jakie kosmetyki są teraz na topie?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

jakie kosmetyki są teraz na topie?

Post autor: drogadozen » 24 lutego 2017, 10:00

Od czasu do czasu zmienia się moda jeżeli chodzi o kosmetyki, jakie są teraz na topie? Co warto wypróbować Waszym zdaniem, a czego lepiej unikać?

marek0011
Raczkujący
Raczkujący

Re: jakie kosmetyki są teraz na topie?

Post autor: marek0011 » 26 lutego 2017, 22:58

Teraz na topie są naturalne, zdrowe, bezpieczne i bez dodatków szkodliwych składników, kosmetyki na bazie oleju kokosowego, który pozyskiwany jest z organicznych plantacji na Fidżi.

markimark
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: markimark » 17 marca 2017, 08:57

A jakie lakiery są według Was teraz najlepsze, chodzi mi bardziej o rodzaj, a nie markę. Chciałabym sobie zacząć robić sama manicure i zastanawiam się czy kupić jakiś zestaw do manicure hybrydowego. Wiem, że trzeba mieć do takich lakierów lampę UV do paznokci myślałam więc o czymś takim. Myślicie, że będzie ok?

Milana
Milczek
Milczek

Post autor: Milana » 22 marca 2017, 09:45

Ja bym jakoś nieszczególnie patrzyła na to, co jest na topie, a na to, co będzie odpowiadało mojej skórze

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rafek34 » 29 marca 2017, 15:08

Bardzo dobre kosmetyki przede wszystkim na bazie naturalnych składników można kupić na natinati.pl, bardzo duży wybór na różne potrzeby.Ja również ostatnio jestem za takimi kosmetykami są lepsze niż z drogerii. Warto sobie wypróbować może wam również podpasują.

paulina545
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: paulina545 » 9 kwietnia 2017, 13:56

Na pewno jest ich sporo. Ja polecam preparat do rzęs, dzięki którym rzęsy są piękne i gładki. Najważniejsze, że naturalne są, a nie sztuczne i nie wypada ich tak dużo jak wcześniej. U mnie taka odżywka sprawdza się bardzo fajnie.

petroz
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: petroz » 9 kwietnia 2017, 14:20

na topie jest bronzer, róż i rozświetlacz :D

kolia
Milczek
Milczek

Post autor: kolia » 16 maja 2017, 09:30

Szukając lakierów do paznokci, warto zajrzeć do mo-ya.pl, według mnie jest to naprawdę dobra oferta lakierów i kosmetyków do paznokci, więc sprawdźcie sobie dostępne tutaj produkty. Ceny także mają bardzo atrakcyjne.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 20 maja 2017, 21:19

Moim zdaniem nie powinno się kierowac modą na kosmetyki tylko wybierac takie, jakie są najbardziej odpowiednie dla naszej cery. Ja kupuje kosmetyki naturalne w sklepie zielarsko-medycznym Herbisarium.
Oferują kosmetyki produkowane z wykorzystaniem naturalnych surowców, nie testowane na zwierzetach inie zawierające SLS.

marietta
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: marietta » 20 maja 2017, 21:32

Dla mnie teraz na topie najbardziej jest szampon. Mam bardzo suchą skórę głowy, a po tym szamponie zaczyna ona wyglądać coraz lepiej. mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu problemy całkiem miną.

MacieX822
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: MacieX822 » 24 maja 2017, 13:03

Jeżeli potrzebować będziecie jakiś lakierów do paznokci to polecę wam lakiery Semilac. Moja żona własnie kupiła sobie lampe i próbowała już paru firm lakierów. Po Semilacu ma najlepsze i najtrwalsze efekty, więc przy tej firmie została. Zamawia je dosyć tanio w sklepie internetowym . Jest tam tez masa innych kosmetyków z różnych firm, więc też coś dla siebie wybierzecie ;)

Awatar użytkownika
tosia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: tosia » 24 maja 2017, 14:00

A według mnie warto interesować się nie tylko kosmetykami, które są teraz na topie, ale też zabiegami, które mogą nam przynieść wiele dobrego. Ja powoli przekonuję się właśnie do tego typu rozwiązań, bo wydaje mi się, ze mogą być bardzo skuteczne.

kamilalala
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kamilalala » 24 maja 2017, 15:34

u mnie najważniejszymi kosmetykami w pielęgnacji twarzy są płyn micelarny Bioderma (dwupak ok 45/50 zł) i żel oczyszczający do mycia twarzy bioliq (15 zł) Nie wiem jakie są teraz obecnie ceny, podaję te które obowiązywały jak robiłam zamówienie w aptece Melissa :)

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: julkak » 25 maja 2017, 09:34

Ja jestem właśnie w trakcie poszukiwań mojego nowego, ulubionego podkładu. Zastanawiam się konkretnie nad podkładem w płynie The One Matte Velvet od firmy Oriflame. Ma lekką formułę a do tego dobrze kryje i zapobiega nadmiernemu błyszczeniu się skóry a z tym mam spory problem. Chętnie poznam Wasze opinie na jego temat.

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Prostolinijna » 26 maja 2017, 00:18

Wiesz co nie ma sensu się modą zakrywać, lepiej dobrać do siebie kosmetyki i ich używać. Ja wiele tych modnych używać nie mogę bo mam bardzo wrażliwą cerę, stawiam raczej na naturalne kosmetyki, lubię tą drogerię, jest tam duży wybór a kosmetyki są bardzo wydajne i dobre.

ODPOWIEDZ