Mechanik

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Re: Mechanik

Post autor: Niska9 » 14 kwietnia 2018, 10:04

A czy moglibyście mi polecić jakiegoś mechanika, dla którego nie będzie problemem zepsuta skrzynia biegów? Coś mi zaczęło w niej szwankować, mam nadzieję, że nie będzie konieczna jej całkowita wymiana... najlepiej, aby był to mechanik z Wielkopolskiego, z góry dzięki.

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 22 kwietnia 2018, 22:01

Ja mam bardzo fajnego mechanika pod domem, ostatnio montował mi podpory do przyczep. Chłop jest bardzo ogarnięty i żadne naprawy mu nie straszne, rozrząd też mi robił :) Do tego jest bardzo uczciwy i nie kroi jak za zboże.

vunis
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: vunis » 23 kwietnia 2018, 11:30

znacie jakiegoś dobrego i taniego mechanika z Krakowa?

storka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: storka » 28 maja 2018, 07:55

Ja bez zastanowienia mogę wam polecić salon BMW, poza sprzedażą samochodów zajmują się także naprawą samochodów, a także innymi usługami.

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 29 czerwca 2018, 11:23

Znajomy ostatnio szukał firmy, która naprawi mu chłodnię samochodową. Był z tym niemały problem, nie ma zbyt duzo firm o tym profilu. W końcu wspólnymi siłami znaleźlismy firmę, która bez problemu może podjąc sie wszystkiego związanego z tematem chłodni czy naczep, nawet naprawy powypadkowej.

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 23 sierpnia 2018, 17:02

Ja zawsze się obawiałam, że trafię na kogoś, kto kompletnie nie zna się na samochodach. Teraz kolega mi podrzucił stronę jednego zaufanego warsztatu. Nawet czytałam referencję o nich na stronie, przyda się taka znajomość, bo jednak nigdy nie wiemy, czy nam coś w samochodzie klęknie czy też nie.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 31 sierpnia 2018, 23:26

Ja osobiście wole korzystać z większych i bardziej sprawdzonych firm.

RitaNowak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: RitaNowak » 23 listopada 2018, 13:16

Ja większość rzeczy naprawiam sama albo u znanego mechanika. Ostatnio myślałam, że będę musiała wyrzucić filtr DPF i kupić nowy ;( Na szczęście trafiłam gdzie regenerują takie filtry, wystarczy im go wysłać :)

Amelia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Amelia » 24 listopada 2018, 18:50

Też jeszcze do niedawana robiłam wszelkie naprawy u znajomego mechanika. Dopóki się nie okazało, że znajomy mechanik, to zwykły naciągacz, który ma po prostu dobre gadane. Bardzo się rozczarowałam i sama na siebie byłam zła, że tyle czasu dałam się mu robić. Teraz naprawiam auto, w autoryzowanym serwisie Renault i płacę ale też wymagam. Pełen profesjonalizm, brak zbędnych dyskusji, tylko konkrety i rzetelnie wykonana robota. I w końcu wiem, jak naprawa powinna wyglądać u prawdziwych fachowców.

ODPOWIEDZ