Aranżacja wnętrza.

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Aranżacja wnętrza.

Post autor: rafek34 » 24 czerwca 2016, 17:13

Witam.
Jeśli urządzacie mieszkanie i chcecie mieć je stylowo i z klasą urządzone zasięgnijcie porady architekta. Jeśli poradzicie się w 370studio.pl będzie ono miało wyjątkowy charakter. Studio mieście się w Warszawie i powstają w nim bardzo ciekawe aranżacje wnętrz zgodnie z panującymi trendami. Architekci współpracują z klientem by razem osiągnąć satysfakcjonujący efekt projektu. Kilkanaście propozycji można obejrzeć na stronie.

planet
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Lew

Re: Aranżacja wnętrza.

Post autor: planet » 24 czerwca 2016, 17:58

Takie studio dużo pomoże. Przy mniejszych remontach korzystam ze zdjęć z netu. Człowiek kilka razy obejrzy, przestudiuje i szybciej pobudzi wyobraźnie. Dla jednego pomieszczenia w bloku nie warto zatrudniać fachowców.

kolia
Milczek
Milczek

Post autor: kolia » 29 czerwca 2016, 11:20

Ja muszę myśleć o czymś jak kredyt na remont mieszkania - ale widzi mi się bardzo minimalistyczne wnętrze :)

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 5 lipca 2016, 13:20

Bardzo fajnie prezentują się naklejki na ścianę. Moim zdaniem dodają wnętrzu charakteru. Zamówiłam ostatnio dwie takie naklejki do pokoju syna i naprawdę robią wrażenie. Warto rzucić na nie okiem :)

Raptyszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Raptyszka » 7 lipca 2016, 13:41

We wnętrzu nieraz dodatki potrafią odmienić jego całkowity charakter. Miałam brzydki stolik w salonie, położyłam na niego obrus szary i od razu pomieszczenie wygląda przytulniej.

gosia35
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: gosia35 » 8 lipca 2016, 11:28

w naszym mieszkaniu aranżacją wnętrz postanowiliśmy się zająć samodzielnie i taką właśnie drogą udało się osiągnąć ciekawe efekty. do pokoju gościnnego wybraliśmy tapety york które fajnie się skomponowały ze stylem rustykalnym. przy odrobinie estetycznego wyczucia samemu można stworzyć udaną aranżację

Elza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Elza » 21 lipca 2016, 12:15

My również nasze gniazdko tworzyliśmy sami. Inspirowaliśmy się aranżacjami w sieci.
Mam jednak cenna poradę. Jeśli chcecie nadać pomieszczeniu wyjątkowy wygląd warto pokryć ścianę fototapetą.
Ja tak zrobiłam i przy niewielkich nakładach finansowych uzyskałam oryginalną aranżację.
Zostawiam namiar na firmę decoboo.pl
Atrakcyjne ceny oraz różnorodność kuszą prawda?

dnowaczek878
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: dnowaczek878 » 22 lipca 2016, 13:36

Polecam również kupić dyfuzory zapachowe. Bardzo fajnie się spisują i tworzą ten klimat w danym pomieszczeniu.

protson
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: protson » 26 lipca 2016, 23:25

Ja też myślałem, żeby zlecić aranżację wnętrza tego typu firmie, ale jednak pojechałem na niezaplanowane luksusowe wakacje i muszę odłożyć ten temat na później.

krejzol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krejzol » 1 sierpnia 2016, 17:43

Ja wolę jednak wyremontować to, co trzeba i mieć to z głowy :) Teraz na przykład kładziemy w przedpokoju tapety :) Mąż pojechał, wybrał jasny wzór i do dzieła ;)

Maszar
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Maszar » 16 sierpnia 2016, 20:54

A pamiętacie, by odpowiednio dobrać też drzwi do wnętrza?

mniszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mniszka » 23 sierpnia 2016, 10:25

Hej! U mnie niedawno zakończył się remont i chciałam powiedzieć, że korzystałam z usług architektów wnętrz. Był to dla mnie pierwszy raz, nigdy wcześniej nikt profesjonalnie nie zajmował się moim domem. Na świeżo, kilka dni po remoncie mogę powiedzieć ? tak warto było. Jak człowiek tego nie doświadczy na własnej skórze, to nie czuje jaka jest różnica między samodzielną aranżacją, a taką z prawdziwego zdarzenia. A jest i to wielka

kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kasia860318 » 31 sierpnia 2016, 10:21

My też zawsze korzystamy z usług architektów . Mamy chociaż gwarancję że dostajemy to co chcemy, i do tego wizualizacja. Jak się coś nie podoba to można to zmienić przed remontem :)

Milana
Milczek
Milczek

Post autor: Milana » 2 września 2016, 07:36

Nie każdego stać na skorzystanie z pomocy architekta wnętrz, a ci nieźle się cenią, dlatego uważam, że lepiej jednak inspiracji poszukać w sieci i zaoszczędzić trochę pieniędzy wydają je w sposób lepszy. Mi ostatnio bardzo spodobał się pomysł mieszkania w czerwonych dodatkach. Trzeba przy tym wprawdzie uważać, żeby nie wyszło to po prostu źle, ale takie porady i artykuły bywają przydatne dla osób, które nie do końca orientują się w tematyce, a chcą coś zrobić na własną rękę. Aranżacja mieszkania czy domu nie jest jeszcze na tyle trudna, by trzeba to było robić z czyjąś pomocą.

rafek34
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rafek34 » 19 września 2016, 12:55

Jak szukacie fachowców, którzy wykonają takie aranżacje to polecam jak najbardziej firmę kli . Oferuje swoje usługi dla domów, biur, hoteli i nie tylko. Podchodzą do każdego zlecenia indywidualnie. Każdy dla siebie znajdzie coś ciekawego.

ODPOWIEDZ