Aranżacja wnętrza.

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
kolia
Milczek
Milczek

Re: Aranżacja wnętrza.

Post autor: kolia » 12 października 2017, 13:32

Może szukacie porad dotyczących przywrócenia porządku po remoncie? Możecie zajrzeć do ejedrek.eu, gdzie znajdziecie informacje na ten temat. Moim zdaniem blog naprawdę bardzo przydatny.

henia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: henia » 12 października 2017, 22:06

Aranżacja wnętrza zazwyczaj uzależniona jest od posiadanego budżetu. Pewnie dlatego tanie meblościanki ciągle są bardzo popularne. W sumie nie ma się co dziwić - teraz dzieci tak szybko rosną, że meble trzeba im zmieniać częściej. Kiedyś było to średnio co dziesięć lat, teraz to tak co 5 lat ludzie robią przemeblowanie.

Toska
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Toska » 14 października 2017, 16:01

My myślimy o skorzystaniu z pomocy mikolajskastudio.pl. Zajmują się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Z tego co wiem mają bardzo duze doswiadczenie i rozbudowane portfolio. Możesz zapoznać się z ofertą tego studia jeśli nie wiesz jak urządzić mieszkanie. Ja wolę zlecić aranżację domu czy mieszkania komuś kto się na tym zna nić kombinować na własną rękę.

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 16 października 2017, 13:23

Ja urządzam swoje mieszkanie zawsze samodzielnie. Korzystam z różnych aranżacji wnętrz na internecie i ostatnio kupiłem sobie meble producenta Szynaka. Mają bardzo szeroki wybór produktów w wysokiej jakości. Jeśli ktoś potrzebuje mebli do jadalni, kuchni, salonu bądź sypialni, to może sprawdzić sobie ofertę. Kupowałem meble tego producenta do pokoju dziecięcego już rok temu i jak na razie świetnie się trzymają i dobrze prezentują.
Ostatnio zmieniony 8 listopada 2017, 09:30 przez Carlos, łącznie zmieniany 1 raz.

Ajlar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Ajlar » 19 października 2017, 21:07

Moi znajomi maja naprawde ciekawie urzadzone wnetrze. Chodzi o detale, ktore skupiaja jednak na sobie uwage i podkreslaja calosc. Mozna u nich spotkac rozne grawerowane tabliczki informacyjne, z roznymi haslami/cytatami/imionami domownikow czy po prostu zwyklym 'Cześć!' nad drzwiami wejsciowymi.

Awatar użytkownika
Kluska85
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kluska85 » 24 października 2017, 12:33

maksi pisze:
23 czerwca 2017, 08:54
Przy aranżowaniu danego wnętrza trzeba brać pod uwagę kilka czynników, tak by pomieszczenie ostatecznie było funkcjonalne i praktyczne. Dla mnie także duże znaczenie ma kwestia dodatków i dekoracji. Planuję na przykład w najbliższym czasie wymienić swoje dotychczasowe grzejniki na takie grzejniki dekoracyjne. Myślę, że zupełnie zmienią charakter pomieszczeń :) Macie tego typu rozwiązania u siebie ?
Grzejniki dekoracyjne to świetne rozwiązanie takie dwa w jednym: ciekawy wygląd + podstawowa funkcja.
Ostatnio zmieniony 8 listopada 2017, 13:37 przez Kluska85, łącznie zmieniany 1 raz.

pique
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: pique » 26 października 2017, 13:57

Dzięki, na pewno sprawdzę czym się zajmują i jak to wygląda bo właśnie jestem w trakcie remontu i potrzebuje kogoś takiego ;) Wpadłem też ostatnio na ten portal - home-look.pl - można tam się dużo dowiedzieć jeśli chodzi o aranżacje i projektowanie wnętrz :) Co o nim sądzicie? Znaliście go już wcześniej? :P

kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kasia860318 » 27 października 2017, 20:13

A co powiecie na jakieś fajne eleganckie lampy tylko nie takie zwykłe z marketu a bardziej jakieś lampy EGLO albo coś w tym stylu ? Mi od dawna się taka marzy i chyba wreszcie sobie ją zakupie. Nie jest może i tania ale idealnie będzie pasowała do salonu :)

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 4 listopada 2017, 10:40

Pomysłów na aranżację wnętrz jest całe mnóstwo. Wystarczy poszperać trochę po sieci i poszukać inspiracji. Najlepszą kopalnią inspiracji są blogi. Zdecydowanie warto poczytać i pomyśleć o takiej możliwości.

uajka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion
Kontakt:

Post autor: uajka » 7 listopada 2017, 17:32

Aranżacja wnętrz to także ściany, fototapety - nie tylko zdjęcia, ale także różne wzory i grafiki - pozwala zaszaleć praktycznie w każdym pomieszczeniu :)

DanyDevito
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: DanyDevito » 8 listopada 2017, 19:00

Wydaje mi się, że teraz każdy żyje bardzo szybko i brak mu czasu na samodzielne urządzanie mieszkania, poza tym ma tyle stresu, ze woli sobie oszczędzić kolejnego. Przynajmniej u mnie tak było, dlatego postawiałam na biuro projektowe i nie żałuję.

EmmiliaF
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: EmmiliaF » 10 listopada 2017, 12:08

A co chcecie zaaranżować? Bo jeśli chodzi o powierzchnie biurowe to nie powinno być żadnego problemu. Wystarczy, że skorzystacie z gotowych aranżacji i całych zestawów wyposażenia biurowego, gabinetowego czy też konferencyjnego.

megy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: megy » 10 listopada 2017, 13:12

Ja jestem w trakcie wykańczania łazienki. Odebrałam mieszkanie w stanie deweloperskim, bo chce je urządzić sama. I mam dylemat, bo łazienka jest spora i nie mogę się zdecydować jaką wannę wybrać. Całość kompletujemy, ale na model wanny się zdecydować nie mogę. Możecie coś doradzić?

jaszko
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jaszko » 10 listopada 2017, 14:48

A różnego rodzaju gadżety do kuchni gdzie kupujecie? Znalazłem ofertę i sie zastanawiam czy nie kupic sobie czegos nowego przed swietami wiecie tak by np. wigilijny stol wygladal inaczej niz na poprzednie swieta jak to jest u Was z zastawą stolową co roku ta sama czy zmieniacie?

Kormir
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Post autor: Kormir » 11 listopada 2017, 02:19

A może warto pomyśleć o zastosowaniu fototapety zamiast tradycyjnych farb ? Ja do tej pory byłam sceptycznie nastawiona do takich rozwiązań ale odkąd moja siostra położyła taką fototapetę u siebie w salonie zmieniłam zdanie

ODPOWIEDZ