Aranżacja wnętrza.

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
Toska
Raczkujący
Raczkujący

Re: Aranżacja wnętrza.

Post autor: Toska » 29 marca 2018, 09:13

Mi w oko wpadły dzisiaj lampy w kształcie kuli.
Poważnie zastanawiam się nad zamówieniem ich do salonu - będą idealnie pasować do całości.
Lubię nowoczesne wnętrza i dodatki z charakterem a te lampy zdecydowanie do mnie przemawiają.

criku
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: criku » 29 marca 2018, 14:31

Co myślicie o stylu industralnym, jest troche chłodny ale mi się podoba. Zastanawiam się tylko czy na dłuższą metę tak skrojone wnętrze nie będzie przytłaczało swoją prostotą..

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 5 kwietnia 2018, 09:57

Na pewno warto też pomyśleć o różnych dekoracjach ściennych. Bardzo ciekawym rozwiązaniem mogą być obrazy i plakaty w ramach. Myślę, że Wam się spodobają.

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 13 kwietnia 2018, 17:06

criku pisze:
29 marca 2018, 14:31
Co myślicie o stylu industralnym...
Dla mnie ciut za bardzo chłodny. Wolę inne klimaty. Wiem wtedy, że żyję :) Wokół musi być żywo i kolorowo i zawsze z jakimś ostrym akcentem. To mnie mobilizuje do działania, każdego dnia :)

Kubsonik12
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kubsonik12 » 16 kwietnia 2018, 11:31

Aranżacja wnętrza to bardzo poważna sprawa. Chyba każdy z nas chciałby mieć bardzo ładny wystrój swojego mieszkania czy domu! :) Moim zdaniem bardzo ważnym elementem wystroju pomieszczenia są firany. Odpowiednio dobrana firanka może sprawić, że nasz pokój będzie wyglądał na większy, mniejszy, ogólnie tak jak chcemy.

MuzykalnyDjE
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: MuzykalnyDjE » 22 kwietnia 2018, 14:00

Ostatnio z żonką przeprowadziliśmy mały remont w naszym mieszkaniu, także zdecydowaliśmy się również na nową aranżację. Ukochana długo na mnie naciskała, żeby salon zrobić w stylu tzw. industrialnym. Szczerze mówiąc nie mogłem się do tego przekonać, ale po kryjomu zamówiła kilka lamp industrialnych, także co zostało mi jak przyszły? No trzeba zamontować. Powiem Wam, że obecnie nie żałuję tego, że zamówiła to w mojej niewiedzy, bo lampy prezentują się naprawdę świetnie! :)
Ostatnio zmieniony 17 maja 2018, 10:03 przez MuzykalnyDjE, łącznie zmieniany 1 raz.

gofrzyca
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gofrzyca » 24 kwietnia 2018, 21:38

Mam pewne pytanie odnośnie koloru płytek podłogowych. Jestem w trakcie wymiany całej podłogi w łazience i pojawił się pewien dylemat. Chciałabym aby trzy ściany były w kolorze białym, jedna w czarnym i do tego wyłożyć podłogę z czarnych płytek. Potraficie sobie wyobrazić takie połączenie? I co sądzicie o ciemnej podłodze w łazience?

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 26 kwietnia 2018, 13:36

henia pisze:
12 października 2017, 22:06
Aranżacja wnętrza zazwyczaj uzależniona jest od posiadanego budżetu.
Jestem tego samego zdania, wszystko zależy od tego ile posiadamy pieniędzy i ile mamy zamiar przeznaczyć na wyremontowanie łazienki. Uważam że małym kosztem da się zrobić na prawdę świetny wystrój. Dlatego szukam rozwiązań w internecie, a nie w sklepach stacjonarnych ponieważ zauważyłam że tam ceny są niestety wyższe.

alara
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: alara » 29 kwietnia 2018, 12:36

wykończenie łazienki zawsze można taniej zrobić i nawet szybciej... zamiast na przykład kłaść od podłogi po sufit glazurę można to zrobić tylko do pewnej wysokości a resztę wymalować hydrofobowym duluxem easycare kuchnia i łazienka co odpycha wodę od ściany. już tutaj budżet będzie odciążony. nie trzeba też przesadzać z dodatkami, w łazience one nie są niezbędne a w zasadzie one są tylko zbieraczami kurzu.

gajaa
Milczek
Milczek

Post autor: gajaa » 14 maja 2018, 20:52

A co sądzicie na temat dywanów ? Ja do niedawna w ogóle ich nie używałam ale ciągle było tak pusto i wiecznie mi czegoś brakowało. Przypadkiem kupiłam niewielki dywan do łazienki i teraz zastanawiam się nad zakupem czegoś większego do sypialni i salonu. Czy ktoś z Was miał już okazję robić zakupy w sklepie Silla? Mają szeroki wybór dywanów w różnych kolorach i rozmiarach.

Irenna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Irenna » 15 maja 2018, 12:48

To fakt, że architekci nie pracują za darmo, ale ich pomysły na wnętrze i stosowane technologie potrafią dać naprawdę imponujący efekt. A to ważne, przecież nie robi się remontu co roku. Dlatego jeśli chodzi o projektowanie wnętrz to ja zatrudniłam architektów z Łodzi, którzy zaprojektowali mi biuro i zatroszczyli się o wykonanie prac budowlanych. Jestem szczerze zachwycona ich pomysłowością na wykorzystanie przestrzeni i modny design. Muszę powiedzieć, że odkąd zmieniłam wystrój biura, to wygląda ono naprawdę profesjonalnie i mam więcej klientów. Warto więc oddać ważne sprawy, takie jak projektowanie wnętrz, fachowcom :)

aleksandrak
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 19 maja 2018, 08:02

Salon to taka centralna część naszego domu, to tutaj odpoczywamy po pracy i się relaksujemy. Zastanawiam się własnie nad małym remontem w moim salonie i podobaja mi sie fototapety. Wydaje mi sie to fajny pomysł na aranżację ściany, do tej pory mieliśmy tapety, ale chyba jest juz to niemodne. W tej drukarni atramenty nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, ani zapachu w przeciwieństwie do druku eko-solwentowego. Na stronie picassi.pl można zaprojektować swoją własną fototapetę, wybrać zdjęcie, dopasować rozmiar, ustawić kadr, wybrać materiał i zamówić z rabatem. Także myśle, ze jest to nie tylko świetne rozwiązanie do własnego mieszkania, ale można stworzyc dla kogoś świetny prezent.

ZuzannaKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ZuzannaKa » 19 maja 2018, 15:29

U mnie w aranżacji nowego mieszkania niezwykle ważne okazało się oświetlenie. Akurat salon mam dosyć ciemny, z oknami od północy, więc oświetlenie, szczególnie zimą odgrywa bardzo ważną rolę. Dzięki temu, że wybrałam dosyć mocne lampy sufitowe, to naprawdę nie odczuwamy popołudniami tego, że w pomieszczeniu prawie nigdy nie ma słońca.

meandrek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: meandrek » 20 maja 2018, 19:04

wow, ja właśnie szukam pomocy przy urządzaniu mieszkania

Mlody
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Mlody » 21 czerwca 2018, 09:00

Jeśli chodzi o fototapety, to mi podobają się takie fototapety uliczki. Sądzę, że taki motyw uliczki sprawdzi się w salonie czy sypialni. Można niewielkim kosztem osiągnąć fajny efekt we wnętrzach. ;)

ODPOWIEDZ