Dobra restauracja

Pogaduszki na te wzniosłe i mniej ważne tematy. Rozmawiamy tutaj o różnych ciekawych tematach, nauce, medycynie, wiadomościach dnia i nocy.
gajaa
Milczek
Milczek

Re: Dobra restauracja

Post autor: gajaa » 13 maja 2019, 10:33

ja ostatnio odkryłam Tarasy Gubałówka w Zakopanem i już wiem, ze będę tam zaglądać za każdym razem :) Bardzo smaczne jedzenie, przystępne ceny i sympatyczna obsługa. Na miejscu toaleta, przestronna sala i to co urzekło mnie najbardziej - widoki!

mizar
Milczek
Milczek

Post autor: mizar » 21 listopada 2019, 18:11

Jak lubicie kuchnię włoską i będziecie kiedyś w Mrągowie to koniecznie wybierzcie się do restauracji Mercato. O matko jedyna niebo w gębie! Te pizze, makarony i włoskie desery ( lepszego tiramisu nigdzie indziej nie jadłam!). Sympatyczna obsługa, niewygórowane ceny,. Lokal jest przestronny i urządzony bardzo klimatycznie.

banika
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: banika » 6 grudnia 2019, 20:50

Mogę polecić wam Krzewi Róg http://krzewirog.pl/ bardzo smaczne maja jedzenie :) chodzę tam z koleżankami na babskie wypady, podoba nam się atmosfera więc z chęciom tam zaglądamy :)

Krystek
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Krystek » 27 stycznia 2020, 10:35

gajaa potwierdzam, w Tarasach Gubałówka można naprawdę dobrze zjeść., porcje są duże, wszystko jest smaczne i aromatyczne. Lokal może nie jest jakiś bardzo duży ale przez to jest też mega klimatyczny. a te widoki na Tatry nawet mnie zapierają dech w piersiach.

ODPOWIEDZ