Windykacja

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
alicja53
Raczkujący
Raczkujący

Windykacja

Post autor: alicja53 » 3 sierpnia 2016, 20:48

Mam spory problem i bardzo chciałabym uzyskać od Was radę/ pomoc :)
Jestem właścicielką sporej firmę, jednakże mam problem z spływem należności od niektórych przedsiębiorstw. Moja Księgowa doradziła mi ażebym podjęła współpracę z windykatorem. Poleciła mi AIF Kancelarię, czy ktoś z Was ich zna? Dodam tylko, że
jestem z Wrocławia i chciałabym aby firma była właśnie z tego miasta. Wg księgowej AIF windykacja ma bardzo dobrą skuteczność, firma jest na rynku długo i zatrudnia najlepszych. Proszę o radę ipozdrawiam

kazia40
Raczkujący
Raczkujący

Re: Windykacja

Post autor: kazia40 » 17 grudnia 2016, 18:39

Oferujemy możliwość skupu długów dzięki którym można odzyskać płynność finansową. Na podstawie umowy cesji wierzytelności odkupujemy wszelkie prawa i obowiązki, sprzedający otrzymuje zapłatę za sprzedaż długów. Dodatkowym atutem jest szybka decyzja, dopełnienie formalności i płatność. Firma WINDYX zajmuje się skuteczną windykacją wierzytelności. Najchętniej pomagamy odzyskać pieniądze osobą poszkodowanym z tytułu nieuczciwej współpracy z przedsiębiorcami, którzy umyślnie działają na szkode poszkodowanego nieopłacając faktur na czas. Naszą misją jest strategiczna windykacja w której odzyskujemy wierzytelności naszym klientom.

Jaro
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Jaro » 15 stycznia 2017, 13:40

Ja współpracowałem z firmą windykacyjną. Zwróć uwagę na to, że wiele firm podejmuje windykacji na koszt dłużnika większość firm i tak obciąża Klienta swoim wynagrodzeniem, a dopiero później może on dochodzić dodatkowo kwoty wynagrodzenia od dłużnika... oni pobierają swojego wynagrodzenie bezpośrednio od Dłużnika i to dopiero, gdy uda się ściągnąć dług i takie rozwiązane jest z pewnoscią najbardziej korzystne.

Dragon 1991
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Dragon 1991 » 16 stycznia 2017, 11:46

Zanim podejmiesz decyzję o zatrudnieniu firmy windykacyjnej dobrze zorientuj się na czym polega jej funkcjonowanie, bo tak jak napisał ktoś powyżej, możesz utracić część dochodu. Może warto jeszcze spróbować samemu wyegzekwować te pieniądze, a jeśli się nie uda to skorzystać z usług firmy windykacyjnej. Gdzieś na forum czytałam, że ktoś wysłał oficjalne listy podając się za firmę windykacyjną i ten sposób podziałał na dłużnika. Jednak, nie wiem czy to nie jest ryzykowny sposób.

Milana
Milczek
Milczek

Post autor: Milana » 16 stycznia 2017, 12:09

Myślę, że warto spróbować samemu przeprowadzić windykację, a w razie konieczności zgłosić się do specjalistów.

maciek233
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: maciek233 » 18 stycznia 2017, 10:57

Ja miałem problem z nieuczciwym klientem który od wielu miesięcy zalegał mi z fakturami. Rozważałem windykację ale ostatecznie zdecydowałem się na faktoring od KUKE Finance. Swoje należności otrzymałem w krótkim czasie, ta alternatywa bardzo pomogła mi utrzymać płynność finansową ponieważ był to jeden z moich głównych klientów.

malgosiamk
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: malgosiamk » 19 stycznia 2017, 13:24

W kwestii windykacyjnych oprócz firm zajmujących się windykacją ja polecam skorzystać również z usług np. kancelarii adwokackiej. Ja w przypadku windykacji skorzystałam z tej firmy Kancelaria-Kalamala.

buraki
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: buraki » 1 marca 2017, 00:47

Jeżeli wisi nad wami urzednik windykacyjny/komornik. Warto przeczytać o upadłości konsumenckiej, to bardzo powazna sprawa, można nawet dostać inne mniejsze raty, lub całkiem długo moze zostać unieważniony

loko9
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: loko9 » 22 maja 2017, 20:04

Windykacja często różni sie od komornika. Warto np sprawdzić czym zajmuje , czasami warto na takie komornicze licytacje wpaść, często dobre ziemie rolne czy budowlane, są wystawione za połowę ceny. Moi znajomi w ten sposób wiele nieruchomości kupili :)

jenny
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jenny » 25 maja 2017, 16:56

Też mam problem z odzyskaniem pieniędzy od zwlekających z opłatą kontrahentów. Jestem teraz zmuszona zapłacić za kilka rzeczy i chyba będę musiała wziąć chwilówkę. Na co uważać? Czytałam sporo opinii ale nie wiem, czy można im wierzyć. Jak myślicie?

kwarcel
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 21515

Post autor: kwarcel » 25 sierpnia 2017, 11:24

Mnie z windykacją pomogła firma Veriv. To prawdziwi eksperci. Moja rodzina jest dosyć mocno podzielona, przez co non stop odbywają się jakieś głupie sprawy o należności. Mnie zalegali dosłownie wszyscy i olałbym to, gdyby nie fakt, iż nagle wszyscy bez powodów zaczęli mnie pozywać :) Firma Veriv bardzo szybko ściągnęła z nich długi, a ja z uśmiechem na ustach wyrzucam kolejne listy z terminem rozprawy, bo wiem, że to już nieaktualne :)

ODPOWIEDZ