odpowiednie narzędzia

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
luca185
Raczkujący
Raczkujący

Re: odpowiednie narzędzia

Post autor: luca185 » 22 lipca 2016, 20:49

Jak remont ogrodu, koło domu to polecam zerknąć sobie na narzędzia ogrodnicze..

Raptyszka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Raptyszka » 28 lipca 2016, 06:01

Jeżeli nie chcesz przepłacać, to udaj się na electro.pl. My tam kupiliśmy wiertarki do domu i to w dużo niższych cenach niż gdzie indziej. Teraz sprzęt tego rodzaju kupujemy już tylko tam.

Majka555
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Majka555 » 28 września 2016, 16:16

Te narzedzia z hoegert.com są najlepsze. Naprawdę są solidne a do tego można tam dostać narzędzia pomiarowe, wykończeniowe, budowlane i mechaniczne. Oprócz tego stroje robocze i artykuły BHP. Podoba mi się to, że na jednej stronie można dostać wszystko w tym temacie, dzięki temu koszty wysyłki są znacznie tańsze.

Milana
Milczek
Milczek

Post autor: Milana » 24 października 2016, 09:37

Narzędzi i akcesoriów do remontów warto szukać przede wszystkim w internecie. To oszczędzi nam czasu i pieniędzy. Przy remoncie mogą być przydatne śruby sześciokątne oraz inne rodzaje śrub, które wraz z innymi akcesoriami bardzo łatwo można znaleźć na stronie internetowej. W takich miejscach często jest o wiele większy wybór.

Judyta4
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Judyta4 » 11 stycznia 2017, 19:38

W internecie zawsze kupicie coś taniej no i łatwiej nie w pośpiechu. Ostatnio nawet mój mąż przekonał się do zakupów online, kupował akurat kilka wierteł do metalu i natrafił na taki fajny zestaw, niby na narzędziach się nie znam za bardzo ale czasem też korzystam jeśli potrzebuję coś dokręcić i te wiertła sprawdzają się nieźle :)

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 12 stycznia 2017, 15:11

Zgadzam się, że lepiej kupuje się w sieci. Faktycznie można się zastanowić na spokojnie i nikt Ci nie wciska na siłę sprzętu. Duży wybór narzędzi profesjonalnych i do domowego użytku oferuje sklep ryobi.ndc24.pl. Mają narzędzia przewodowe i bezprzewodowe, dzięki którym majsterkowanie stanie się jeszcze łatwiejsze.

Vexa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Vexa » 3 lutego 2017, 20:11

Nam do remontu oprócz narzędzi potrzebny okazał się elektryk, bo musieliśmy przerobić troszkę instalację elektryczną. Szukaliśmy w sieci jakiegoś i znalazłam. Pan przyszedł, przerobił co trzeba i wycenił to bardzo przystępnie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i powierzonego zadania.

Milana
Milczek
Milczek

Post autor: Milana » 22 lutego 2017, 09:45

Jak nie wie się jakie narzędzia wybrać, to z pewnością mogą się przydać podpowiedzi, które z łatwością można znaleźć w sieci. Chodzi mi tu o listy narzędzi przydatnych w majsterkowaniu, a to z pewnością może się przydać osobom, które nie są zbytnio obeznane z tematem. A jak ma się już liste, to i jest się czego trzymać.

krejzol
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: krejzol » 10 marca 2017, 22:08

Jeżeli mowa o narzędziach to bezpieczne używanie ich zapewni nam odpowiednia instalacja elektryczna. Teraz są nowe wydania instalacji elektrycznych. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo :)

Ajaks
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ajaks » 18 marca 2017, 23:31

Wiadomo, że narzędzia i elektronarzędzia są niezbędne przy wszelkich pracach ogrodowych. My zakupiliśmy wszystkie niezbędne sprzęty w Euro. Bo bez narzędzi wręcz nie da się nic stworzyć, nic naprawić. To bardzo trudne.

Judyta4
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Judyta4 » 5 kwietnia 2017, 19:47

Co do elektronarzędzi to wszystko zależy od tego co potrzebujesz. Ostatnio miałam remont kuchni i bez odpowiednich narzędzi by się nie obeszło. Wszystko poszło sprawnie bo zamawiałam hurtem, gdzie poradzili mi jaki sprzęt kupić konkretnie pod takie majsterkowanie i remontowanie dla męża :)

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 26 kwietnia 2017, 12:50

Jeżeli chodzi o odpowiednie narzędzia, to wszystko zależy- kto jakich i do czego poszukuje. Jeżeli do przenoszenia na przykład ładunków to z pewnością mogę polecić manipulatory pneumatyczne oraz chwytaki- z pewnością świetnie się sprawdzą w praktyce. Ostatnio nawet kuzyn zakupił takie urządzenia. Był bardzo zadowolony.

laguna
Bywalec
Bywalec

Post autor: laguna » 19 czerwca 2017, 18:23

Biorąc się za elektronikę warto zaopatrzyć się w wiele bardzo potrzebnych rzeczy. Możesz poszukać, narzędzi i sprzętu które będą Ci potrzebne.

Awatar użytkownika
celeste
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: celeste » 30 czerwca 2017, 12:40

Nie we wszystkie narzędzia i maszyny można się zaopatrzyć, bo czasami jest to po prostu nieopłacalne.
O wiele korzystniej jest w niektórych przypadkach zlecić usługę innej firmie. Tak jest na przykład w przypadku kiedy chce się zlecić precyzyjne cięcie wodą.

haluks2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: haluks2 » 30 czerwca 2017, 22:41

Narzędzia do ogrodu mam swoje, ale pożyczałam kiedyś sprzęt do budowy, ponieważ miałam ekipę chętnych do pracy, ale oni nie mieli swojego sprzętu. To jest bardzo dobra opcja, polecam, jeśli ktoś przymierza się do stawiania czegoś, nie tylko domu.

ODPOWIEDZ