmy Nedcon. Do mojego magazynu zaprojektowali do mini load. Bardzo precyzyjnie zaprojektowane oraz wykonane regały. Warto skorzystać z ich oferty.

smarkata
Milczek
Milczek

Post autor: smarkata » 5 lipca 2017, 11:48

W takich halach, magazynach bardzo przydatne są regały. Można samodzielnie wybrać wysokość, szerokość ilość półek itp. Takie regały bardzo ułatwiają przechowywanie materiałów. Można je posegregować a dotarcie do potrzebnego materiału będzie prostsze. A dodatkowo macie więcej przestrzeni w magazynie.

Awatar użytkownika
tosia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: tosia » 5 lipca 2017, 13:39

Przy takich magazynach i pawilonach trzeba pamiętać o kwestiach bezpieczeństwa, żeby nie narobić sobie problemów... Sama mam w tym temacie pewne doświadczenia, więc mogę jedynie poradzić, aby nie oszczędzać i nie kombinować. Oddzielenia pożarowe to ważna rzecz. Z tego co słyszałam, to ta firma Mercordoors jest bardzo godna polecenie i naprawdę ma spore doświadczenie w temacie. Dlatego, jeśli ktoś szuka rozwiązań w tym temacie, to polecam zapoznać się z ofertą. Zawsze można zadzwonić lub napisać i popytać o to, co nas interesuje.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2017, 11:11 przez tosia, łącznie zmieniany 1 raz.

monimm82
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: monimm82 » 5 lipca 2017, 13:46

Ciezko jest znaleźć firmę, która proponuje bardzo duży wybór hal namiotowych, a wiadomo, każdy chciałby mieć dopasowaną halę do swojej imprezy czy też innego przeznaczenia jak magazyn lub targi. Ostatnio szukałam hali do wynajęcia i trafiłam na bardzo fajną ofertę. Mają oni bardzo duży wybór hal a także namiotów.

beti2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: beti2 » 8 lipca 2017, 15:34

To świetny pomysł na biznes o ile mamy dobre kontakty biznesowe. W przeciwnym wypadku raczej trudno utrzymac sie na rynku.

bezza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bezza » 8 lipca 2017, 18:07

A to a ogole oplacalny biznes ? Mam troche wolnej gotowki i moze warto w to zainwestowac ?

bichon
Milczek
Milczek

Post autor: bichon » 9 lipca 2017, 10:23

Myślę, że może to być opłacalny biznes jeśli nawiążesz odpowiednie kontakty biznesowe i dodatkowo zastosujesz w takim magazynie wiele innowacyjnych rozwiązań. Bo odpowiednie wyposażenie to podstawa.

yervoo
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: yervoo » 9 lipca 2017, 12:30

Dzięki za polecenia chce zorgainzować pewien event i takie pawilony bardzo mi sie przydadza.

maksi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: maksi » 10 lipca 2017, 07:34

Bezza myślę, że warto wolną gotówkę zainwestować w taki magazyn, jeśli odpowiednio się przygotujesz do prowadzenia takiego biznesu to jest spora szansa na powodzenie. Jak już wcześniej ktoś wspomniał odpowiednie wyposażenie to podstawa i w tej kwestii ze swojej strony polecam sprawdzić ofertę firmy Regalit. Mają w zasadzie wszystko czego potrzebujesz - regały, drabiny, wózki widłowe czy nawet szafy ubraniowe BHP.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 10 lipca 2017, 11:21

Takie hale magazynowe wykonane ze stali są bardzo popularnym rozwiązaniem w przemyśle. Wydaje mi się, że jest to na pewno o wiele tańsze rozwiązanie niż budowa takiej hali od podstaw. Widziałem ostatnio właśnie wizytówkę jednej z firm specjalizujących się w tematyce produkcji takich hal.

Awatar użytkownika
czerep19
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: czerep19 » 19 lipca 2017, 13:27

Według mnie warto zapytać speców z tej dziedziny...
Czasem skręca się w jakąś stronę tylko dlatego, że trzeba iść do przodu, choć wszystkie drogi wydają się równie beznadziejne

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: julkak » 16 sierpnia 2017, 11:58

Ja jestem na etapie budowy hali magazynowej i już zastanawiam się nad wyposażeniem . Kolega polecił mi firmę Nedcon, która posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i instalacji systemów składowania. Dlatego , myślę , że
automatyczne magazyny tej firmy bardzo mi się przydadzą . Co myślicie ?

Vexa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Vexa » 3 września 2017, 15:40

Jeśli o budowę hali magazynowej chodzi to tutaj frisomat.pl znajdziecie profesjonalistów, którzy od lat zajmują się ich stawianiem. Warto zajrzeć na stronę i porównać z innymi ofertami na rynku.

ODPOWIEDZ