Aranżacja wnętrza.

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
kejrejak
Raczkujący
Raczkujący

Re: Aranżacja wnętrza.

Post autor: kejrejak » 25 czerwca 2018, 13:26

Ja jednak pomimo mody na takie zimne wnętrza lubie klasykę czyli ciepłe kolory i wiklina we wnętrzu do tego jeszcze oczywiście drewno. Największy problem to mam jeszcze żeby ukryc elektronikę która do tego wszystkie nie pasuje ale jednak jest potrzebna. A tak a propos to szukam teraz anteny bo stara została zjedzona przez rdzę. Nie znam się na tym więc liczę na wasza pomoc.

alara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alara » 19 lipca 2018, 10:22

gofrzyca pisze:
24 kwietnia 2018, 21:38
Mam pewne pytanie odnośnie koloru płytek podłogowych. Jestem w trakcie wymiany całej podłogi w łazience i pojawił się pewien dylemat. Chciałabym aby trzy ściany były w kolorze białym, jedna w czarnym i do tego wyłożyć podłogę z czarnych płytek. Potraficie sobie wyobrazić takie połączenie? I co sądzicie o ciemnej podłodze w łazience?
nie za bardzo oczami wyobraźni to widzę. jakbyś chciała postawić na taką kolorystykę to nie lepiej byłoby dać białą farbę na całe ściany? jak weźmiesz duluxa easycare kuchnia i łazienka to będzie w porządku bo jest hydrofobowa, czyli łatwo zmyć z niej plamy i odpcyha wodę. A miejsca takie jak np. prysznic czy przy umywalce wyłożyć czarnymi kaflami, wówczas podłoga czarna również by pasowała. Moim zdaniem tak by lepiej wyglądało ale przemyśl to sobie

bichon
Milczek
Milczek

Post autor: bichon » 19 lipca 2018, 13:53

Jesli chodzi o aranżację wnętrza to fajnie sprawdzą się różnego rodzaju dodatki, ja niedawno postawiłam na ręcznie malowane wazony i muszę przyznac że świetnie wyglądają.

koralinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: koralinka » 19 lipca 2018, 15:39

Ja nie lubie dawać takich tematów komuś innemu do zrobienia

czekoladeczka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: czekoladeczka » 19 lipca 2018, 22:20

Aranżowanie wnętrz to ciężka sprawa

Retkol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Retkol » 19 lipca 2018, 22:59

Moim zdaniem jest to banał.

finka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finka » 25 lipca 2018, 20:21

Dla mnie zaaranżowanie domu o powierzchni 100 mkw -parter + ok 50 mkw piętro było mega wyzwaniem! Nie chciałam zrobić zbyt dużego miszmaszu w stylach i kolorach, dlatego zwróciłam się z prośbą o pomoc do projektantów z Krakowa. Dzięki temu nasz dom urządzony jest w jednym stylu i nic się ze sobą nie gryzie:)

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 26 lipca 2018, 16:05

Ja znalazłam wiele inspiracji na Room99. Fajne produkty, bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie. Ciekawe, nowoczesny design i szeroki wybór, warto zaglądnąć;)

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 31 lipca 2018, 22:06

W moim domu najważniejszym pomieszczeniem dla mnie jest kuchnia. Przede wszystkim musi byc jasna i funkcjonalna. Osobiście wybrałaby zlew ceramiczny ze względu na dużą wytrzymałość tego materiału ale też ładny design. Jestem pewna, że zlew ceramiczny długo posłuzy w mojej kuchni.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 4 sierpnia 2018, 14:15

Jeżeli chodzi o aranżacje wnętrza to bardzo dobra ofertę możesz znaleźć eurofirany.com.pl, dzieki tej stronie twoje wnetrze przejdzie pełna metamorfozie, bez wysokich kosztów za zakupy. Warto się zastanowić nad tą ofertą ponieważ oferowane artykuły są wysokiej jakości w bardzo dobrych cenach. Dzięki tej stronie zmienisz całe swoje wnętrze, nie przepusć takiej okazji.

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 30 sierpnia 2018, 11:35

Ja zawsze szukam promocji w wydawajdobrze.com :) Jeżeli chodzi o aranżację wnętrz, to polecam śledzić sklepy Dekoria i Agata Meble, czasem można znaleźć fajną okazję :) Tylko polecam regularnie sprawdzać dostępne promocje.

Awatar użytkownika
cyrryll
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: cyrryll » 1 września 2018, 12:22

A czy znacie może jakiegoś sprawdzonego projektanta z Krakowa? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :)
Tyle książek do przeczytania, tak mało czasu.

arianaan
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: arianaan » 4 września 2018, 14:00

Ja bardzo lubię ciepły wystrój, dlatego bardzo mi pasuje styl skandynawski :)

Alexa555
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Alexa555 » 25 września 2018, 22:52

Ostatnio kupiłam z partnerem dom. Najpoważniejszy kłopot sprawiło mi zakupienie odpowiednich firan do naszych okien. Jedno z naszych okien mamy takie wielkie jak drzwi, w związku z czym nie mogłam znaleźć firmy, która byłby w stanie mi dopomóc w rozwiązaniu mojego problemu. Na szczęście odkryłam wspaniałą firmę, w której mogłam znaleźć wszystko co potrzebowałam. Produkty po prostu były przepiękne i posiadały kapitalną jakość.

sanqi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: sanqi » 26 września 2018, 10:38

Mnie tam bardziej podobają się minimalistyczne lampy.

ODPOWIEDZ