Drukowanie plakatu

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Awatar użytkownika
marcell
Raczkujący
Raczkujący

Drukowanie plakatu

Post autor: marcell » 14 listopada 2016, 12:05

Hej, wie ktoś, gdzie mogę w dobrej cenie wydrukować dużo ulotek i plakatów? Albo jakichś innych rzeczy tego typu?

Awatar użytkownika
icek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Re: Drukowanie plakatu

Post autor: icek » 14 listopada 2016, 13:04

Najtaniej druk plakatów znajdziesz w drukarni Openprint - jest to najwieksza drukarnia w sieci i mają tam najkorzystniejsze ceny ( zresztą zobacz sobie sama na ich stronie - jest dokladny cennik).

Drukowałem tam jakiś czas temu plakaty ponieważ w fimie organizowaliśmy spory event i trzeba było to jakoś ogłosić Jakość druku naprawdę dobra, plakat porządny. Dobry papier.

kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kasia860318 » 17 listopada 2016, 11:24

Moja znajoma, która ma firmę ulotki drukuje w drukarni internetowej. Czasem jej pomagam, więc jestem zorientowana w temacie. Przedtem drukowała w drukarni stacjonarnej, ale dużo z tym było zachodu i wychodziło drożej.

marle29
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: marle29 » 13 stycznia 2017, 15:40

A drukowaliście już w 3D? Bo ja właśnie niedawno wydrukowałam w takiej formie i wyszło naprawdę świetnie. Jeśli potrzebowalibyście, to polecam Concept-Craft, która specjalizuje się w przygotowywaniu i realizacji wydruków 3D. Poza tym można u niej kupić materiały do drukarek 3d. Jest to firma, która jest wyłącznym dystrybutorem marki Sakata 3D.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rafek34 » 30 stycznia 2017, 20:48

Bardzo fajnie załatwisz tego typu sprawę w pyrusstudio.pl, jeśli nie masz pomysłu na plakat również go dla ciebie zaprojektują. Bardzo dobrze współpracuje się z tą firmą zawsze na czas i w dobrej cenie.

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: loko9 » 2 lutego 2017, 20:42

Przyda Ci się również zainwestowanie w foliowanie, to ważna kwestia w biznesie, np zafoliowanie dokładniej wizytówki czy kartki z reklamą, dzięki temu żaden wiatr, deszcz nie będzie im straszny. Musisz w tej kwestii rownież pomyśleć, bo biznes to proces złożony.

kolia
Milczek
Milczek

Post autor: kolia » 22 lutego 2017, 10:42

Jeśli szukacie tanich tonerów do drukarek, to możecie zajrzeć na printex.pl. Uważam, że mają naprawdę ciekawą ofertę tonerów własnej produkcji. Chcąc zaoszczędzić na drukowaniu, z pewnością jest to dobra opcja.

smarkata
Milczek
Milczek

Post autor: smarkata » 27 lutego 2017, 12:42

A korzystaliście z tej drukarni unilogo-drukarnia.pl, mają niestandardowe rozwiązania dot reklamy. Mi osobiście najbardziej podoba się z etykietami samoprzylepnymi. można je umieszczać na opakowaniach np kartonach, butelkach, słoiczkach. Możliwości wiele a i tym samym lepsza reklama.

krejzol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krejzol » 2 marca 2017, 22:08

Możesz też sprawdzić sobie na stronie letica.pl. Z tego, co się orientuję to mają bardzo szeroką ofertę. Zajrzyj i sprawdź, może znajdziesz dobrą ofertę usługi, której szukasz. Ja korzystałem już kilkukrotnie i nigdy nie dali mi powodów do narzekań.

klaras159
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: klaras159 » 22 czerwca 2017, 16:06

Moim zdaniem bardzo ważne jest znalezienie dobrej drukarni, która może wydrukować naszą reklamę w różnych rozmiarach. Ostatnio znalazłam ICON SA . Mają oni naprawdę świetną ofertę, która jest w przystępnej cenie i do tego drukują w pięknych kolorach.

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: drogadozen » 7 sierpnia 2017, 20:49

Ja niedawno skorzystałam z usług drukarni. Jestem zadowolona z efektu i z kolejnym zleceniem też udam się do nich. Z tego, co widziałam to mają bardzo bogatą ofertę usług.

izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: izabela44 » 19 września 2017, 09:44

Plakaty bez problemu w Diamond Druk wydrukujesz. Bez problemu wydrukują także plakaty wielkoformatowe. Na terenie Polski dostarczają za darmo :D No i w ogóle atrakcyjne ceny mają. Rzuć okiem.

drogadozen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: drogadozen » 24 września 2017, 08:37

Ja musiałam znaleźć drukarnie, która zdobi mi ulotki zgodne z moimi oczekiwaniami. Przejrzałam kilka ofert i zdecydowałam się na skorzystanie z tej letica.pl/oferta/ulotki. Efekt końcowy jest nawet lepszy, niż się spodziewałam.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 22 października 2017, 09:09

Moim zdaniem najlepiej by było, abyś skorzystała z jakiś usług drukarni on-line. Zazwyczaj z dostawą nie ma problemu, a ceny są dużo atrakcyjniejsze. Osobiście mogę Ci polecić drukarnię web-to-print.pl. Wydrukujesz tam zarówno plakaty i duże ilości ulotek, jak i inne materiały reklamowe - wizytówki, katalogi, kalendarze, banery - wszystko, czego chcesz. Jest to naprawdę przyjazna drukarnia on-line, w której zamówienie możesz złożyć 24 godziny na dobę ;)

kolia
Milczek
Milczek

Post autor: kolia » 15 grudnia 2017, 12:10

Zazwyczaj to agencje reklamowe zajmują się kwestią druku. Możecie zajrzeć do drukwfirmie.pl/4791-grafik-wykorzystanie-drukarek-w-agencjach-reklamowych-czyli-druki-marketingowe , gdzie można znaleźć bardzo ciekawy artykuł na temat drukarek wykorzystywanych w agencjach reklamowych.

ODPOWIEDZ