brak ochoty na seks

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
smarkata
Milczek
Milczek

brak ochoty na seks

Post autor: smarkata » 20 stycznia 2017, 09:31

Mój partner ostatnio nie przejawia zainteresowania mną, o seksie nie wspomnę. Jest sporo starszy niż ja i podejrzewam problemy z potencją. Znalazłam suplement. Myślę że może mu pomóc. Przywraca ochotę na seks, poprawia erekcję, ukrwienie a wytrysk jest obfitszy. Jest z naturalnych składników, więc bezpieczny dla zdrowia.
Jak myślicie mogę mu go kupić bez konsultacji z nim?

uajka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion
Kontakt:

Re: brak ochoty na seks

Post autor: uajka » 20 stycznia 2017, 20:54

A potem rozpuścisz mu w kawie ? Najlepiej najpierw porozmawiać. Może problem jest innej natury.

planet
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: planet » 21 stycznia 2017, 12:39

Nie ryzykuj.

Julka95
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Julka95 » 11 lutego 2017, 21:42

kochana tu masz garść pzydantych informacji na temat libido erozkosz.pl, może to troszkę ci pomoże i cię ośmieli do ciekawszych zabaw w łóżku? pamietaj ze kobietami rządzi chemia i może to właśnie hormony ci przeszkadzają?

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rafek34 » 21 lutego 2017, 19:35

Może po prostu to nuda i rutyna i wystarczy tylko podgrzać nieco atmosferę w sypialni a problem sam się rozwiąże? Trzeba stale eksperymentować i próbować nowych rzeczy.

Villemo88
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Villemo88 » 23 czerwca 2017, 23:09

Nie powinno się robić takich rzeczy po kryjomu. Po pierwsze należy szczerze porozmawiać z partnerem, być może jest to przemęczenie lub inny problem natury psychicznej lub fizycznej. Czasem bywa tak, że po kilku latach w związku coś się wypala lub wpadamy w rutynę, wtedy można pomyśleć nad wprowadzeniem jakichś zmian lub dodatków do sypialni. Zawsze możesz zastanowić się nad seksownym strojem , który pomoże rozpalić zmysły i wzniecić wspólny ogień w sypialni.

Ela78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Ela78 » 7 lipca 2017, 17:29

Na nudę "łóżkową" dobre są różne fajne zabawy, czy też gry erotyczne. Ja kilka dni temu trafiłam na super gierkę, która stymuluje trójkącik. Partnerka ma zawiązane oczy, jest nowy głos itd. brzmi to całkiem nieźle, dlatego planuję zagrać z nią z moim mężem. Ale najpierw pobiorę ją i ciekawe jak zareaguje mój mąż.

Jaro
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Jaro » 5 września 2017, 01:30

Takie rzeczy powinno sie raczej konsultować niż robić w tajemnicy... Proponuje też przejrzeć oferte sklepów. Tego rodzaju akcesoria też potrafią dodatnio wpłynąć na życie seksualne.

haluks2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: haluks2 » 13 września 2017, 21:58

A ja się pytam po co młodej kobiecie sporo starszy mężczyzna? Myślałaś, ze biologię da się oszukać? Wiem, że częste jest zaklinanie rzeczywistości, jak to wiek nie ma znaczenia. Ma i to zasadnicze. Może powinien mieć u boku starszą panią i lepiej by zniósł andropauzę?

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 10 października 2017, 10:17

haluks2 pisze:
13 września 2017, 21:58
A ja się pytam po co młodej kobiecie sporo starszy mężczyzna? Myślałaś, ze biologię da się oszukać? Wiem, że częste jest zaklinanie rzeczywistości, jak to wiek nie ma znaczenia. Ma i to zasadnicze. Może powinien mieć u boku starszą panią i lepiej by zniósł andropauzę?
Wiek naprawdę nie ma znaczenia. Jeśli pojawiają się problemy w łózku to przeciez można im zaradzić m.in tabletkami na potencję. Poza tym w związku należy rozmawiać i to nie zależnie od różnicy wieku. Wszystko można wyjaśnić i przepracować.

bale
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bale » 30 listopada 2017, 15:31

Wiadomo, że są też tabletki, którymi można się wspomóc, ale najpierw warto odwiedzić dobrego specjalistę, który powie co się dzieje i jak temu zaradzić.

Awatar użytkownika
madziab
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: madziab » 8 grudnia 2017, 16:16

A czy jesteście może w stanie doradzić coś w zakresie seksu z dziewicą? Chodzi mi właśnie o różnego rodzaju porady w zakresie gry wstępnej i tak dalej... Jak w ogóle do tego tematu podejść? Nie ukrywam, że bardzo by mi to pomogło, ponieważ strasznie się boję mojego pierwszego razu, a tak mogłabym coś chłopakowi doradzić... Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym :)
uważam, że powinno być coś takiego jak reinkarnacja

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 18 grudnia 2017, 10:27

Każda kobieta powinna być świadoma swojego ciała. Kluczem do sukcesu jest więc odkrycie, co sprawia Nam największą przyjemność. Jest kilka technik zgłębiania przyjemności.

mgryk
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mgryk » 20 stycznia 2018, 22:20

Może do Waszego związku wkradła się rutyna? To ona zazwyczaj powoduje brak ochoty na seks... Na szczęście jest wiele sposobów, dzięki którym można się jej pozbyć - wystarczy zaopatrzyć się w gadżety erotyczne i aktywnie wykorzystywać je podczas wspólnych zabaw. Można znaleźć je w ofercie sklepu internetowego SexownySklep.pl

ela677
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: ela677 » 26 stycznia 2018, 19:19

To, że partner nie ma ochoty na seks, może być spowodowane przemęczeniem i stresem. Na pewno należy z nim porozmawiać.

ODPOWIEDZ