Medycyna estetyczna

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
rudanacja
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: rudanacja » 11 maja 2017, 13:19

Z takimi zabiegami trzeba bardzo uważać.

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 22 maja 2017, 21:26

Tak, ale jak należy się do doskonałego specjalisty to wiem co robi itd. Ja skorzystałam już z kilku zabiegów i jestem zachwycona efektem. Zabiegi zawsze wykonywane są profesjonalnie i bezpiecznie przez dr Jakubowskiego. Odbywają się naprawdę na najwyższym poziomie, dlatego mogę polecić.

mniszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mniszka » 12 czerwca 2017, 15:08

Zabiegi są całkowicie bezpieczne jeśli są wykonywane przez specjalistów w renomowanych klinikach jak Linea Medica. Zarówno moja siostra, jak i ja byłyśmy tam na mezoterapii w celach odmładzających i jesteśmy naprawdę zadowolone z rezultatów. To był mój pierwszy raz i żałuję, że wcześniej nie korzystałam z dobrodziejstw medycyny estetycznej, tylko się na kosmetykach skupiłam, które guzik dają

maksi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: maksi » 19 czerwca 2017, 17:34

Zgadzam się z mniszką. Przede wszystkim tego typu zabiegi powinny być wykonywane przez wyspecjalizowanych i doświadczonych lekarzy. Ja ze swojej strony polecam to Centrum Medyczne Źródlana Z Zielonej Góry. Wybieram się tam niebawem na zabieg powiększania ust. Z reguły zabieg wykonywany jest w obecności dwóch lekarzy.

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: histeryczka66 » 21 czerwca 2017, 09:33

medycyna estetyczna się teraz rozwineła niesamowicie, mnie koleżanka namówiła na wyrównywanie zmarszczek u doktor Żukowskiej w Łodzi i jestem zaskoczona efektem, super, Tylko trzeba mieć jakiegoś sprawdzonego specjalistę który na prawdę wie co robi :)

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 27 lipca 2017, 11:56

Ilość zabiegów dostępnych na rynku jest bardzo duża. Wystarczy wejść na stronę Derma-Clinic i zapoznać się z ich ofertą. Myślę, że wszystko jest dla ludzi tylko nie można przesadzać.

maksi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: maksi » 31 lipca 2017, 16:53

Moim zdaniem warto korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i operacji plastycznych. Moja znajoma ostatnio poddała się korekcie nosa i sama przyznaje, że czuje się dużo lepiej w swoim ciele więc warto.

Krystyna01
Milczek
Milczek

Post autor: Krystyna01 » 1 sierpnia 2017, 22:51

Nie chcę ryzykować zdrowia i wyglądu sylwetki jakimiś zabiegami Po za tym jak się je później odstawia to następują często efekty uboczne Od siebie polecam pić dużo wody i nosić bieliznę modelującą i wyszczuplającą jeśli myślicie o odchudzaniu.

julkak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: julkak » 19 września 2017, 19:10

Niby wiem, że takie zabiegi są bezpieczne i w ogóle ale chyba nie zdecydowałabym się na korektę nosa czy powiększenie piersi - choć ani to ani to nie jest u mnie idealne ;D Piszę w temacie medycyny estetycznej bo mój problem związany jest z nadpotliwością... od lat zmagam się z tym problemem i nie muszę chyba mówić jak bardzo jest dokuczliwy na co dzień ;/ Czytałam, że są wykonywane zabiegi za pomocą botoksu, które zwalczają takie schorzenie. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?

electron
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: electron » 23 października 2017, 13:06

A ja doskonale rozumiem potrzebę poprawienia sobie czegoś jeśli ktoś ma z tego powodu złe samopoczucie czy kompleksy i jeśli będę miał potrzebę to zapiszę się do kliniki https://www.mediartinstytut.pl/ gdzie kumpel sobie zakładał licówki, bardzo polecał to miejsce.

marina
Milczek
Milczek

Post autor: marina » 25 października 2017, 14:07

Medycyna estetyczna stała się obecnie bardzo powszechna. Zabiegów dostępnych na rynku jest bardzo dużo, każdy może wybrać coś dla siebie. Mogę polecić klinikę medycyny estetycznej z Łodzi: http://neobeauty.pl/. Warto zapoznać się z ich bogatą ofertą zabiegów i zastanowić się nad skorzystaniem z usług.

rokanol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: rokanol » 25 października 2017, 15:26

Medycyna estetyczna jest spoko, nie mówię, że mi się nie podoba ale... jeśli wszystko jest z umiarem.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 29 października 2017, 17:19

Bardzo fajną opcją jest makijaż permanentny. Nie ma czego się bać. Sama byłam na początku trochę przerażona ale było ok. Sam zabieg nie boli, metoda Biotek jest bardzo delikatna. Robiłam kreski na powiekach u Pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie, dostałam 20% rabatu i korektę w cenie. Generalnie bardzo fajna sprawa te kreski :)

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 27 listopada 2017, 15:34

Jesli ktoś zakłada własny gabinet kosmetyzny czy medycyny estetycznej, to musi pomysleć o sprzęcie do zabiegów. tutaj - link widziałam coś, co może przydać się w gabinetach branży beauty. Uważacie, że taki biznes ma szansę rozwoju?

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 13 grudnia 2017, 20:27

to prawda że trzeba byc ostroznym no i w sumie chyba rzeczywiscie robic tam gdzie ma sie pewnosc ze miejsce jest sprawdzone. ja usuwalam blizny po tradziku w klinice beauty skin, ale tez zanim sie zdecydowalam to przesledzilam siec no i kolezanka z biura mowila ze dobrze i profesjonalnie robia. potwierdzam - zabieg laserem nawet przyjemny - bezbolesny i skuteczny

ODPOWIEDZ