Pies czy kot?

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
farmville43
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pies czy kot?

Post autor: farmville43 » 9 listopada 2017, 19:46

pieski są dużo milsze i przyjaźniejsze :)

Auchanek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Auchanek » 4 grudnia 2017, 22:31

Moim zdaniem to zależy od tego co się bardziej lubi, ja akurat postawiłem w pewnym sensie na koty, mam dwa i jestem bardzo zadowolony. Ale potrafią być trochę wybredne :D

Wertoli22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wertoli22 » 5 grudnia 2017, 15:07

Ja zdecydowanie wolę kota ponieważ nie trzeba z im wychodzić na dwór.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 14 grudnia 2017, 18:55

Chomiki też są fajne :). Ja mam dwa w domu i nie mogę się napatrzyć na nie . Teraz trafiłam na całkiem fajny artykuł z którego dowiedziałam się co warto kupić chomikowi jeżeli chodzi o jego wyposażenie. Bardzo mi się te informacje przydały. Moje chomiczki są teraz uradowane, bo mają świetne gadżety do zabawy.

Magdula88
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Magdula88 » 18 grudnia 2017, 19:26

Bardzo trudny wybór, ale może jest i 3 wyjście :) Mi zawsze bardzo podobały się króliczki miniaturki. Jednak z nimi troszkę jest więcej zabawy niż z psem czy kotem, koty to już wgl są czasami samowystarczalne :D A taki królik to musi mięć swoj kącik coś na kształt nory najlepiej żeby czuł się tam swobodnie. Odpowiednie jedzenie, takie zamawia moja siostra, która ma dwa króliki to też postawa. Jednak postawiłabym na psa

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Krystek » 24 stycznia 2018, 12:42

zdecydowanie pies :) My od kilku dni mamy w domu małego szczeniaka. Ogromnie się cieszę choć żałuje tego, że nie możemy mu zapewnić mieszkania w dużym domu z ogrodem heh :) mieszkamy w centrum dużego miasta a wiadomo to wiąże się z dużą ilością czynników stresujących psiaka jak tłumy czy hałas.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 26 lutego 2018, 23:45

Najlepiej to pies i kot! :) Mówię całkiem poważnie, sama mam w domu oba te zwierzaki. Z początku bardzo się bałam jak się ze sobą dogadają, ale czytałam też dużo i wiedziałam czego się spodziewać oraz jak wzbudzić przyjazne relacje między pupilami. Wszystko poszło zgodnie z planem i teraz Barry i Drops to najlepsi przyjaciele :)

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 10 kwietnia 2018, 18:02

Każde zwierzątko jest fajne, ale dla mnie największym przyjacielem jest pies. Już od kilku lat moim towarzyszem jest maltańczyk i nie zamieniłabym go na nic innego. Zawsze jest wesoły, jak pojawię się w domu już stoi przy drzwiach- super. Ostatnio troszkę mój pupilek choruje, ale dowiedziałam się z internetu, że może być to kwestia złej diet. Postanowiłam więc, że wypróbuję teraz karmę dla rasowych psów. Myślę, że dzięki nim piesek zyska swoją energię i wróci do formy.

lola35
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: lola35 » 1 lipca 2018, 22:52

Moja sąsiadka ma dużo kotów , bardzo o nie dba i kupuje im jedzenie tylko to najlepsze. Ona twierdzi , że karma ta ma bardzo bogaty skład ,który dostarcza im właściwości odżywcze których potrzebuje każdy kot. Jest taki jeden ,który często przychodzi do mnie na balkon jest prześliczny , chyba sobie zaadoptuje jakiegoś kociaka, a ta strona na pewno mi się przyda.

okonek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: okonek » 7 lipca 2018, 12:34

Ja wyszedłem z tego problemu w dość dyplomatyczny sposób a mianowicie mam psa i kota. Dogadują się między sobą co najważniejsze, a ja mogę dla nich zrobić zakupy za jednym razem, więc to żaden kłopot.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 8 lipca 2018, 11:43

Ja wolę koty.Są bliższe mojej naturze. Chodzą własnymi ścieżkami tak jak ja.

cyklistek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: cyklistek » 10 lipca 2018, 01:07

Ja mam kota gdyż ma spokojniejszy charakter

bartekowna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: bartekowna » 12 lipca 2018, 12:13

Najlepiej i pies i kot, ale niestety nie każdy może sobie pozwolić na taki komplet domowników :D Ja właśnie musiałam wybrać i zdecydowałam się na kota, bo jest mniej wymagający niż pies, co przy moim mało stabilnym trybie pracy mogłoby być kłopotliwe. Ale kiedyś w przyszłości doczekam się także na wymarzonego psa!

blud
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: blud » 13 lipca 2018, 15:13

zdecydowanie pies, koty to bardzo złe stworzenia

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 23 sierpnia 2018, 14:18

Ja nie podchodzę do tego tematu w ten sposób. Dla mnie wszystkie zwierzęta są wyjątkowe i gdybym tylko mogła, to przygarnęłabym je wszystkie do domu. Natomiast zdaje sobie sprawę z tego, że utrzymanie zwierzaka jest dość kosztowne... dlatego też staram się robić rozsądne zakupy w sklepach zoologicznych, które mają przystępne ceny.

ODPOWIEDZ