Ciekawe kwiaty ogrodowe

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
balbina
Milczek
Milczek

Ciekawe kwiaty ogrodowe

Post autor: balbina » 26 marca 2017, 18:25

Ja znam kilka ciekawych kwiatów ogrodowych, na początek, może chryzantema złocista, to mój faworyt, znacie inne dajcie znać.

Biznes kobiety

ikar
Raczkujący
Raczkujący

Re: Ciekawe kwiaty ogrodowe

Post autor: ikar » 29 marca 2017, 19:50

Ja tam wolę każde kwiaty, które znajdę w moim ogrodzie. Swoją drogą, jakbyście chcieli wiedzieć jaki jest najlepszy, to piszcie a dam Wam namiary.

elianashi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elianashi » 30 marca 2017, 18:22

Moim zdaniem nie tylko kwiaty są wyznacznikiem pięknego ogrodu. Jeśli tylko masz miejsce to myślę, że fajnym dodatkiem może być altana i jakiś domek na narzędzia o ciekawym wyglądzie. :) Altana z drewna doda uroku każdemu miejscu, a ciekawy, niewielki domek na narzędzia przyda się wszystkim miłośnikom swoich ogrodów. :) Ostatnio sama się zastanawiam nad zmodyfikowaniem wyglądu mojego podwórka i mam w planach zakup niewielkiej altany, w której będę mogła spędzać mile chwile w gronie najbliższych.

Awatar użytkownika
karusia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: karusia » 11 maja 2017, 09:55

ja zawsze wiele ciekawych kwiatów znajduje w sklepie internetowym różnego kalibru. Szukam zawsze ciekawych propozycji, aby ożywić taki ogród, sprawdza się rewelacyjnie takie coś pod wieloma względami. U mnie są różnego gatunku kwiaty koło domu i wszystkie pięknie się prezentują.

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: histeryczka66 » 21 czerwca 2017, 10:06

A jak dbacie o kwiaty w swoim ogrodzie? czy może macie kogoś kto przychodzi? My się parę lat temu zdecydowaliśmy na nawadnianie automatyczne i super projekt nam firma Tanake wykonała. Bardzo dobrze się spisuje i zdecydowanie łatwiej jest zadbać teraz o ogród

virka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: virka » 21 czerwca 2017, 10:23

No co Ty... sama dbam o kwiaty jakbym chciała ogrodnika zatrudnić to na rachunki by nie starczyło :D

Georgiusz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Georgiusz » 25 czerwca 2017, 00:08

Hortensje, malwy, peonie i typowo łąkowe czyli maki, chabry - najpiękniejsze.

edyp
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: edyp » 29 czerwca 2017, 21:25

W naszym ogrodzie jest tyle kwiatów, że ich nazwy tylko żona zna. Do mnie należy pielęgnacja w sensie ogólnym - przynieś - wynieś - nie dotykaj. :D

mniszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mniszka » 24 lipca 2017, 21:56

To u mnie podobnie :) Mąż też głównie zajmuje się tymi ciężkimi pracami, ja natomiast pielęgnuję roślinki. Moim oczkiem w głowie jest pokrzywiec szorstkowłosy, uprawiam go w szklarni, bo jest wrażliwy na temperatury.

Awatar użytkownika
majeczka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: majeczka » 3 października 2017, 21:59

Mi się podobają różne odmiany. Najważniejsze, aby były kwitnące, pachnące i wyglądały estetycznie łącząc się w całość.

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 21 maja 2018, 12:07

Jeśli chcesz mieć nietypowe, kolorowe kwiaty w ogrodzie to najlepiej poszukać nasion na allegro Mają tam mnóstwo ciekawych i pięknych kwiatow. Poza tym warto zainwestować w zraszacze. U nas kwiaty i trawa są podlewane dwa razy dziennie, szczegolnie latem gdy jest sucho.

ODPOWIEDZ