Pomysł na weekend

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Gosiaczek_
Raczkujący
Raczkujący

Re: Pomysł na weekend

Post autor: Gosiaczek_ » 26 kwietnia 2017, 10:03

Od czasu do czasu warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu :) Pięknym miejscem ten hotel który znam. Mają saunę, jacuzzi, grotę solną, siłownię. Idealny na weekendowy wyjazd, żeby trochę odpocząć. Nawet dla samej restauracji warto tam pojechać, bo to jest jedna z najlepszych w kraju.

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: loko9 » 26 maja 2017, 07:13

Może nasz piękny Wrocław się wam spodoba? Uważam, że to może być świetne zwiedzanie połączone z noclegiem w cudownych apartamentach. Wiele razy z takich korzystałam, ale jak widze te zdjęcia na stronie to aż mam ciarki. Często takie miejsca pozostawiają w naszych odczuciach poczucie luksusu i dobroci.

Raszpel
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Raszpel » 26 maja 2017, 12:28

Podoba mi się pomysł gier planszowych. Sam czasami grywam z rodziną i znajomymi. Lubię też postrzelać z łuku na ogrodzie albo pograć w darta. Potem skok do basenu i łyk browarka :) Oczywiście wszystko to jeszcze lepiej wypada z jakąś zgraną ekipą. Tak właśnie odpoczywam.

Vexa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Vexa » 17 czerwca 2017, 23:30

Ja byłam niedawno na wspaniałych wczasach, których ofertę znalazłam na stronie fostertravel.pl. Sprawdź sobie na stronie, czy mają w swojej ofercie wyjazdy weekendowe, bo naprawdę warto z nimi jechać.

Awatar użytkownika
esefen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: esefen » 19 czerwca 2017, 03:07

może wypad w góry?fajny pomysł na miły czas?
Kiedyś myślałem, że wybrałem samotność. Dziś skłonny jestem uznać,że samotność wybrała mnie, a ja nauczyłem się z nią żyć.

kolia
Milczek
Milczek

Post autor: kolia » 26 lipca 2017, 11:32

Z pewnością wybierając się w góry, należy pamiętać o odpowiednim ubiorze. Ja osobiście bardzo lubię czytać tego typu blogi turystyczne.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 29 lipca 2017, 15:15

Wypad w góry to świetny pomysł. Planując jednak górskie wędrówki należy pamiętać o odpowiednim sprzęcie, które ułatwią nam wycieczki i pomogą zadbać o nasze bezpieczeństwo. Nic tylko spakować plecak i ruszać w góry :)

Dzennika5
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: Dzennika5 » 5 września 2017, 20:39

Ja zastanawiam się nad wycieczką na południe Polski. Mam paru znajomych ze studiów w tamtych rejonach i chciałabym ich przy okazji odwiedzić :) Znacie może jakieś atrakcje na Podkarpaciu ? Od razu zatrzymałabym się tam na parę dni i zwiedziła pare ciekawych miejsc

haluks2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: haluks2 » 13 września 2017, 21:55

Powiem szczerze, mnie się kończy ochota weekendowych wyjazdów wraz z nadejściem brzydkiej pogody. A ponieważ wrzesień wygląda jak na razie jak październik a nawet listopad, już zaniechałam pomysłów wyjazdów. I tak pewnie zostanie do wiosny.

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 4 grudnia 2017, 05:46

Ja myślę o weekendowym wyjeździe w góry. Właśnie szukam odpowiednich butów i kurtek.

Adrianna089
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Adrianna089 » 22 lutego 2018, 11:32

Ja w ostatni weekend byłam w Krakowie i jestem zadowolona. Piękne miasto, dużo atrakcji, jest co robić :) Pyszna kawa na rynku, obiady w bardzo dobrych restauracjach i ten niepowtarzalny klimat :) Nawet zimą dużo turystów :) Jeśli chcielibyście jechać to polecam zatrzymać się w hotelu,w którym byłam. Samo centrum miasta, rynek, czysto, wygodne łóżka, miła obsługa. Więcej informacji na imperial-hotel.pl. Pozdrawiam :)

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 20 marca 2018, 19:03

Też jestem zdania, że taki wyjazd na weekend to bardzo dobry pomysł. Ze swojej strony mogę wam polecić świetne noclegi we Wrocławiu, na pewno wam się spodobają. Mowa tutaj o apartamencie absyntapartments.pl/38,apartament,olawska-ii . Dobrze sprawdzi się i dla jednej osoby, a także dla 4 osób. Dobra lokalizacja i niewygórowana cena.

Kappi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kappi » 20 marca 2018, 19:26

Ja na weekend uwielbiam góry :)

Aleksa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Aleksa » 16 maja 2018, 10:13

Mój pomysł na weekend to wyjazd w plener z paczką znajomych i intensywny trening w piłkę nożną. Od długiego czasu już trenujemy. Nasza gra jest chyba zbyt mocna, bo musimy wymienić sobie futbolówkę :) Zdecydowałam kupić piłkę Telstar MŚ 2018. Prawda, że to dobry wybór?

szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: szuwarek » 19 czerwca 2018, 14:48

Gdy nie mam specjalnych planów, to zabieram rodzinę do Restauracji Akademia. To prawda, że to jedyny lokal w Warszawie, który jest tak przyjazny dzieciom. Mają tam swój własny kącik, w którym się świetnie bawią. My w tym czasie możemy spokojnie rozmawiać i także przyjemnie spędzać czas. Poza tym taki rodzinny obiad to doskonała sprawa i można oderwać się dzięki temu od domowych obowiązków. Na przykład gotowania :)

ODPOWIEDZ