Oczy

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
kamilaj
Raczkujący
Raczkujący

Re: Oczy

Post autor: kamilaj » 13 września 2018, 10:19

Na moje oczy bardzo źle wpływa praca przy komputerze i klimatyzacja. Od jakiegoś czasu pieką mnie oczy i są często czerwone. Niestety na wizytę u okulisty muszę czekać ponad 3 tygodnie. Pomyślałam, że kupię krople do oczu i może dzięki nim przestaną dokuczać mi te dolegliwości. Jednak nie wiem na jakie się zdecydować. Czy któraś z Was korzystała z hyal drop multi? Z góry dziękuję za odpowiedź.

sanqi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: sanqi » 18 września 2018, 10:33

Jak doczepiasz rzęsy, to kup łagodny cleaner do rzęs.

dana78
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dana78 » 25 listopada 2018, 22:48

Oczy pięknie wyglądają, jak sobą dobrze wyraziste czyli podkreślone makijażem.Taka stylizacja brwi nie jest bardzo kosztowna, a też podkreśla oczy tak samo jak rzęsy. Osobiście lubię delikatny makijaż, ale podkreślający moje walory wartościowe i wyglądające efektownie.

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 30 listopada 2018, 15:06

Codzienny makijaż jest u mnie elementem każdego dnia, makijaz oczu jest dla mnie ważny, duzo czasu poświęcam na to aby oko było ładnie pomalowane. Jakiś czas temu nosiłam także sztuczne rzęsy, musze pzyznać ze robiły robotę bo oko było bardzo efektowne i mega podkreślone. Osobiście wole najpierw obejrzeć produkt, co ostatnio robiłam w sklepie przy ulicy Wiejskiej w Warszawie. Nowe kępki juz mam, wiec znowu bede zakładac rzęsy. Uwielbiam ten efekt.

gajaa
Milczek
Milczek

Post autor: gajaa » 10 marca 2019, 20:42

przy makijażu oka zawsze dbam o to, by dobrze rozświetlić te okolice. od kilku dni testuje nowość z eveline, rozświetlacz golden glow. Wystarczy nanieść niewielką ilość np na okolice łuku brwiowego by uzyskać taki delikatny efekt rozświetlenia. Produkt nie jest jakoś mocno kryjący i spokojnie można go np wymieniaszać z podkładem czy korektorem, który zazwyczaj nakłada się w tych miejscach.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 marca 2019, 13:15 przez gajaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Jarka 99
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Jarka 99 » 12 marca 2019, 20:03

O oczy trzeba dbać ja też coś ostatnio mam gorszy. Jeśli ktoś z okolic Oleśnicy to bardzo fajna pani doktor okulista przyjmuje w One Day Clinic . Mają tam nowoczesny sprzęt do badań okulistycznych. Tak na marginesie powiem że mają też swoją klinikę w Ostrawie gdzie leczą zaćmę. Wykonują zabiegi usunięcia zaćmy i istnieje możliwość refundacji przez polski NFZ.

babi11
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: babi11 » 28 maja 2019, 10:06

Zwracajmy również uwagę na oczka dziecka, trzeba zawsze sprawdzić nawet małe nieprawidłowości. Obecnie lekarze pierwszego kontaktu bagatelizują często problem zeza, a jest to nierzadko przypadłość konieczna do korekcji i wiadomo, że im szybciej rozpocznie się leczenie tym lepiej. Polecam w Warszawie http://optomedica.com.pl/diagnostyka-i-leczenie-zeza/, w której najpierw przebadają małe oczka i później jest stawiana diagnoza przez specjalistę.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 28 maja 2019, 15:46

Często mój makijaż to po prostu podkład i mocno wytuszowane rzęsy, bardzo lubię tusz z neo makeup all in one, super podkreśla rzęsy, dodaje długości i objętości. Mój ulubieniec ostatnio i ma w dodatku olejek rycynowy, który wspomaga porost rzęs :)

mizar
Milczek
Milczek

Post autor: mizar » 7 lipca 2019, 10:46

gajaa ja też lubię ten rozświetlacz z eveline :) a testowałaś już tą paletkę cieni angel dream ? Jesli nie to koniecznie leć do Rosska :) Jedna paletka, ,,tylko" 12 cieni a można z tegop wyczarować chyba nieskończoną ilość makijaży. super kolorki, ekstra pigmentacja.

Obrazek

milli
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: milli » 26 lipca 2019, 08:40

Rano nie mam zbyt dużo czasu dla siebie więc tylko tusz i do pracy ;)

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 21 lutego 2020, 13:47

Każda kobieta chce pięknie wyglądać. Dlatego makijaż permanentny jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja wybrałam makijaż brwi i ust u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic w Krakowie. Polecam bo efekt jest lepszy niż się spodziewałam :)

Betis
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: Betis » 3 maja 2020, 06:39

A co jaki czas trzeba taki makijaż pernamentny poprawiać? Zastanawia mnie czy to ma sens i czy nie rzuca się za bardzo, bo mąż o dziwo dalej kocha mnie taką jak wyglądam naturalnie. I tu mamy konflikt interesów, ja z chęcią bym biegała w makup-up cały dzień, aby zakryć wychodzącą porami starość ;p
A jaki makijaż preferujecie? Ja ostatnio sprawdzam, jak się podobam ludziom przed monitorem w makijażu rozświetlającym, jako że mam więcej czasu i uczę się nowych sztuczek z moich ulubionych blogów https://www.annabelleminerals.com/pl_pl/blog/post/82-makijaz-rozswietlajacy-idealny-na-co-dzien.html

ODPOWIEDZ