Aranżacja wnętrza.

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Awatar użytkownika
Kanarek
Raczkujący
Raczkujący

Re: Aranżacja wnętrza.

Post autor: Kanarek » 1 października 2018, 18:01

Tu są fantastyczne amerykańskie wnętrza artcoredesign.pl :) Czy Wam też się one podobają? Ja właśnie się nad tym poważnie zastanawiam :)
(...) o ile parszywą egzystencję zaliczamy do kategorii życie.

mentoska
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: mentoska » 2 października 2018, 18:20

Ja ogólnie lubie nowoczesność ale.... sypianie uparłam się by zrobić w stylu takim naturalnym, rustykalnym. Kiedyś czytałam że sypialnia powinna byc taka naturalna dlatego mamy kwiatki na parapecie, na ścianie wiszą szlifowane plastry drewna z naszymi zdjeciami, na komodzie drewniany swiecznik z korą delikatnie skropiony miętą i cytryną itd. drewniane dekoracje zamawialam na internecie, bo strone poleciła mi koleżanka a zależało mi na dobrej jakości wyrobów :)

alara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alara » 2 października 2018, 21:29

jak ktoś bardzo nie lubi zabawy w aranżację to rozumiem że lepiej zatrudnić projektanta… choć ja akurat sama podjęłam się tego wyzwania.. po prostu uwielbiam projekować wnętrze i dość często zmieniam w domu wystrój. teraz właśnie na jesień będziemy zmieniać wystrój w salonie, zmieniamy na ścianach aktualne szarości na "Kwitnący Migdałowiec" z palety duluxa easycare i stare mebelki też odmalujemy na biały kolor najprawdopodobniej. Będą jak nowe wyglądać ^^

olimpiaaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: olimpiaaaa » 6 października 2018, 08:33

aleksandrak pisze:
31 lipca 2018, 22:06
Jestem pewna, że zlew ceramiczny długo posłuzy w mojej kuchhni.
Ceramiczny? Tak mój ostatni był ceramiczny i niestety nie posłużył mi na długo. Po dwóch latach od założenia mieliśmy ubytki dwa i jedno pęknięcie. Musieliśmy szybko go wymienić, bo bałam się, że zrobi krzywdę dziecku. Braliśmy pod uwagę tylko zlewy podwieszane i szukaliśmy długo ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na granitowy zlew. Granit jest dużo bardziej wytrzymały, aktualnie najbardziej na rynku. Do tego prezentuje się po prostu mega stylowo. Nie był to duży wydatek.

ladyinblue
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ladyinblue » 7 października 2018, 21:08

też lubię aranżować wnętrza

pink56
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pink56 » 9 października 2018, 11:17

Irenna pisze:
15 maja 2018, 12:48
To fakt, że architekci nie pracują za darmo
Ja również skorzystałem z projektant, ale z Rzeszowa. Super sprawa. Wszystko wygląda idealnie i jest nie tylko ładne, ale i praktyczne.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 12 października 2018, 11:18

Jeżeli masz na mysli aranżacje wnętrza to polecam Ci sie zapoznać z bardzo ciekawą stroną na ten temat tutaj yourhomestory.com.pl. Znajdziesz tu bardzo dużo ciekawych elementów wykończeniowych oraz aranżacyjnych dzieki którym na pewno uda Ci sie bardzo solidnie wykończyć twoje mieszkanie. Jest to bardzo ciekawa strona na którą warto zwrócić uwagę.

blackrose
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: blackrose » 19 października 2018, 09:46

Tutaj: wiww.pl znajdziecie dane firm zajmujących się aranżacją wnętrz oraz przydatne porady w tym zakresie.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 23 października 2018, 10:15

Podczas projektowania wnętrza zwróć szczególną uwagę na podłogę. Wiele osób na tym oszczędza i po kilku latach panele odstają, podłoga skrzypi, itd.

Dagmar19
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Dagmar19 » 23 października 2018, 14:09

mi się podobają szare wnętrza

mariuszek775
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mariuszek775 » 29 października 2018, 10:27

Słuchajcie, a co sądzicie o orientalnych dodatkach do mieszkania? Własnie trafiłem na całkiem ciekawy artykuł i na prawdę mi się to spodobało. Według was do dobry pomysł na ciekawe dekoracje do mieszkania?

Luizz474
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Luizz474 » 6 listopada 2018, 15:16

Myślę, że wnętrze można zaaranżować na wiele przeróżnych sposobów. Wszystko zależy jedynie od indywidualnego gustu domowników. Mnie bardzo urzekły wnętrza w stylu amerykańskim. Są one bardzo eleganckie i pełne przepychu, ale nie brakuje w nich również komfortu i przytulności.

Marianko
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marianko » 6 listopada 2018, 21:00

Architekt to jedyna opcja na stylowe wnętrze

mela3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mela3 » 8 listopada 2018, 13:43

Każdy z nas chciałby mieć super urządzone mieszkanie. Według mnie to dobrze o nas samych świadczy. Nie tyle co lubimy mieć katalogowe mieszkania, ale szanujemy gdy coś jest z ładem i składem zorganizowane.

krispyCzik
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krispyCzik » 10 listopada 2018, 23:15

Nieee, znacznie lepszym pomysłem będzie w takim konkretnym przypadku zainwestowanie w porządne oświetlenie industrialne.

ODPOWIEDZ