Plany na wakacje

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
furah
Raczkujący
Raczkujący

Re: Plany na wakacje

Post autor: furah » 23 czerwca 2018, 22:11

zastanawiam się czy nie spędzić w tym roku trochę czasu w pracy za granicą

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 25 czerwca 2018, 18:34

Ja mam w planach wynajem autokarów. Czyli chce wynajac autokar w Łodzi bo mieszkam w tym mieście i wyjechać z znajomymi w nieznane :) jak myslicie czy jest to dobry pomysł? Jeszcze niczego nikomu nie mówilam ani nic nie rezerwowałam w wypożyczalni, Cały czas się zastanawiam czy będzie się to podobać moim znajomym.

jacub4
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jacub4 » 26 czerwca 2018, 09:43

Ja w tym roku nie planuje jakiś dłuższych wyjazdów ale w planach są dwa wypady na weekend jeden do Pragi drugi do Amsterdamu.

J0ann2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: J0ann2 » 26 czerwca 2018, 10:02

jacub4 pisze:
26 czerwca 2018, 09:43
Ja w tym roku nie planuje jakiś dłuższych wyjazdów ale w planach są dwa wypady na weekend jeden do Pragi drugi do Amsterdamu.
Praga na weekend to świetna opcja :) Polecam wszystkim którzy jeszcze nie byli.

finka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finka » 26 czerwca 2018, 18:06

My w tym roku planujemy wyjechać do Grecji:) Zastanawiam się tylko nad załozeniem karty wielowalutowej, zebym nie musiała nosić przy sobie drobnych (ani grubych pieniędzy!) i zeby ich nie pogubić. Co o tym myślicie? Macie taką kartę?

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 29 czerwca 2018, 14:40

Co do terminu jeszcze się wahamy, ale pewne jest to, że interesuje nas wypad z biurem podróży, koleżanka bardzo chwaliła sobie wypad z nimi, podobno świetna zabawa, dawka adrenaliny i niezapomniane wrażenia to są rzeczy, które są u nich punktem obowiązkowym. Nam właśnie na takich wrażeniach najbardziej zależy.

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 30 czerwca 2018, 21:14

Priorytetem jest teraz załatwic wakacje dla dzieci. Przeglądałam dzis ofertę obozów młodziezowych w Bułgarii. Myslę, że skorzystam, bo oferta wyjatkowo ciekawa.

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 9 lipca 2018, 21:16

Powiem Wam szczerze, że mi jakoś znudziło się polskie morze i w tym roku postanowiłam wybrać się za granicę. Błyskawicznie znalazłam idealną dla siebie ofertę i już za tydzień wylatuję do gorącej Hiszpanii! Wcześniej bałam się rezerwować tego typu wyjazdy przez internet, ale w tym przypadku poszło mi na prawdę sprawnie.

olimpiaaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: olimpiaaaa » 24 lipca 2018, 13:20

Jeśli wyjeżdżasz za granicę , to na pewno przyda Ci się ekantor. To znana i sprawdzona marka, z której korzysta wielu biznesmenów i podróżników. Warto skorzystać z jej usług, choćby z uwag na atrakcyjne kursy, dzięki którym możesz zyskać nawet do 10% więcej. Ponadto wymiana zajmie Ci zaledwie kilkanaście minut.

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 22 sierpnia 2018, 14:37

Jeśli nie macie jeszcze planów na wakacje, to polecam odwiedzić miejscowość Ustroń. Byłem tam niedawno i jest naprawdę przepięknie do tego dużo atrakcji i piękne krajobrazy. Ja zatrzymałem się w hotelu i byłem z niego bardzo zadowolony. Świetna obsługa, atrakcyjne ceny, bezpłatne WiFi i basen. Jeśli ktoś byłby zainteresowany taką ofertą to polecam.

Awatar użytkownika
JoyMusic4
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: JoyMusic4 » 29 sierpnia 2018, 14:41

Ja w tym roku byłem na student campie w Bułgarii :) Moim zdaniem to był naprawdę strzał w dziesiątkę :D
Negatywne myśli sprowadzają negatywne zdarzenia.

manda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: manda » 29 sierpnia 2018, 15:14

Macie sprawdzone miejsca noclegowe w górach? W tym roku nigdzie nie byłam na wakacjach w ciepłych krajach, chciałabym w zamian spędzić chociaż kilka dni w górach..

Awatar użytkownika
Pawlewski9
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Pawlewski9 » 29 sierpnia 2018, 16:52

Fantastyczne nowoczesne apartamenty w Warszawie są.
Po raz pierwszy w jego życiu czas zaczął biec szybciej, niżby sobie tego życzył, ale tym razem nie mógł uciec w sen minionych lat. Karty zostały rozdane, ale tym
razem nie wiedział, w jakiej grze bierze udział.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 5 września 2018, 13:12

Mieliśmy bardzo udane wakacje, spędziliśmy nawet kilka dni w super apartamentach we Wrocławiu, a są bardzo wygodne i komfortowe a do tego położone w centrum miasta i niedrogie więc warto się tam zatrzymać jeśli będziecie w mieście.

Megi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Megi » 5 września 2018, 14:55

Polska jest piękna i warto ją odkrywać, a zwłaszcza południe i Podkarpacie. My co roku jeździmy z dziećmi w Bieszczady, gdzie najlepiej nam się odpoczywa. Mamy swój ulubiony Gościniec Rabe, niedaleko Ustrzyk. Ośrodek posiada saunę i basen, więc dla dzieciaków to niezła frajda. Stamtąd mamy blisko na szlaki, widoki są zachwycające, powietrze czyste- dla nas idealne wakacje. ;)

ODPOWIEDZ