jakie kosmetyki są teraz na topie?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Re: jakie kosmetyki są teraz na topie?

Post autor: Ajlar » 23 października 2018, 10:34

To prawda, że teraz jest szał na kosmetyki naturalne ale moim zdaniem nie ma co przesadzać. Nawet te "nienaturalne" są naprawdę dobrej jakości i nie wszystkie od razu uczulają czy podrażniają skórę. Ja własnie muszę uzupełnić kosmetyczkę bo już pomału kończą mi sie kosmetyki do makijażu. Obecnie interesują mnie bronzery do twarzy, bo trochę jestem blada na buzi więc muszę poprawić kolor :) Zastanawiam się tylko nad odcieniem bo raz kupiłam za mocny i wyglądałam jak po solarium ;/ Jak dobrać dobrze bronzer? Pomożecie?

Dagmar19
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Dagmar19 » 23 października 2018, 14:11

Teraz na topie są kosmetyki z Azji :) Mają naprawdę dobre działanie na cerę i całe ciało.

dana78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dana78 » 29 października 2018, 21:54

Na pewno naturalne, wiele osób z nas właśnie takie wybiera. Ostatnio sama szukałam toniku do twarzy.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 2 listopada 2018, 09:30

Z to co ja wiem to teraz na topie są kosmetyki naturalne. Warto się więc rozejrzeć w sieci i znaleźć firmę, która takie kosmetyki produkuje. Może Nova Kosmetyki - znacie? Komponenty używane do produkcji tych kosmetyków to najwyższej jakości surowce pochodzące od europejskich dostawców. Ich kosmetyki są hypoalergiczne i nie zawierają parabenów.

EmiliaSz
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 33242

Post autor: EmiliaSz » 13 listopada 2018, 15:06

Wiesz co ja staram się stawiać praktycznie tylko na kosmetyki oparte na naturalnych składnikach które występują w konopiach.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 14 listopada 2018, 10:30

teraz na topie są naturalne kosmetyki wegańskie takie jak właśnie fresh&natural, których ja używam od dłuższego czasu, są skuteczne i nie uczulają, mają bardzo dobry skład, pełen aktywnych czynników

paulinkagrzelczyk
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: paulinkagrzelczyk » 2 marca 2019, 09:34

Ja mogę polecić na cienie i worki pod oczami krem remescar, stosowałam już kilka kremów, ale nic nie pomagało, a dopiero teraz, stosuje 3 miesiąc i jest lepsza różnica.

mizar
Milczek
Milczek

Post autor: mizar » 10 kwietnia 2019, 12:23

jeśli chodzi o takie typowo pielęgnacyjne kosmetyki to bardzo lubie kremy EVELINE. Ostatnio kupiłam ten liftingująco-wygładzający z serii hyaluron and collagen. Pełnowartościowy skład - koenzym Q10, kwas hialuronowy czy pullilan ( on odpowiada za napięcie skóry i spłycenie zmarszczek). Ma przyjemną konsystencję i delikatny zapach, szybko się wchłania. Do stosowania na dzień i na noc.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 9 maja 2019, 08:25 przez mizar, łącznie zmieniany 1 raz.

AgaMróz
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: AgaMróz » 17 kwietnia 2019, 15:41

Rosyjskie, ukraińskie, koreańskie... Najlepiej takie naturalne, ze znikomą ilością substancji chemicznych :) I nie są wcale takie drogie, jakby się zdawało! Wiem, bo sama używam!
http://serwisautochlodni.pl/

Awatar użytkownika
lolitenia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: lolitenia » 17 kwietnia 2019, 16:46

Dużo informacji można wyciągnąć z takich tematów. Bez dwóch zdań jest to przydatne.
Nasza własna jaźń czyni z nas ludzi bardzo nieszczęśliwych i właśnie dlatego tak bardzo chcemy ją zgubić.

tamaraa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tamaraa » 22 kwietnia 2019, 20:24

Ja kosmetyki kupuję tylko tutaj https://www.maxdrogeria.pl/la-rive-zestaw-cabana-woda-deo-p4663. Znajdziesz tu dosłownie wszystko. Ostatnio kupiłam super zestaw pielęgnacyjny dla taty. Zaopatruje tutaj całą rodzinę.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 26 kwietnia 2019, 09:50

Jeśli interesują Was kosmetyki naturalne to koniecznie zainteresujcie się tym, co do zaoferowania ma Botame. Ich produkty znajdziecie na doz.pl. Są niedrogie a naprawdę mają dobre składy.

Pati88
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Pati88 » 26 kwietnia 2019, 22:59

Moim zdaniem na topie są kosmetyki, które sprawdzają się w przypadku konkretnej kobiety. Ja ostatnio odkryłam krem brązujący Bielenda: https://www.maxdrogeria.pl/bielenda-magic-bronze-brazujacy-krem-do-jasnej-karnacji-200ml-p11184 - idealny do jasnej karnacji. Odkąd go stosuję moja cera stała delikatna, aksamitna, o pięknym kolorze.

babi11
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: babi11 » 6 maja 2019, 22:19

Oczywiście kierując się ku naturze w różnych sferach naszego życia, również kosmetyki są szeroko polecane na bazie naturalnych składników. Sprawdź ofertę http://www.molpharma.pl/, ponieważ oferują właśnie takie naturalne kosmetyki, dobrej jakości i przede wszystkim przyziemnych cenach. Ostatnio bardzo szeroko jest komentowany fakt wykorzystania konopi w lecznictwie i kosmetologii, z powodu jej sprawdzonych właściwości regeneracyjnych, odbudowujących.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 16 maja 2019, 22:23

Dobre ;) ja trafiłam na markę neo makeup i ciągle coś dokupuję. Świetna jakość, dobre składy, w podkładzie ultra light jest na przykład kwas hialuronowy, olej migdałowy. Pomadki w płynie to prawdziwa perełka, super kolorki i nie wysuszają ust.

ODPOWIEDZ