Szybka nauka

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
axel29
Raczkujący
Raczkujący

Re: Szybka nauka

Post autor: axel29 » 25 października 2017, 06:56

Ja jestem bardzo na tak jeśli chodzi o naukę online. Mi bardzo dobrze to idzie i sporo angielskiego się nauczyłem sam!

Agusiek55
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Agusiek55 » 7 grudnia 2017, 16:29

Nauka online to nie dla mnie. Próbowałam parę razy i nie mówie ze nie moze to być efektywne, jednak trzeba mieć wielką motywacje do tego. Ja jak nie pojde na zajecia ktore ktos poprowadzi to sie nie naucze. Dlatego tez chce zapisać się na angielski do szkoły jezykowej. Znajomi bardzo polecali, przede wszystkim za to że zajęcia są bardzo ciekawe i dużo się na nich mówi, co jest bardzo ważne :)

mgryk
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: mgryk » 20 stycznia 2018, 23:23

Agusiek55 pisze:
7 grudnia 2017, 16:29
Nauka online to nie dla mnie. Próbowałam parę razy i nie mówie ze nie moze to być efektywne, jednak trzeba mieć wielką motywacje do tego. Ja jak nie pojde na zajecia ktore ktos poprowadzi to sie nie naucze. Dlatego tez chce zapisać się na angielski do szkoły jezykowej. Znajomi bardzo polecali, przede wszystkim za to że zajęcia są bardzo ciekawe i dużo się na nich mówi, co jest bardzo ważne :)
Jestem podobnego zdania. Jeśli do tematu nauki języka chcemy podejść w sposób rzetelny, powinniśmy zdecydować się na naukę w szkole językowej. Ja, w przyszłym roku chciałabym spędzić kilka miesięcy w Hiszpanii (mam pracę zdalną, więc mogę sobie na to pozwolić). Z uwagi na to, że języka hiszpańskiego nie znam w ogóle, chciałabym skorzystać z oferty warszawskiej szkoły językowej.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 23 lutego 2018, 14:53

Moim zdaniem samodzielnie trudno nauczyć się języka obcego. Ja zdecydowałam się na kurs w szkole jezyków obcych TFLS. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów przy wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania. Dzięki małym grupom łatwiej skupić się na nauce. Podczas lekcji poruszane sa najważniejsze kwestie językowe takie jak umiejętności pisania, mówienia, słuchania, czytania ze zrozumieniem.

WrednaBaba
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: WrednaBaba » 20 kwietnia 2018, 18:39

Ja myśle ze jednak do nauki potrzebne są dobre podręczniki. I nie ważne czy chodzi o język obcy czy matematykę.

bolus
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: bolus » 16 maja 2018, 15:35

jesli interesuje was poznanie skutecznych metod nauki jezyka angielskiego to tutaj ten Darek z Enlinado bardzo fajnie wszystko opowiada nauczylem sie takze jak wyszukiwac ludzi, ktorzy sa chetni do wsoplnej nauki jezyka angielskiego poprzez rozmowy jednak to daje najlepsze efekty!!

kbietka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kbietka » 15 czerwca 2018, 15:20

Są różne podręczniki które uczą za pomocą tajnik szybkiej nauki. Dziecko musi się zainteresować i zmusić wyobraźnie do dzialania, wtedy nauka przychodzi mu łatwiej.

krasza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krasza » 25 września 2018, 20:44

Nie mam pojęcia czy można się nauczyć szybko np. języka angielskiego, ale oglądając filmiki, które nagrywa Darek z Enlinado zaczynam rozumieć dlaczego inni w szkołach uczą się po 5,6 lat bez większych efektów, a innym przychodzi to znacznie szybciej i łatwiej. Sekret leży w skutecznej metodzie, a tutaj taką możecie znaleźć. Mi to zdecydowanie pomogło!

RadeKKozakiewicZ
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: RadeKKozakiewicZ » 4 listopada 2018, 12:28

Wydaje mi się, że ile jest ludzi tyle też jest sposobów na szybką naukę. Trzeba pamiętać, że każdy z nas jest inny i inaczej nam przychodzi nauka. Mnie na przykład w nauce bardzo pomagają mazaki. Lubię sobie po prostu zakreślać najważniejsze informacje, które dzięki temu lepiej się zapamiętuje oraz szybciej przychodzi mi je przywołać z pamięci. Moim zdaniem warto z tym poeksperymentować, aż znajdzie się ten najlepszy sposób :)

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 4 listopada 2018, 23:04

Szybka nauka nie zawsze jest skuteczna, a juz napewno nie długotrwała. Czasami zdarzają się także rózne dysfukcje z naszym mózgiem, które uniemożliwiają nam np posiadanie zdolności analitycznych. Brak snu może negatywnie wpłynąć na fizyczne i emocjonalne zdrowie dzieci oraz ich zdolność uczenia się. Braingym to wyjątkowy program ćwiczeń który poprawia sprawnośc mozgu i pomaga osiągnąć wyznaczone cele. Warto umówić się na konsultacje i zapoznać się z programem.

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 21 listopada 2018, 17:20

ja też stawiam przede wszystkim na jakość a nie na ilość. Szczególnie jeśli chodzi o edukację moich dzieci. Ponieważ zależało mi na tym by maksymalnie ułatwić im dobry start to zdecydowaliśmy się na prywatną szkołę Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie ( na Ochocie ). Ciekawe zajęcia, niezbyt liczne klasy, dużo zajęć dodatkowych. Szkoła jest bezpoeczna a nauczyciele podchodzą w sposób indywidualny do każdego ucznia.

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 29 listopada 2018, 17:47

warto postawić na jakość a nie ilość czy tempo :) Każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku wszystko co najlepsze, ułatwić mu start w dorosłe życie. My wspólnie z mężem postanowilismy zapisac naszą Kasię do polsko-angielskiej szkoły podstawowej Edison ( znajduje się na Wilanowie w Warszawie). To prestiżowa placówka oferująca kształcenie na wysokim poziomie. Nauczyciele, z dyrekcją na czele to bardzo mili i doświadczeni pedagodzy. Zajęcia prowadzone są w sposób przystępny i interesujący dla ucznia co sprawia, że chętniej się uczy :)

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 27 marca 2019, 15:17

Jeśli chodzi o naukę języków to tutaj na pewno warto wspomnieć o metodzie Emila Krebsa, która polega w głównej mierze na słuchaniu. Ja zdecydowałam się postawić na kurs, dzięki któremu przez naukę 40 minut dziennie przez kilka tygodniu udaje mi się coraz więcej rozumieć, ale i budować zdania bez ciągłego myślenia o samej gramatyce.

Jowka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Jowka » 5 kwietnia 2019, 22:20

mignela mi ostatnio wlasnie strona tutlo - lekcje angielskiego przez internet. spoko opcja bo nie musisz sie umawiac na konkretna godzine i jeszcze tam isc/jechac tylko odpalasz sobie na kompie i sie uczysz.

Wiki22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Wiki22 » 10 lipca 2019, 14:01

Jowka pisze:
5 kwietnia 2019, 22:20
mignela mi ostatnio wlasnie strona tutlo - lekcje angielskiego przez internet. spoko opcja bo nie musisz sie umawiac na konkretna godzine i jeszcze tam isc/jechac tylko odpalasz sobie na kompie i sie uczysz.
Ja się własnie z nimi uczę. Tak jak piszesz- to bardzo wygodna opcja. Sama decyduję kiedy i o której chcę mieć lekcje a sama struktura kursu jest bardzo przyjazna.

ODPOWIEDZ