1% podatku FUNDACJA POCIECHA

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
natalia86
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

1% podatku FUNDACJA POCIECHA

Post autor: natalia86 » 22 lutego 2017, 16:19

Chciałam wszystkich prosić o przekazanie 1% podatku na FUNDACJĘ POCIECHA z Wrocławia. Organizacja prowadzi świetlicę środowiskową dla dzieci z rodzin aspołecznych w wieku 6-18 lat. Dzieci na świetlicy mogą otrzymać pomoc w odrabianiu lekcji , zjeść ciepły posiłek, skorzystać z zajęć prowadzonych przez wychowawców, pojechać na kolonie zamiast spędzać czas na ulicy i demoralizując się jak ich rodzice.

Dane fundacji:
fundacjapociecha.pl
KRS: 0000 426 589

frodo
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta
Kontakt:

Re: 1% podatku FUNDACJA POCIECHA

Post autor: frodo » 5 marca 2017, 16:24

Jest mnóstwo fundacji, na które możemy przelać nasz 1 procent podatku, to jest bardzo trudny wybór...

Pozdrawiam, Adam

Ania85K
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Ryby

Post autor: Ania85K » 2 listopada 2017, 08:00

Ja zapraszam do pomocy fundacji opp podarujzycie.org. To fundacja wspierająca osoby chore na białaczkę. Zachęcam zwłaszcza do oddania 1 procenta podatku, to nic nie kosztuje.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 6 lipca 2018, 10:52

Tutaj masz szczególną rację, gdyż pomoc zawsze wraca, dzięki czemu warto pomagać. A taka bezinteresowna pomoc często wraca ze zdwojoną siłą. Sam kiedyś potrzebowałem pomocy, a dokładniej moja córeczka i gdyby nie fundacja dzieciom nie wiem czy mógłbym się cieszyć dzisiaj z zabawy na placu zabaw z moim kochanym dzieckiem ;) Warto nieść pomoc bezinteresowną, gdyż ona zawsze wróci :)

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 26 listopada 2018, 12:00

Warto przeznaczyć swój 1% na fundację opp alivia.org.pl, która pomaga osobom chorym na raka. Ich misją jest mobilizowanie i aktywizowanie pacjentów, aby uwierzyli w to, że można ten okres przezwyciężyć i wyjść z choroby. W ten sposób pacjenci mogą poprawić swoje wyniki oraz stan zdrowia. Fundacja Alivia działa już od kilku lat i pomaga chorym najlepiej jak tylko potrafi. Jeśli jesteś zainteresowany pomocą dla chorych osób, to koniecznie sprawdź tę stronę.

elabarbara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: elabarbara » 15 maja 2019, 07:17

Bardzo szczytna idea. Jak najbardziej zgadzam się z tym, że warto wspomagać fundacje 1% podatku. Ja osobiście wybieram Fundację Szlachetny gest http://szlachetnygest.pl/ bo zajmuje się ona pomocą dzieciom chorym. Dzięki ich wsparciu dzieciaki mają szansę na leczenie. Dzięki 1% podatku będą mogli organizować taką pomoc dla większej ilości dzieci.

ODPOWIEDZ