Mechanik

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
pieguska235
Raczkujący
Raczkujący

Re: Mechanik

Post autor: pieguska235 » 13 kwietnia 2017, 11:09

W takich przypadkach, jak termin i cena znacznie odbiegają od początkowych ustaleń warto przy następnej okazji zaznaczyć, że chcesz mieć pewny kosztorys i określony czas naprawy. Ja żeby uniknąć takich sytuacji zamawiam części zamienne w Internecie. Zazwyczaj korzystam ze sklepów, które mają specjalistów na infolinii. To dużo ułatwia i pozwala się lepiej rozeznać.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: julkak » 16 maja 2017, 11:03

A jakiej marki jest to auto ? Ja mogę polecić Ci sprawdzony serwis ale z Wrocławia hrs-japanserwis.pl. Specjalizują się w naprawach aut marek japońskich i Fordów. Działają sprawnie ale przede wszystkim są skuteczni i bardzo dokładni. Wielu moich znajomych posiadaczy Hondy czy Toyoty właśnie tam naprawia swoje auta także śmiało polecam.

bezza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bezza » 18 maja 2017, 11:07

Ja mogę Ci polecić dobry warsztat też z Wrocławia scentrum.pl. Specjalizują się w blacharstwie i lakiernictwie. Moja znajoma korzystała z ich usług po kolizji drogowej i była zadowolona ze sprawnej i przede wszystkim efektywnej pracy.

Ela78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Ela78 » 29 maja 2017, 17:06

Jeśli szukasz warsztatu ja korzystam z usług w Warszawie tam pracują świetni fachowcy i warto też poczytać ciekawe informacje na temat układu rozrządu- signwise.pl/rozrzad-i-jego-fachowa-wymiana, wszystko świetnie opisane.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 19 czerwca 2017, 19:33

Szukałeś może na imoto.zone? Nie tylko jest to miejsce do pogaduszek na temat motoryzacji, porad i ciekawych informacji ale również wystawiają tam oferty sprzedaży kierowcy. Tam na pewno też Ci doradzą co może się bardziej opłaca a co mniej, może nawet konkrety model czy markę.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: julkak » 23 czerwca 2017, 06:43

A może ktoś z Was jest z Krakowa i miał już okazję korzystać z usług Auto Serwis Wadowicka ? Szukam nowego mechanika a ich oferta jest bardzo interesująca. Począwszy od bezpłatnego przeglądu na linii, poprzez pełen zakres usług jeśli chodzi o naprawy auta czy serwis klimatyzacji. Będę wdzięczna za Wasze opinie.

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 19 lipca 2017, 22:47

Ja co prawda jestem z Rzeszowa, więc wiele Ci nie pomogę, ale jeśli zależy Ci na sprawdzeniu samochodu zawsze możesz jechać sprawdzić i zobaczysz co Ci powiedzą. Ja ostatnio też znalazłem taki auto serwis w Rzeszowie i z początku bałem się oddać do nich samochód, ale tak to jest jeśli nigdy nie korzystaliśmy z usług jakiejś firmy. Zmusiła mnie sytuacja, gdyż autko uległo awarii, a ten zakład był najbliżej. Skorzystałem i nie żałuję - usterka szybka zlokalizowana i naprawiona błyskawicznie za co mega dziękuje! Była to firma Auto Mechanika PeJot.

Milana
Milczek
Milczek

Post autor: Milana » 20 lipca 2017, 12:19

W przypadku mechanika najlepiej jest opierać się na tych sprawdzonych i pewnych, warto też szukać poleceń czy to od znajomych czy innych. Dobrze wykonana robota mechanika to podstawa.

Nikota22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Nikota22 » 20 lipca 2017, 17:06

Filtry bez problemu można samemu wymienić wystarczy mieć kanał.

osiczka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: osiczka » 31 lipca 2017, 12:25

Ja polecam dodatkowo oprócz standardowych przeglądów raz na jakiś czas wybrać się do autoryzowanego serwisu. Np dla forda działa motorcraft tu macie namiary na nich bit.ly/2uI3LSG w 270 zł macie przegląd diagnostykę, przegląd filtrów oleju i powietrza. A to dość ważne bo jak wam się odpukać zapcha filtr oleju to będzie problem zwłaszcza w trasie.

Milana
Milczek
Milczek

Post autor: Milana » 23 sierpnia 2017, 11:20

Najlepiej też zwrócić uwagę na to, co konkretnie chcemy wykonać i jak, dobry mechanik to podstawa i najlepiej poszukać takiego warsztatu, który będzie pasował najlepiej. Na ten przykład prosty, jeżeli chcemy wyciągnąć wgniecenia w samochodzie dobrą metodą, to udamy się do takiego warsztatu, który się tym specjalizuje i do tego jeszcze będziemy mieli pewność, że zostanie to zrobione dobrze i fachowo.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Ajlar » 31 sierpnia 2017, 09:45

z tym sie zgadzam, że trzeba poszukac dobrego warsztatu. ja wam moge polecic serwis mercedesa na daimlera w warszawie. Samochod naprawiam tylko u nich.Robia tez naprawy blacharskie. Przede wszystkim robia szybko i na oryginalnych czesciach. Mozecie smialo tam dawac auto.

electron
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: electron » 31 października 2017, 16:58

Można korzystać z powodzeniem z takiej wyszukiwarki, jeśli chodzi o montaż i przeglądy instalacji lpg polskiego producenta, łatwo znaleźć sprawdzone miejsce w swojej okolicy.

angela12
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: angela12 » 6 lutego 2018, 19:33

Dobry mechanik teraz to rzadkość. Żeby trafić na profesjonalnego trzeba się naszukać. Nigdy nie potrzebowałam na szczęście żadnych skomplikowanych napraw.

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 11 kwietnia 2018, 12:47

Wiele usterek może i da się naprawić na własną rękę, ale w niektórych przypadkach nie jest to aż takie proste. Ja raczej średnio znam się na samochodach, więc jeśli coś jest nie tak, to korzystam z ofert serwisów takich jak Rapid Auto. Jedno jest pewne, o stan samochodu na pewno warto jest bardzo dokładnie dbać, by nie zawiodło w najmniej spodziewanym momencie. :P
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

ODPOWIEDZ