Medycyna estetyczna

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
MareczekK.
Raczkujący
Raczkujący

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: MareczekK. » 13 grudnia 2017, 21:26

takie zabiegi są bardzo drogie :(

astur
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: astur » 14 grudnia 2017, 21:09

cześć, zastanawiam się nad tym gdzie skorzystać z zabiegu medycyny estetycznej, poradzicie coś?

yuremp
Milczek
Milczek

Post autor: yuremp » 15 grudnia 2017, 09:09

Takie zabiegi są bardzo drogie, często można czuć się po nich niekomfortowo i nie lubć swojego "nowego ja". Warto zacząć od mniej inwazyjnych zabiegów jak np. wybielanie zębów - http://stomatologiatomaszewska.com/wybielanie-zebow/ zobaczyć efekty i ocenić czy chce się dalej poprawiać swój wygląd ;)

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 17 grudnia 2017, 16:55

Bardzo fajną opcją jest makijaż permanentny. Dzięki temu nie musimy codziennie rano spędzać czasu na makijażu na przykład oczu. Ja swoje kreski na powiekach robiłam w Vici Clinic w Krakowie u pana Krzysztofa. Efekt jest świetny - dokładnie taki, jakiego oczekiwałam.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 31 grudnia 2017, 10:57

Moim zdaniem super opcją jest makijaż permanentny. Nie musimy się codziennie martwić o to, aby nasz makijaż wyglądał perfekcyjnie. Ja robiłam brwi i kreski w Vici Clinic w Krakowie za pomocą urządzeń i produktów marki Biotek. Zabiegi wykonywał przemiły Pan Krzysztof. Efekt jest naprawdę super, nic nie blaknie, a makijaż wygląda naturalnie.

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: iga22 » 3 stycznia 2018, 13:56

astur pisze:
14 grudnia 2017, 21:09
cześć, zastanawiam się nad tym gdzie skorzystać z zabiegu medycyny estetycznej, poradzicie coś?
To zależy co byś chciała poprawić i co konkretnie sobie "zrobić", ale mogę polecić dobrą sprawdzoną klinikę http://artederm.pl/ w Józefowie. Sama się tam niedługo wybieram to może się spotkamy, ja chcę iść teraz na modelowanie i wypełnianie ust a Ty? :)

Biznesowa_Women2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Biznesowa_Women2 » 3 stycznia 2018, 22:23

Wolę bardziej naturalne sposoby np. olejki.

mebal
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mebal » 4 stycznia 2018, 21:17

jak dla mnie medycyna estetyczna to nie jest do końca dobre rozwiązanie

karinka121
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: karinka121 » 27 stycznia 2018, 20:45

Zabiegi medycyny estetycznej na prawdę wiele dają. Wiele kobiet dzięki nim odzyskało pewność siebie, dlatego też uważam że warto w nie inwestować. Jeżeli nie wiesz gdzie iść na taki zabieg lub nie masz rozeznania jakie gabinety są w Twoim mieście to zajrzyj do nich https://www.tourmedica.pl/kliniki/medycyna-estetyczna/ . Tam też możesz umówić się od razu na wizytę.

fegh
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: fegh » 29 stycznia 2018, 17:27

ostatnio korzystałem z zabiegu na powiększanie ust i bardzo się niestety zawiodłem

joons
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: joons » 30 stycznia 2018, 14:51

Bardzo wiele zależy od wykonywanego zabiegu, gdyż nie wszystkie mają dobre efekty. Ja ostatnio przykładowo korzystałem z oferty wybielania zębów w Rzeszowie, gdyż na stronie http://www.duodent.rzeszow.pl/oferty/wy ... zebow.html znalazłem informacje o cenach takiego zabiegu. Zawsze myślałem, że takie zabiegi są o wiele droższe, a tutaj miłe zaskoczenie. Efekt jest oszałamiający, więc bardzo polecam zabieg wybielania zębów.

ZuzannaKa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ZuzannaKa » 4 lutego 2018, 20:12

Medycyna estetyczne, to jednak naprawdę szerokie pojęcie, więc warto wiedzieć, jaki dokładnie zabieg by nas interesował i z jakimi efektami się on wiąże. Zdecydowanie w przypadku tego typu zabiegów http://lespa.pl/oferta-dla-kobiet/ginek ... stetyczna/ , czyli ginekologii estetycznej szczególnie ważne będą konsultacje z lekarzem, który będzie nam w stanie powiedzieć, jaki zabieg będzie dla nas najbardziej odpowiedni i który trwale zlikwiduje nasz problem. Nie ma co się oszukiwać, wiele z nas ma różne kompleksy, dlatego wiedza na temat medycyny estetycznej i korzystanie z takich zabiegów może naprawdę zwalczyć je szybciej niż nam się wydaje.

Hućkowski
Milczek
Milczek

Post autor: Hućkowski » 8 lutego 2018, 13:04

Zachęcona bardzo dobrymi opiniami wybrałam się do salony w Poznaniu na makijaż permanentny oka, marzyła mi się idealna kreska na górnej powiece tak abym rano nie musiała tracić dużo czasu i zawsze na basenie, na wakacjach wyglądała dobrze. Pani Kasi do której trafiłam podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie i dziś cieszę się wymarzonym efektem za niewielką cenę. Gdyby ktoś chciał być tak samo zadowolony jak ja to podaje nr tel. 509 120 220

piniondz10
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: piniondz10 » 8 lutego 2018, 17:48

Serio jara was coś takiego jak makijaż pernamentny...? Masakra... Mnie to w ogóle nie jara... Ja sobie lubię sama robić makijaż, czesto inspirują mnie artykuły ze strony http://www.perfektkosmetyka.pl/kosmetyk ... zych-oczu/ , mają dużo fajnych i ciekawych informacji :)

hamy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: hamy » 10 lutego 2018, 14:34

stosowanie zabiegów medycyny estetycznej to jak dla mnie konieczność

ODPOWIEDZ